Касперов з молодиками за сприяння ужгородської міліції захопив «Корону» (ФОТО)

Сьогодні ввечері, між 18-ю і 19-ю годинами відбулося незаконне захоплення скандально відомого комплексу «Корона» в Ужгороді.

Касперов з молодиками за сприяння ужгородської міліції захопив «Корону» (ФОТО)

Керував діями молодиків специфічної зовнішності особисто директор Департаменту міського господарства Олексій Касперов. Попри те, що майно Ужгородської міської влади зараз перебуває під арештом і проникнення в приміщення комплексу могло відбутися виключно з дозволу і за участі працівників Державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Закарпатській області, міська влада Ужгорода в особі О.Касперова зважилася на такий незаконний крок явно в контексті сьогоднішнього рішення Ужгородського місьрайонного суду, який визнав винним у вчиненні корупційного правопорушення ужгородського депутата, ініціатора незаконної продажі комплексу «Корона» Івана Волошина.

Особи, найняті міською владою, виламали двері заднього входу «Корони», виштовхали сторожа і зараз займають приміщення, заваривши металеві ворота зсередини. При цьому представники суборендаря приміщення Ужгородської богословської академії (УУБА) та ПП «Коруна», а також журналісти, які випадково опинилися на місці події, в один голос говорять про абсолютно викличну і нахабну поведінку О.Касперова, який не пред’являв жодних документів на право проникнення в приміщення комплексу, забороняв журналістам виконувати свої професійні обов’язки і вимагав від міліції забрати їх у міськвідділ як хуліганів.

На даний час представники Департаменту міського господарства виклали у міліції власну версію подій, а УУБА і ПП «Коруна» – Заяви на дії правцівників міліції про нереагування на повідомлення про вчинення злочинів та про сприяння їх вчинення працівниками Ужгородського МВ УМВС .

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, попередня спроба захопити приміщення комплексу «Корона» відбулася 4 лютого.

На даний час в судах розглядається одночасно кілька справ по незаконній приватизації комплексу «Корона». По одній з них фігурантом кримінальної справи є міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.

Крім того, прокуратурою міста Ужгород відкрито кримінальне провадження стосовно службових осіб Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради  (власне – щодо О.Касперова).

Наразі до рішення Львівського апеляційного господарського суду, який днями розглядатиме справу про незаконну приватизацію комплексу «Корона» по суті, міська влада Ужгорода не зможе віддати зазначену споруду в приватні руки за заниженою ціною відповідно до проведеного у серпні «прихватизаційного» конкурсу, організаторами якого була міська влада за активної участі вже згадуваних О.Касперова та І.Волошина.

15 березня 2013р.

Теги: Корона, Касперов, Волошин

Коментарі

вася 2013-05-04 / 19:54:26
так обьясните мне, эта мразь от регионалов?

Юстас 2013-04-01 / 07:53:54
ДАЖЕ дети в садике знают.Каспер мразь,взяточник и голубой.В Киеве стоянки охранял,пришел тут командовать.

Касперов 2013-03-19 / 12:54:44
ПРИнИмаю заказы 0674018613,кому что,легализовать,можно просто Лешу.

лоці 2013-03-19 / 12:33:00
як він начальника ЖЄка 4 подствив,Попович В.М,,,як така сука ще там робить,,Касперов тобі віли!!!!!!!!!!

золі 2013-03-19 / 12:04:19
Касперов-давай, ДО СВІДАНІЯ!!!

жана 2013-03-19 / 11:03:30
Не будет Погорелова,Касперов исчезнет..Касперов давай в Киев!

томаш 2013-03-19 / 10:55:35
это точно,Касперов сука еще та.

УЖГОРОДЕЦ 2013-03-19 / 10:42:18
В Київ з таким криміналом ві навряд скоро вернеться кого б він там не тарабанив чи хто його б там.

роллы 2013-03-19 / 10:00:30


Хамство. Коментар видалено. Адмін


жека 2013-03-19 / 09:39:51
черт касперов,гнать или на вилы!!!

маринка 2013-03-19 / 09:37:13
касперов такой секси,кто даст моб..телефон)))

черный 2013-03-19 / 09:29:59
касперов где тебя подобрали,с Киева выплюнули за долги?Погорелов куда смотрел,когда такие кадры набирал?или там личное....

Попович.В. 2013-03-19 / 09:24:58
Касперов бери билет в Киев,что в столице должен кому то???:)

Славко 2013-03-17 / 21:25:29
То що! Дехто захопив цілу Україну!

А ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО УКРАЇНСЬКІ БІОПАСПОРТИ З ЧІПАМИ ДРУКУЄ ІСРАЇЛЬ - МИ ЩЕ Й ГРОШІ СВОЇ ПЛАТИМО, ЩО МОСАД БУДЕ МАТИ БАЗУ ПРО ВСІХ УКРАЇНЦІВ! ЧІПИ Ж- ІСРАЄЛЬСЬКІ!

А тепер перерахуйте фамілії "олігархів"!

4587 2013-03-17 / 11:52:42
На даний час подано Заяву на дії правцівників міліції про нереагування на повідомлення про вчинення злочинів та про сприяння їх вчинення працівниками Ужгородського МВ УМВС а не свою версію подій.

Слава 2013-03-17 / 09:38:36
Зазначені дії Касперова , Сабовчик, Німенко здійснені за участю та фришування працівників міліції чітко підпадають під ознаки діянь відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом Уркаїни зокрема:
Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Стаття 356. Самоправство
Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень
Стаття 388. Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації
Стаття 255. Створення злочинної організації
Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності
Як можемо побачити на інших Погорєловських сайтах уже почали поширювати брехню що це робилось в 15:00 бо як визнати той факт, що зазначені дії проводились державними службовцями (службовцями органу місцевого самоврядування) в неробочий час за сприяння міліції. Касперов, Сабовчик, Німенко точно попадуть під кримінал. Молодці дальше виконуйте тупі вказівки.
Нагадаємю: 04.03.2013 ркоу Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду закрито провадження у адміністративній справі №2а-0770 //2966 12 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Проект Готель Консалтинг ЛТД" про визнання протиправною та скасування постанови прокурора міста Ужгорода про арешт від 29.08.2012 року на об'єкт нерухомого майна за адресою в м. Ужгороді, пл. Театральна,5,7 (іншими словами дана справу ТОВ програло) арешт залишився в рамках порушеної кримінальної справи. http://reyestr.court.gov.ua/Decision/Review/?RegNumb=29811995. Відповідно ніхто арешт з об’єкта накладений прокуратурою не зняв та скоро очевидно не зніме.
Дану обставину перед інвестором замовчують всі виконавці брудної приватизації Корони.
Нащо цей цирк? Для того щоб вістрочити момент коли доведеться повертати кошти, а вернути їх треба. Інша проблема в тому що їх уже нема бо потрачені на зовсім інші справи не пов’язані з «вирішенням» приватизації Корони (погашення власних кредитів, постійна демонстрація коштів, оплата послуг журналістів, інші власні потреби але не на конкретні справи – організатори уже 9 місяців грошима як сміттям розкидуються) тому і справа на місці уже 7 місяців стоїть, а інвестора дурять: щас, щас, щас. А що йому остається як не слухати ці байки бо гроші вже не повернуть.

Имхо 2013-03-17 / 09:08:58
"На даний час обидві сторони – представники Департаменту міського господарства з одного боку, та УУБА і ПП «Коруна» – з іншого, оформили в міліції акти, в яких виклали власні версії подій."
Поясніть,яке відношення до Корони має станом на 15.03.2013 мають УУБА і ПП «Коруна»?
"Постановою № 5008/580/2012 від 20.12.2012 р. Львівський господарський апеляційний суд визнав недійсними договір оренди приватного підприємства «Коруна» із Фондом комунального майна Ужгородської міської ради від 11.03.1999 р., та патент на право оренди приміщень у будівлі за адресою: пл.Театральна, 5-7, більше відомій, як «колишній готельно-ресторанний комплекс «Корона»"

Ужгородець 2013-03-17 / 08:06:25


На сайтах влади "******** Закарпаття" (сайт ОДА) та "* ******" (сайт Погорелових) поширено цинічну брехню про те, що Касперовці, Погореловці, Волошини - місцеві корупціонери взяли "Корону" під охорону для збереження в інтересах громади. Все зробулно для рейдерського захоплення і прихватизації. Суди не виходить усі підкупити, от нерви і не витримали... Майже рік міська влада заблокувала проведення будь-яких ремонтних робіт на об'єкті "Корона", а наразі затуливши вікна і ворота, сама (через людей Волошина Івана) розпочала незаконні будівельно-ремотні роботи та руйнування приміщення із середини. Вину перекладають на Ужгородську українську богословську академію Української Православної Церкви, яка іще в серпні 2012 року переїхала у нові приміщення на вул. Гойди, 4. Ця цинічна влада думає що народ лохи, но лохи-злочинці саме вони... І за все вони понесуть відповідальність. В цій ганебній ситуації дії по протииправному захопленню приміщень "Корони" та його руйнуванню відверто прикриває міліція, та у зговорі із міською владою відділ державної охорони, який закулісно зняв даний об'єкт із охорони, що і призвело до його захоплення і тепер руйнування невідомими особами. На сьогодні жодних законних підстав для захоплення касперово-погорелово-волошинськими бандитами приміщень "Корона" не має...


Вони 2013-03-16 / 23:29:39
Скоро все закынчиться!От побачите!!! Каспероовуп : капут!!! Во ошину: прывэт!!!

Адмін 2013-03-16 / 23:04:11