Прокурор Сергій Малицький в суді наголосив: «Вважаю, що вина гр. Волошина І.І. у вчиненні ним адміністративного корупційного правопорушення передбаченого ст. 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення безпосереднього керівника, у випадку передбаченому законом, про наявність конфлікту інтересів, як матеріалами перевірки так і під час судового розгляду доведена повністю».
Так, в судовому засіданні прокуратурою доведено, що Іван Волошин – депутат Ужгородської міської ради, член конкурсної комісії міської ради з приватизації, який є суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, брав участь у засіданні даної комісії 11 липня та 7 серпня 2012 року під час розгляду питання, щодо продажу об'єкта комунальної власності комплексу «Корона».
Одним з учасників даного конкурсу та його переможцем стало ТОВ «Проект Готель консалтинг ЛТД» директором та засновником якого є Андрій Захарченко з яким Іван Волошин перебував у майнових відносинах і боргував йому 510 тис. грн.
Таким чином, Волошин, прямо порушив вимоги «Порядку продажу об'єктів малої приватизації», відповідно до якого члени комісії не можуть перебувати у майнових та немайнових відносинах з учасниками конкурсу.
Відтак, Ужгородським міськрайонний судом, за результатами розгляду адміністративного протоколу про вчинення депутатом Іваном Волошиним корупційного правопорушення, визнано винним та накладено штраф у розмірі 850 грн.
Останнім часом, згаданий депутат-корупціонер Іван Волошин, використовуючи підконтрольний йому інтернет-ресурс поширював негативну інформацію про прокурора Закарпатської області зокрема та органи прокуратури Закарпаття в цілому. Уся ця істерія депутата пов'язана з принциповою позицією органів прокуратури Закарпаття та особисто прокурора Анатолія Петруні стосовно резонансної справи, щодо оборудок з готельно-ресторанним комплексом «Корона», який згаданий депутат намагався незаконно придбати.
Така прокурорська позиція, як у Анатолія Петруні сьогодні підтверджує, що у нашій системі правопорядку є дійсно порядні, професійні люди, з якими становлення законності в краї просуватиметься далі. Як неодноразово наголошував прокурор області: «Закон – один для всіх і ніхто не повинен ухилятися від відповідальності».
Можливо, якби усім резонансним правопорушенням, які скоїли можновладці, депутати, чи люди з відомими прізвищами, усіма правоохоронцями надавалась така принципова та виключно правова оцінка – охочих прогнути Закон особисто під себе ставало б менше.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
я 12345678 2013-03-27 / 23:05:53
Янчу уже газ крадеш зато Унгварський такий теплий.
Sayonara 2013-03-21 / 21:43:09
Волошин усіма бруд ними способами намагався убрати Петруню, та кашка тонка, він занадто тупий для цього. А ось тепер лиш вся Ваня з голою гузицею та херовою купою боргів і проблем
Імре 2013-03-18 / 21:52:39
А ко то гонить на нашого прокурора? То не Малініч його хоче сожрати?
Папа 2013-03-18 / 16:40:33
Я скажу так, Петруня Анатолій Леонідович, державний радник юстиції 3-ого класу - молодець.
Роман. 2013-03-18 / 13:23:56
Хотіли мера погорелова мурчащого от і маєте+ аділовська бригада гоблінів недобитків+ представники мукачівської бидлоти.
Бодя 2013-03-18 / 13:16:34
2 Ваня.Та яка там брігада.Галімі сігаретчики.Платили в мукачівський общак та мало дурили других сігаретчиків,блатували по городу і з ментами обнімалися.Прикольно як йому бампер з номерами львовські вори прислали на згадку про машину...Не мош пригати више свого роста....
Знаючий 2013-03-17 / 01:12:58
Ваня так ти ще й куриш в Апріорі в супуреч закону! Ай- Ай- Ай! Що будеш робити?'
Вася 2013-03-16 / 17:08:35
Ну, шо хлопцы. поняли, што пахне жареным та пишете, що Корону повернули мысу? Поздно. Назад дорогы нет. Прийдеться за все выдповыдати.
ваня 2013-03-16 / 13:25:33
Русину із вароша Ся гнида Волошин ще в 93 роках,бандіта бавив великого ШОПОВСЬКА брігада, РИБА,МОШКОЛА сигінь уже там,Деревенский який ще не там но скоро буде бо печінь не вутремле,І його чекать то а може щи хуже.Иване бери ЧУМУДАН а біжи на родіну купи трактор та газдуй бо майжек тобі піпец.Ти видеш ти вже надоїв ту всім.ДОКІ не вспомнили ти УБІВСТВА у ПРИКРАСНИХ 9о роках.
Лео. 2013-03-16 / 10:07:03
Реклама - платна. Клментар видалено. Адмін
Прокурор 2013-03-16 / 08:33:26
Статейка один в один областной прокуратуры. Ссыли на источник нет. Кто кому пишет, вы им или они вам?
Мусорок 2013-03-16 / 08:12:46
Очільник Закарпатськой міліціі був завжди охочим ди бабла то він на пресухах як анголятко каже шо великий Праффесионал и любить роботу,,,,,,
Мент 2013-03-15 / 23:12:13
Ваня з Касперовим вломилися в Корону, треба ж Алферову показати який наш Вано впливовий ! Менти з горотдела дурака валяють, їх викликали, а після розмови з Каспером вони поіхали і нічого не задокументували. Завтра начальник обл міліції дістане від міністра і Медведчука! Бедь уже доповів Св. Володимиру про неодобства і Рос. Православна церква пояснить начальнику міліції, як повинні працювати правоохоронці, коли посторонні особи вламуються в приміщення Богословськоі академії
Чубірко 2013-03-15 / 22:33:36
Та шо ви до нас придовбалися, ми любимо один одного вот і все
Окружна виборча комісія 2013-03-15 / 22:32:55
Оголошується конкурс на заміщення депутатських повноважень, замість вибулого через вчинення корупційних діянь Волошина І. Всіх охочих чекаємо. Партії, яка висувала афериста, висунення не допустимо. (Привіт Чубірко і міській парторганізації)
Ваня 2013-03-15 / 22:29:16
Шеф, усьо пропало насовсем. Я просрал сильно. Не знаю как отдать лове. (Алферову)
Волошину 2013-03-15 / 22:27:46
П...з...ь подкрался незаметно хоть виден был издалека
до ehjk 2013-03-15 / 22:26:23
А я думаю ти і є Волошин, який скиглить дуже, що йому гаплик. А наведені тобою прізвища і так відомі. Він їх попалить як і Штефанюка бо він гнида стукач форевер
До куку 2013-03-15 / 22:23:52
Петруня не святий, але Волошин просто кримінальний елемент і взагалі смішно зрівнювати нікого з прокурором
Макс 2013-03-15 / 22:09:03
Тереп залишилось анафему накласти від Бедя! :)