...влад 2018-08-09 / 17:07:23
...дотепно..насміявся!..
Пан Баклажан 2013-02-09 / 15:38:55
В продовження теми:
Українці ніколи б такого собі не дозволили
Діючий, демократично обраний Президент України не є легітимним представником 77,8 % титульної нації, тому що кожен українець:
- Ніколи не призначатиме на посади знайомих чи кумів. Це неможливо уявити
- Ніколи в житті не витрачатиме надприбутки на коштовні речі на кшталт великої непотрібної автівки. Замість цього українець здійснює витрати виключно на розбудову локальної спільноти, освітні проекти, проекти з захисту довкілля, спортивну інфраструктуру, адресну допомогу притулкам тощо
- Зайві прояви «статусу» для українця чужі і незрозумілі
- Не буде терпіти корупцію і ніколи не дає хабарі. Це взагалі не властиво українцям
Далі: http://no.kiev.ua/blogs.php?id=301596
ZAK 2013-02-07 / 15:27:34
5 хвилин сміху)))
виборець 2013-02-07 / 14:22:56
Хлопці, просто посміхніться, до чого тут політика! Це ж «скарб» для любого тамади на весіллі, ювілеї чи корпоративі!
Треба ж інколи і «дух перевести» від «баталій» на ЗО!
Клуні 2013-02-07 / 14:10:58
Почитайте інші пости. Там дістається і донецьким, і москалям, і угорцям, і русинам, і львівянам, і політикам усіх спрямувань...
Клуні 2013-02-07 / 14:09:08
Коли народ сміється сам над собою, то це сильний народ. Нічого образливого у тексті немає. Жарти навколо стереотипів про закарпатців. Добрі жарти...
Віт 2013-02-07 / 14:04:55
І це розміщено на сайті Закарпаття? Я б ще зрозумів якби цим дражнили москалі або "данецкіє", але тут? І якщо тут і є якісь косі натяки на конкретних осіб, але загалом це ж насміхання над нашими традиціями та нашим народом... Самокритика? ну-ну... Не чекав Олеже від вас...
Пан Баклажан 2013-02-07 / 14:01:29
Клуні жгуть!
Трошки простувато, але якраз, аби кожен зрозумів.
Так тримати!
історик 2013-02-07 / 13:51:36
до Клуні 2013-02-07 / 13:44:32
Дякую!
Адмін 2013-02-07 / 13:49:17
І наприкінці матеріалу стоїть гіперпосилання ))
Клуні 2013-02-07 / 13:44:32
https://www.facebook.com/kdkluni
Там багато всього
історик 2013-02-07 / 13:10:46
Бомба! Якщо чесно, скопіював та роздрукував для друзів. За столом піде на «ура»! А чи є у автора десь власний блог?
ужгород 2013-02-07 / 12:38:19
примітивний гумор
123 2013-02-07 / 11:40:50
Без смаку і не смішно. Можливо не варто братися за політику автору, а то якось не вдало він шуткує. Осб про фестивалі файно, а про це ну ніяк!!!
читач 2013-02-07 / 11:40:28
Шановні журналісти Закарпаття.онлайн! Заряд енергії та гумору на увесь день! Так правдиво в гумористичній формі усю суть нашого сьогодення давно не читав.
Попри усі негаразди та нездорову політику України Ви піднімаєте настрій своїм читачам,які хоч на мить забудуть за свої проблеми.
Респект Вам за сміх та здоровий гумор!!!
Микола 2013-02-07 / 11:32:35
Цікаво що за недоумок це вихадав, навірно людина яка обмежена розумово, та недалекоглядна , бо абсолютно не знає Закарпаття.
ммм 2013-02-07 / 11:29:16
зарядили на весь день! )))