Суд заборонив Волошину і Голубу публікувати інформацію проти Панової (ДОКУМЕНТ)

Особиста боротьба депутата Ужгородськрої міськради Івана Волошина з керівником Державної виконавчої служби у Закарпатській області Наталією Пановою набула нової цікавої якості.

Суд заборонив Волошину і Голубу публікувати інформацію проти Панової (ДОКУМЕНТ)

24 грудня Ужгородський міськрайонний суд ухвалою судді А.Ференца заборонив І.Волошину, його Громадській організації "Антикорупція", виданню "Вся Закарпатська Правда" та конкретно журналісту Віталію Голубу "поширювати, розміщувати, публікувати або оприлюднювати в інший спосіб в друкованих засобах масової інформації та/або в будь-яких інтернет-виданнях (сайтах, інтернет-ресурсах), в тому числі й на сайті "Вся Закарпатська Правда" (***********) будь-які статті та публікації, які стосуються та/або в яких міститься (згадується) інформація про Панову Наталію Володимирівну (ідентифікаційний код **************, адреса *************) та/або обставини її життя та діяльності".

Зроблено це на забезпечення позову, з яким Н.Панова звернулася до суду щодо І.Волошина, В.Голуба та ГО "Антикорупція" "про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації".

Як свідчить ухвала суду, на переконання позивача Н.Панової "невжиття заходів до забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду", а тому вона просила застосувати заборону "до набрання судовим рішенням в даній справі законної сили".

Прийнята ухвала про заборону зазначеним особам та організації публікувати інформацію, що стосується Н.Панової, виконується негайно з часу її прийняття.

Як значиться в тексті, "оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання".

30 грудня 2012р.

Теги: Волошин, Антикорупція, Голуб, Панова

Коментарі

Унгвар 2013-01-15 / 19:01:08
Унгварський прийде час Волошин ще го подарить,тиля ваш Волошин шо лем із таксістами робив і робить.Кум прокурор не вічний.

Куруц 2013-01-08 / 21:17:35
Дуже добре такі війни, бо Ужгородці знають правду про обох "деятелів", хто ними управляє, кого вибрали! Крахобори, крадачі, корупція розїла державу!

4563 2013-01-08 / 20:59:44


Да правду пишеш скотику шо вода камінь точить.Мошкола сигінь тоже блатовав у 9о роки, а потом лем го одшкрябали у Ракошині,І волошина ****рас скоро, *** узнають? він думать шо кось за був,ні таке не забувають ладися Іванку най ти кум купить шльом бику.І ще одну жизнь ноти поняв ЛАДИСЯ. Деревенский уже ся спив,Риба,бомжує,БРІГАДА.Стоматолох Юрист.а ти депутат,нич ВАНО,я воскрес но ти уже не воскреснеш.Ти много кому насолив У прикрасні 90 роки,Стоматолх Саша тоже блатував,коли хопив по чайнику коло хижі і порядок ти уже дуже розпоясався.НАТАШЕНЬКА ВАМ ЖЕЛАЮ не БОЯТСЯ етой МРАЗІ.МИ ЄВО ДАВНО ИЩЕМ.................ПРІВЕТ з ЛУ га НС ка.Шоповцам всем привет.Кто ищо жив канешно....................


Вона і мене дістала 2013-01-07 / 20:08:05
Майже в кожній скарзі на дії ДВС я зазначаю, що слід розглянути питання про службову невідповідність Панової займаній посаді.
Та складається враження, що вона непотопляєма.
Однак, вода камінь точить...

Вячеслав 2013-01-06 / 17:17:36
Дурному "бандері". Це лишень Ухвала, а не Рішення суду. Це тимчасовий захід. Дія Ухвали буде автоматично зупинена з винесеням Рішення суду. Бо Голубу свербить писати про Панову ще і ще. А це через те, що не вміє за один раз все сказати.

Роман 2013-01-05 / 09:59:13
Думаю, дуже скоро ВКС займеться суддями які кришували протиправне рокрадання майна нашого міста.

пиар 2013-01-04 / 18:55:06


Хамство. Коментар видалено. Адмін


йовжико 2013-01-03 / 23:24:43


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Ужгородець 2013-01-03 / 19:09:15
Перечитав опубліковані статті, питання: якщо неадекватність публікацій в статтях є очевидною тоді очевидно суд закономірно виніс обгрунтовану ухвалу? Так ніби вони статтю збирались написати про позитивні аспекти роботи а тут їм суд помішав.

шоні 2013-01-03 / 11:44:31
цей суддя Ференц порушує статтю 34 Конституції у такий спосіб, бо він ще не встановивши, чи дійсно мало порушення прав людини лише на одних припущеннях (буцімто "публікація відомостей... про Панову... МОЖЕ утруднути (може ускладнити -- ппц граматєй) або унеможливити виконання рішення суду")...

могла би цим "суддею" зайнятися ВККС ВРЮ...

хоча і Голуб "славний" ступенем жовтизни своєї журналістики

консул 2013-01-02 / 10:12:47
Повна дурня, суду немає чим пирийматися. він такими діями ще більшу недовіру до судової системи притягує.

Голубь 2013-01-02 / 09:08:40
Станислав,Больше актуальных тем нет!

Станислав 2013-01-01 / 22:28:51
Ну полный крандец... Достали этими Волошиными... Пановыми... Если кто-то делает для этого города хоть что-то - как свора бросетесь. Что - лучше, когда все дома разваливаются, дороги расползаются? жлобье...Волошин и Панова может тоже по своему "хороши" - но что это за общественный мозоль такой? Больше актуальных тем нет?

Читач 2013-01-01 / 21:01:07
До бандера. На що тоді заслуговують пісаки пісюльки яких стали підставою для прийняття цього рішення? Колоду?

бандера 2013-01-01 / 20:14:04
як може якийсь Ференц (хто по національності уже понятно,"Щирий Українець" забороняти шось писати???????Це Утопія,він заслуговує на Палю за це рішення!!!

Роберт 2013-01-01 / 10:03:14
Говорите они стоят друг-друга?
А ведь началась эта история с того,что Волошину Панова стала поперек дороги при продаже Короны (об этой афере известно всем и все),наложив арест на имущество города по решению суда возместить около пол миллиона гривен предпринимателю,история с земельным участком.
Корону срочно нужно оформлять,после незаконного аукциона,а юридически нет возможности,на все имущество города наложен арест до исполнения горсоветом решения суда.В этом и заключается работа исполнительной службы.
Далее все предельно понятно,почему на ВЗП начали публиковать на нее компромат.
P.S. Если в них есть хоть доля правды,почему за столько месяцев публикаций никак не отреагировали соответствующие органы?А поту,что это полный бред,на войне все методы хороши,даже вымышленные факты.Но дело по Короне на рассмотрении прокуратуры,еще услышим об этих торговцах ужгородской недвижимостью.

Лео. 2012-12-31 / 14:44:14
Пан Голуб тоді виконає Ухвалу суду, коли главарь Ужгородського міськрайонного суду Домніцький припинить будувати маєток у с. Минаї на нетрудові доходи, а його опричники перестануть порушувати присягу судді, виносячи завідомо неправосудні рішення.

Ференц 2012-12-31 / 14:18:16
Доречі, Голуб не виконав постанову суду.

Читач 2012-12-31 / 13:54:03
Читачу, це ви про кого про депутата міської ради - члена комісія з приватизації Ужгородської міської ради?

Читач 2012-12-31 / 12:43:21
Відкидуючи особистості - це така наша тепер "свобода слова"! Держслужбовець порушує закон, правоохоронні органи цього бачити не бажають, хоча по закону при публікації в ЗМІ зобо"язані реагувати, а суд забороняє ЗМІ вмсвітлювати інформацію про злочинну діяльність посадової особи !!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"