Як озвучив Олександр Ледида у ході представлення, Федора Ващука призначено згідно із наказом Міносвіти, підписаним Дмитром Табачником. Наказ підписано минулої суботи, 24 листопада.
Жодних анонсів щодо представлення нового ректора не було. Крім того, за інформацією Закарпаття онлайн, декого із деканів і завідувачів кафедр про призначення нового ректора було повідомлено безпосередньо перед самим представленням, сьогодні зранку.
У прес-службі ОДА на запитання, чому про подію не було повідомлено, зазначили, що анонсуванням мала б займатись прес-служба УжНУ. Таким чином, знову на подію було запрошено «потрібних» представників ЗМІ.
Загалом вся історія з призначенням Федора Ващука ректором УжНУ пройшла поспіхом і в режимі «напівтаємничості». Ще 14 листопада відбулась прес-конференція ще тоді в.о. ректора Федора Ващука, на якій він розповідав вибраним журналістам про «грандіозні» плани щодо УжНУ. Вже за тиждень потому було оголошено про вибори ректора вишу, які так само відбулись майже «блискавично». Вибори пройшли минулого четверга, а вже у суботу підписано наказ про призначення Федора Ващука ректором.
І підписано ще поки діючим міністром освіти Дмитром Табачником, який, як відомо, подав у відставку.
прохожий 2012-11-26 / 17:36:35
Розмахувати кулаками після бою, тобто розмірковувати про те, що б було, якби все сталося по-іншому – це в крові людини. І нічим цю властивість не вивести, хіба що світ перевернеться догори дригом.
Але розраховувати на пророкований кінець світу марно – ніхто не прийде і не зробить людей досконалими та щасливими. І навіть не покарає негідників за вчинені кривди та збитки.
Отож доведеться мати справу зі звичним світом. Зокрема з тією соціальною-політичною ситуацією, в якій себе наразі віднаходимо. А також з наслідками власних дій та вчинків, проявами власного невігластва та інших "ангельських чеснот".
І хоча нинішній стан справ в Україні нікого насправді не влаштовує: принаймні, низи невдоволені власним становищем, а верхи відсутністю до них народної любові, навряд чи хоч хтось хоч щось готовий зробити дієве для того, аби ситуація кардинально змінилася.
А між тим, на словах ми всі герої. Знавці тонкощів юриспруденції, соціального управління і політики. Чесні і непримиренні. Послідовні борці за справедливість і законність. Особливо, якщо відчуваємо, що страждають безпосередньо власні інтереси і гаманець.
Щоправда, коли діло доходить до справи, то тут всі розбрідаються по кущах власної зарозумілості, боягузтва, зрадництва, невігластва абощо.
Виявляється, треба ж якось буде жити далі і з "цими" людьми, і годувати власну сім’ю. Знову ж таки, мати хай маленькі преференції у порівнянні зі своїм оточенням: і не особливо потрібно, але ж як приємно?!
Тому-то й виходить, що нібито і хочемо кращого. А воно виходить як завжди. Бо як не приховуй власну дріб’язковість душі, вона завжди проявиться і в стилі існування, і в діях.
(Вопросы, о которых неудобно говорить.
Владимир Калуга, для УП _ Понедельник, 26 ноября 2012, 15:33)
мукачівець 2012-11-26 / 14:36:11
Хамство. Коментар видалено. Адмін