Хлопчик з Ужгорода змусив плакати всіх суддів шоу "Голос.Діти" (ВІДЕО)

Тіна Кароль дала учаснику проекту номер свого мобільного

Хлопчик з Ужгорода змусив плакати всіх суддів шоу "Голос.Діти" (ВІДЕО)

У ефірі 25 листопада в шоу «Голос.Діти» виступив Віктор Папп з м.Ужгород. 12-річний учасник виконав композицію чудовим оперним голосом. Перш ніж прийти на шоу Віктор навіть виснажливо тренувався і намагався скинути зайву вагу. На жаль, ніхто з тренерів так і не повернувся до учасника.

Тіна Кароль до останнього тримала руку на кнопці "Обираю тебе", але не встигла натиснути на неї до того, як хлопець проспіває останні рядки.

Коли крісло Кароль повернулося, глядачі побачили сльози на обличчі тренера.

"Я щиро вибачаюся перед тобою, я сподіваюся ми колись ще зустрінемося, тому що ти, правда, дуже здОрово заспівав», – крізь сльози сказала Кароль.

І тут же додала: "Мені не вистачило одного приспіву, щоб тебе вибрати".

Хлопець заспівав другу пісню в джазовому стилі і Кароль остаточно розкисла. А зал аплодував йому стоячи.

"Пробач мені. Тобі 12 років і ти вже підкорив моє серце і серця всіх глядачів", – сказала Кароль і обняла хлопця.

Тренери пропустили одного з найсильніших учасників на проекті.

«Цей хлопець унікальний дуже. Через нашу неуважність ми пропустили ще одну талановиту дитину», – сказала Світлана Лобода.

Сльози були на очах у всіх трьох тренерів – шокований талантом хлопчика був і Олег Скрипка.

На прощання Тіна Кароль пообіцяла, що вони ще зустрінуться з Вітею. Натомість хлопчик не розгубився і попросив у співачки номер її мобільного телефону. Тіна не відмовила. А ось мама учасника досить різко відреагувала на поведінку суддів проекту і сказала, що в майбутньому тренери ще пошкодують про свою помилку, тому що її син колись стане дуже популярним.

Нагадаємо, що проект «Голос.Діти» – це продовження шоу «Голос країни» на каналі 1+1. У складі журі проекту Олег Срипка, Світлана Лобода, Тіна Кароль.

25 листопада 2012р.

Теги: Голос.Діти, Тіна Кароль, Віктор Папп

Коментарі

Яна 2013-01-09 / 19:54:32
Этому парню нечего делать на этом конкурсе, он достоин лучшего. Лобода ему не учитель, он сам научит петь кого хочешь. А его мы обязательно ещё услышим)))

Grafy 2012-12-03 / 22:15:26
Передача тотальний фарс... Більш несправедливого шоу я не бачив. І це вже не за одним таким моментом стежу.
Хлопець талант!

Ярослава 2012-12-03 / 18:53:22
Гидко дивитись, як себе поводить Лобода , рівень базарної торговки з накачаними губами . травмують дітей , вбивають у дітей мрію "Великі " члени журі! ганьба!!!!

Алиса 2012-11-27 / 20:08:35
Настоящий талант. Прекрасный и искренний у него педагог. Парень - гордость всего Закарпатья. И мы все должны его поддержать!!!!!!!!!!!Просто голосуйте.

морі 2012-11-27 / 17:40:57
Склад жюрі бажає бути кращим!!!!Видно,що члени жюрі не дуже і розбираються у талантах.Їхній рівень взагалі не можна порівняти з першим сезоном. А поведінка елітних дівчат? Жах! Дуже жаль хлопчика,але бюажаємо всього найкращого!

Самотній 2012-11-27 / 15:21:28
Це все просто гра на публіку, шоу! Місце в проекті можна купити, а у Віктора просто не було таких грошей. Не може таке "висококваліфіковане" журі не почути ознаки майбутньої зірки, не може, якщо тільки не проплачена якась інша "зірка"... Україна :(

Наталя 2012-11-27 / 01:05:10
Звичайно, боляче! Але це не трагедія! Видно, для хлопчика вистелена інша дорога. А яка саме - скоро проясниться... і це буде набагато кращий путь! Успіхів Вам!!!

Вікторія 2012-11-26 / 20:35:22
Вітя ти молодець.втебе ще все попереду,спробуєш наступного року.Наша сім"я в тебе вірить.До зустрічі у ПАДІЮНІ.Лариса Миколаївна НАЙКРАЩИЙ педагог.Вам обом ЦЬОМ від І.В.

Віктор 2012-11-26 / 11:29:44
>А ось мама учасника досить різко відреагувала на поведінку суддів проекту

Це була не мама, а педагог по вокалу.

слухач 2012-11-26 / 10:50:54
Так, все би було дійсно чесно, якби всі судді сказали ми не повернулись, бо шоковані твоім голосом, але ми би не знали, що з ним робити, ти не в нашому форматі.От це би і була та чесна і справедлива відзнака таланта, а не сльози Тіни Кароль.І ніхто -ні Віктор,ні педагог не були би ображені.Так і у випадку з Ромчиком.А так звичайно ображені всі.

Наталя 2012-11-26 / 09:51:13
Із журні ніхто не повернувся,тому, що вони би не знали, як із цим вокальним матеріалом далі працювати, це не їх формат. А вибачте, соплі-сльози - це прийом для публіки! Ніколи не питаймо Бога: "Чому?", а запитуймо: "Для чого?"...

віка 2012-11-26 / 09:41:50
я дивлюся це шоу з самого початку таке враження що судді інколи втрачають слух коли співає справді талановита дитина

слухач 2012-11-26 / 09:04:00
Знову як грім з неба такий талант! В Ужгороді! і його першим педагогом виявилася та сама Лариса Іванова,що і у Ангеліни Маняк!
головне вибрати даді правильну дорогу! Вела вона себе емоційно, бо тільки так можна було прореагувати на мовчання "судей",но Віктора ще можна вернути через "Вибір глядача" з вівторка в інтернеті!

Марта 2012-11-26 / 07:53:22
Талановита дитина! Шкода звичайно,що такі "профі" не змогли оцінити талант.Але я погоджуюся з коментарем -gingercat -
Що у Віктора будуть справжні наставники.А він уже заявив про себе і цього навіть достатньо для закарпатського хлопчини.На початку цього проекту запам"яталося, що саме так поступили судді і з хлопчиком із Тернопільщини на ім"я Ромчик. От же це говорить дещо і про рівень таких суддів.

Цар 2012-11-26 / 02:29:48
Мама хлопчика вела себе як бидло, соромно за таких.

gingercat 2012-11-26 / 01:16:58
ой..пусть радуется мальчик, что не попал на это шоу..ему надо учиться не на шоу у Кароль и Лободы, а в музучилище и консерватории на вокале у настоящих педагогов...тогда у него все будет правильно впереди и грамотно. А не испортят ему голос и душу попсой и всякими шоу-бизнесами. Удачи ему и здоровья!)

НОВИНИ: Світське життя

20:09
/ 7
Стоянка первісних людей в закарпатському Королеві виявилася найстарішим людським поселенням Європи – 1,4 млн років
00:03
Мукачівець Сергій Кузьма здав 24,4 літри крові протягом 20 років
11:05
Вина Срібної Землі. Як на Закарпатті малі винороби просувають свій продукт
18:21
/ 2
Родина з Нижньої Апші зробила вирощування тюльпанів сімейним бізнесом
19:27
Через COVID та війну равликовий бізнес на Закарпатті вимирає
10:20
"Винна мануфактура Штифко": винороб з освітою фізика відроджує виноградарські традиції на Закарпатті
17:31
Залізничник з Мукачева виготовляє металеві мініскульптури на підтримку ЗСУ
15:06
"Вина Срібної Землі": як на Закарпатті відроджують виноробську славу
15:02
/ 1
Кореєць Сонгджін, який 10 років жив в Ужгороді, переклав "Червону руту" на рідну мову
10:52
/ 7
Ужгородець відтворив старовинний струнний інструмент із фрески Горянської ротонди
10:18
Ужгородка виростила двометрові чорнобривці і потрапила до Книги рекордів
22:42
106-річний ужгородець Микола Деревляник сам готує, прибирає та пере одяг руками
20:46
На Закарпатті ветеранів війни та членів їх сімей професійно адаптують за кошти держави
10:17
Медик з Мукачева Валентин Вракін рятує поранених на передовій
14:11
На Закарпатті почали готувати собак-терапевтів для психологічної підтримки ветеранів
17:44
В Ужгороді волонтерки готують їжу для поранених військових, які лікуються в медзакладах
11:32
/ 2
На Рахівщині виготовляють морозиво із пива та сидру та варять варення із гострого перцю
10:57
У нацпраку "Синевир" на Закарпатті встановили фотозону з "портретом" хранительки лісу – Мавки
10:55
В Ужгороді виготовляють натуральну косметику із квітів і трав
11:34
Школяр із Донеччини вигуляв в Ужгороді службового собаку Нацгвардії й отримав у винагороду шкільне приладдя
11:27
Волонтери в Ясінях на Рахівщині шиють маскувальні сітки для бійців на передовій
17:52
Спортсмен із Мукачева Богдан Черепаня став чемпіоном України з бойового самбо
19:00
Дитячі табори відпочинку, квест-екскурсії, туристичні походи: активно й насичено проводять літо на Закарпатті "Щасливі діти"
15:11
/ 2
На Закарпатті врятували лелеку з поламаним крилом
10:39
Вихідець із Лисичанська заснував в Ужгороді першу роликову школу