«Ми всі ходимо повз першу школу і бачимо, що фасадна частина будівлі є аварійно-небезпечною, штукатурка падає прямо на землю, якась її частина просто висить», – зазначив Володимир Фленько. За його словами, хоч відповідні кошти на ремонт були виділені з обласного та міського бюджетів ще навесні, але з певних причин вчасно не були проведені конкурси-торги на проведення ремонтних робіт. «Коли торги були оголошені вперше, заявки на участь не подала жодна фірма. Вже після оголошення торгів повторно заявки на участь подали 2 структури, однак у жодної з них не було порядку з документами. Втретє торги мають пройти, згідно із порядком, наприкінці грудня, але в такому разі ми не зможемо вчасно провести ремонтні роботи», – наголосив Володимир Фленько.
Ускладнює ситуацію й те, що лінгвістична гімназія є архітектурною пам’яткою, цогоріч їй виповнюється 100 років. А для проведення ремонтних робіт будівель, які становлять історичну цінність, будівельні компанії повинні мати спеціальні ліцензії. «За моєю інформацією, такі ліцензії є тільки у 2 фірм, які працюють в області», – зауважив Володимир Фленько. Відтак, запропонував ухвалити рішення, згідно з яким надати дозвіл на проведення робіт ужгородській компанії «Пантеон»: «Це пдприємство виставило під час торгів найнижчу ціну, має необхідну ліцензію для проведення такого роду робіт. Пропоную доручити відділу капітального будівництва провести торги по закупівлі послуг в одного учасника, що законодавчо дозволено при виникненні форс-мажорних обставин. Я мав розмову з представником другого учасника торгів, який запевнив, що готовий відмовитись від повторної участі і підтвердити це в письмовому порядку».
У підсумку виконком прийняв рішення ухвалити звіт і вивчити можливість проведення торгів із закупівлю послуг в одного вибраного учасника.
Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн