ФОТОФАКТ. "Самовисуванець" Ратушняк агітує в пулі "регіонала" Ковача

Попереднє мерство в обласному центрі Закарпаття стало останньою найбільшою політичною вершиною одіозного політика, який колись висловлював наміри стати політиком мало не європейського масштабу.

ФОТОФАКТ. "Самовисуванець" Ратушняк агітує в пулі "регіонала" Ковача

Ось цитата з газети "Новини Закарпаття" від  29 липня 1996 року:

"Кор.: – Сергію Миколайовичу, як ви себе уявляєте років через … десять? 

Ратушняк: – Лет через десять? Это жутко подумать, что я себе представляю. Это будет либо крупная политическая, либо финансовая фигура. И не только в Украине, но и в СНГ, Европе тоже. Я потяну на это. Я для себя еще не сделал выбор. Посмотрим."

Європи європами, а 2006-й ("...років через … десять...") вже 6 років як минув і нині Ратушняк скромно підпрацьовує "підтанцьовкою" на передвиборчих зустрічах кандидата в нардепи від Партії регіонів Василя Ковача.

Замахнутися на щось більше не дозволяють рейтинги... ))

23 вересня 2012 року. День села Оноківці Ужгородського району

23 вересня 2012 року. День села Холмок Ужгородського району

24 вересня 2012р.

Теги: Ратушняк, Партія регіонів

Коментарі

Жалива 2012-09-26 / 09:00:11

Я бушків полудурок Микола Староста з Виноградова. Всім привіт!

Слов'янин 2012-09-25 / 20:47:13
Нині багато політиків говорять правильні речі, але Ратушняк (на кого б він не працював) говорить трошки правильніше і розумніше... Сказане не означає, що треба голосувати за нього, або його опонентів.

123 2012-09-25 / 15:26:33
Не катите слишком на Рату - согласитесь, без его участия выборы были бы пресными, он всегда додает "перчинки" и вносит интригу.

смішно 2012-09-25 / 11:35:47

Я вже писав - чого Рата не появляється на виступах інших кандидатів? Бо туди його не кличуть. А Ковач тігає його за собов, аби хаяв Балог, ЄЦ і конкурента Смоланку Оноківці, Холмок. Тому то,що Рата говорить там зі свого голосу, не дивує - подтанцовка і подпєвка так само співають і танцюють інше, ніж солісти. Проти Ковача він нич не каже.

Чорний піар 2012-09-25 / 11:16:02
Це називається: чорний піар.
Рата виліз на сцену і погнав на усіх, в тому числі і на Ковача. А фейс Ковача на банері назвав "брежнєвізмом".

Чорны піарщики, схватились за картинку і кинули в безмозглий натовп "утку" про те, що Рата за когось там агітує.

Звичайно агітує :) Але тільки за себе!

Наталка Майстренко 2012-09-25 / 09:33:27
Він правий: про його майбутнє "страшно даже подумать!"

читач.. 2012-09-24 / 23:10:21

Я Микола Староста – Бушків полудурок, злодій і брехач. Я вкрав назву в газети Новини Закарпаття, я краду інфу на інших сайтах, я гиджу на всіх, а потім чогось від них вимагаю, я за Бушка ладен засрати весь світ, бо він подарував мені "Три дуби", біля яких я підпрацьовую четвертим дубом. Я повний ідіот і лікувався в Берегівському психо-неврологічному диспансері. Я маю повно енергії, але не маю мізків, аби застосувати її достойно. Я кінчена паскуда, а тому дістаю всіх, аби, в такий спосіб, почуватися краще.

смішно 2012-09-24 / 19:38:40
2ДО Адміна

Що значить "переметнувся". Рата все там, де влада

смішно 2012-09-24 / 19:37:21
Ай як! Прийшов на свято в Оноковцях, потім - у Холмоку. А чого на Смоланкові не ходить? Бо туда не запрошують

Оноківці 2012-09-24 / 19:19:27
Рата прийшов на свято організоване Ковачем. От і все. Виліз на сцену подивився на зображення того і заявив, що брежнєвізм процвітає далі. Даліпогнав на усіх. ніяких сенсацій.

До Адміна 2012-09-24 / 18:27:06
Народ потребує продовження історії з Ратою! Він що переметнувся в регіони?

браток 2012-09-24 / 15:02:33

так он чё в самом деле к Ковачу в шестьорки подписался? ***

Кнут 2012-09-24 / 14:59:43
Ратушняк вже ніколи ніким не буде! Крапка!!!!!

Ігор 2012-09-24 / 14:57:57
Ні трепанація вже не допоможе. Потрібна повна ампутація черепа.

Др Адмін 2012-09-24 / 14:52:23

Ми з пацієнтами не дружимо, ми їх лікуємо. Але випадок Жаливи дуже складний і хвороба – в запущеному стані. Потрібне радикальне хірургічне втручання. Можливо навіть – трепанація черепа... :-))

Ігор 2012-09-24 / 14:43:25
Жалива з коргазу так само подав це фото. Видно Ви вже подружилися.

Рома 2012-09-24 / 13:31:05
Що він там на мітингах говорить?

Павло 2012-09-24 / 13:24:09
Який він пацан? Він чмо, йому вірили, його обирали. А що він зробив? крім того, що крав?

3145 2012-09-24 / 13:10:57
Виходить, що так.

журік 2012-09-24 / 13:01:28

Опустили пацана з європейських рівнів до "регіонального".Ха-ха-ха!.. :))

НОВИНИ: Політика

02:18
50 років тому операція КДБ "Блок", в якій заарештували Стуса, Світличного і Чорновола, розпочалася на Закарпатті
17:37
/ 4
Закарпатському архімандриту РПЦвУ Агапіту, важко травмованому в ДТП, виконали операцію на мозку
05:21
/ 9
Прихильність Борреля і нахабство Зеленського
06:25
/ 4
"Русская премия" для Закарпаття: пахне війною і кров’ю та все одно беруть
23:48
/ 3
Політичні підсумки 2021 року на Закарпатті
06:31
/ 8
"За майбутнє" зробила спробу відкликати депутатські повноваження заступниці голови Закарпатської облради Андріани Сушко
13:40
Мер Ужгорода Андріїв звітуватиме перед громадою
07:39
/ 4
41% українців вважають політику Угорщини щодо нацменшин на Закарпатті підготовкою до анексії
21:00
/ 40
Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА
14:55
/ 30
Кабмін погодив кандидатуру Віктора Микити на посаду голови Закарпатської ОДА
07:41
/ 27
Генконсульство Угорщини політично "протискає" через владу Ужгорода встановлення в місті Другета на коні
06:02
/ 7
Голова Закарпатської облради Чубірко зробив спробу виправдатися щодо проблемних моментів свого бізнесування
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
08:54
/ 3
Після резонансу з крадіжкою в громади Ужгорода зеленої зони біля кардіодиспансера, в депутатів прокинулись "совісті", які вирішили щось "довивчити"
07:14
/ 28
Володимир Чубірко: "ліві" АЗС, мільйони "від матері" та дотичність до Медведчука і Брензовича
05:47
/ 15
Усіх дурити весь час неможливо!
18:31
/ 8
Першим заступником голови Закарпатської облради обрано Шекету, а заступником - Дем'янчука
17:16
/ 2
На посади першого заступника й заступника голови Закарпатської облради запропоновано кандидатури Шекети та Дем'янчука
16:50
/ 9
Депутати Закарпатської облради переформатували під нову коаліцію склад і керівництво постійних комісій (СПИСОК)
15:57
Одразу після позачергової в Ужгороді розпочала роботу чергова сесія Закарпатської облради
13:46
/ 30
Головою Закарпатської обласної ради став Володимир Чубірко