Королевська захистить Дідуна від Погорєлова

Про це вона сказала під час прес-конференції в Ужгороді, яка відбулася в рамках передвиборчого турне. У заходах також взяв участь всесвітньовідомий український футболіст, а тепер кандидат у народні депутати, Андрій Шевченко.

Королевська захистить Дідуна від Погорєлова

«Ми будемо захищати своїх людей. Думаю, що детально обсудимо це питання і все, чим зможемо захистити і підтримати, ми це зробимо», – відповіла Наталія Королевська на питання, чи захищатиме своїх людей на місцях, якщо на них чиниться тиск. У конкретному випадку йдеться про керівника Закарпатського обласного виборчого штабу Партії Наталії Королевської «Україна — Вперед!» Андрія Дідуна, котрий зайняв активну позицію проти міської влади через справи з «Водоканалом» та «Короною».

Під час особистої зустрічі керівника штабу та лідерки партії відбулася розмова, в ході якої Королевська повідомила, що планує подавати запит у Генпрокуратуру, а також в УМВС,  аби з’ясувати, на яких підставах відбувається перевірка ЖРЕРу №1, директором якого є Андрій Дідун.

23 вересня 2012р.

Теги: Дідун, Королевська, Погорєлов

Коментарі

ужгородка 2012-10-04 / 17:04:58
таке враження будто він єдиний кого потрібно захистити від нашої влади. Це все дії перед виборами, після виборів вона забуде взагалі хто такий Дідун.

Діана 2012-09-24 / 21:16:11
Підтримую!Треба дати дорогу молодим та перспективним,а знаючи Дідуна,то він дійсно переживає за майбутнє свого міста,своєї країни!Так тримати!!

Ігор Баран 2012-09-24 / 13:22:05
Андрій, не здавайся. Відстоюй себе, от правда шкода, що наш міський голова забув про те, хто його робив мером. нічого, Андрію, правда на твоïй стороні. ти молодець, таких як ти мало, які зможуть виступити відкрито проти погорелово-регіональноï влади.

тетяна 2012-09-24 / 11:32:42
Дідун, не звертай увагу на всяких підлабузників, йдіть до кінця.. Ви молодець. успіхів Вам!

Ігорю 2012-09-24 / 11:15:52
А Ви?

Ігор 2012-09-24 / 10:33:33
Василько, а Ви випадково не кореспондент всесвітньо відомого видання (чи як у народі говорять "особистого щоденника Волошина")"Вся Закарпатська правда" ?
Все-таки ці люди котрих ви перелічили намагаються змінити стан речей у місті і постійно піднімають болючі питання. А ви особисто, жо зробили ?

Василько 2012-09-24 / 10:25:08
А з якого дива Дідун, журналіст, став директором ЖРЕРУ? Може, у нього є великі здобутки у царині комунальних робіт та послуг? А ще цікаво: як це ЖРЕР 1 став раптом таким "тотально-опозиційним"? Дивіться: у одному КП: Дідун, Волосянський (член виконкому), дружина Гнатківа - Тамара Гнатків (директор комерційного підприємства "Білий барс", до речі, інтереси якого так активно лобіює "батьківщинник" Гнатків!). І ще цікаво: видалить цей комент, написавши що на Закарпаття онлайн "не смітник"? )))

Активні виборці Ужгорода 2012-09-24 / 02:16:39
Андрій, молодчина, тримайся! Радіємо за тебе! Приємно усвідомлювати, що ти разом з опозиційними депутатами виступив проти цього розкрадання комунального майна мером! Цей дрібний дерибанщик, віримо, отримає по заслугах! А ужгородці підтримають тебе! Молодець, що не побоявся Головного Дерибанщика міста, навіть перебуваючи на посаді директора комунального підприємства. Ми з тобою!

Тарасик 2012-09-24 / 02:16:02
Молодець,Дідун. Так тримати,ось вам живий приклад,що проти влади можна і треба боротися, коли це потрібно. Дивлюся на таких молодих людей і вірю, що не все загублено. А погорелов бандюган! Тримайся Андрію!

Гуцулик 2012-09-24 / 00:51:30
та Дідун то маріонетка.котра працювала друкаркою в ВО Батьківщині і відкололася разм з язвою Королевською!Який з того дітвака керівник штабу?Пустта повна!

маргарита василівна 2012-09-23 / 23:29:42
НЕ знаю, хто таакий той Дідун, але Погорєлов мені явно не подобається. А Королевська - приємна жіночка. Спокійна така. А то ті нарвані політики уже дістали.

Вася 2012-09-23 / 23:25:10
І правильно зробить. Цей Погорелов вже зовсім зарвався. Ніяк накрастися не може. Заставляє начальників жеків носити йому данину щомісяця. Дідун не хоче і не може тому наізди на нього. Куди дивиться прокуратура?Невже не зрозуміло за чиї кошти та якими силами будується домик біля університету.....Нічого. В Києві вже розглядають це питання.....

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"