В Ужгороді відбудеться ретроспективна виставка Бориса Васильєва-Сазанова

Сьогодні, 20 вересня, в обласному центрі Закарпаття відкривається ретроспективна виставка Бориса Васильєва-Сазанова – відомого в Ужгороді дизайнера, художника.

В Ужгороді відбудеться ретроспективна виставка Бориса Васильєва-Сазанова

Як повідомили Закарпаття онлайн організатори заходу, виставка відбувається під патронатом благодійного фонду Credo in Deum.

На виставку запрошуються поціновувачі абстактного мистецтва.

Борис Васильєв-Сазанов воліє займатися абстрактним живописом. Намагаючись об'єднати композиційні та живописні принципи з дитячою безпосередністю, що саме по собі парадоксально, досягає певного глядацького ефекту. Основною метою своєї творчості художник встановлює зображення драматизму зіткнення і взаємодії різних енергій у всесвіті, але при цьому зберігаючи непохитну оптимістичну перспективу.

Ці твори, що здаються на перший погляд хаотичним розлиттям фарб, незрозумілим, на перший погляд, переплетенням форм при затаєній увазі оживають і, як незвідані світи, розкривають глядачеві таємниці нових вимірів.

Основна техніка робіт Бориса Васильєва-Сазанова – використання різних емалевих фарб по оргаліту з додаванням різноманітних елементів зі всіляких матеріалів, а також авторські компіляціі на полотні.

Відкриття виставки відбудеться о 17.00 за адресою вул. Капушанська,20 (другий поверх).

Виставка триватиме з 20 по 27 вересня. 

20 вересня 2012р.

Теги: Васильєв-Сазанов, виставка

Коментарі

НОВИНИ: Культура

01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
23:32
/ 3
Духнович чи Духновіч?
01:29
У суботу в ужгородському скансені звучатиме дитячий "Веселковий передзвін" закарпатського фольклору
14:31
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгий список 2025 року
14:46
В Ужгороді оголосили прийом пропозицій на здобуття премії імені Петра Скунця
20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
» Всі новини