Сьогодні, 20:21
Минулими вихідними в межах проєкту «Зелені скарби Карпат» відбулася захоплива мандрівка до Сімерської скелі.
Сьогодні, 19:30
Правоохоронці викрили 34-річного жителя селища Усть-Чорна, який працює вчителем географії та організовував нелегальні маршрути для втечі чоловіків призовного віку за кордон.
Сьогодні, 18:14
17 серпня на Берегівщині вогнеборці тричі виїжджали на гасіння пожеж сухої трави та сміття.
Сьогодні, 17:13
Понад 450 тис. грн сплатить підприємець із Берегівщини за пошкодження газопроводу під час земляних робіт.
Сьогодні, 16:23
Черговий евакуаційний потяг із Дніпропетровської області доставив на Закарпаття три родини з дітьми — загалом 16 осіб.
Сьогодні, 14:58
Берегівська окружна прокуратура домоглася у суді відшкодування до місцевого бюджету понад 315 тис. грн заборгованості зі сплати пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Берегове.
Сьогодні, 13:53
16 серпня до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання в будинку у селі Крива Тячівського району.
Сьогодні, 13:07
17 серпня до поліції звернулася 65-річна мешканка села Калини Тячівського району із заявою про викрадення скутера «Yamaha».
Сьогодні, 12:56
Завершилася остання, шоста зміна літнього екоосвітнього табору для дітей «Зелені скарби Карпат».
Сьогодні, 12:08
Виконуючи бойове завдання зі стримування російських військ у районі населеного пункту Шевченко.
Сьогодні, 11:31
20 серпня 2025 року до рідного села Страбичово Мукачівського району повернеться тіло загиблого воїна Юрія Сороки, 1991 року народження.
Сьогодні, 10:18
Між селами Новоселиця та Черна сталася дорожньо-транспортна пригода за участю 17-річного мотоцикліста.
Сьогодні, 09:10
Учора вдень у Мукачеві поліцейські отримали виклик про дитину, яка сиділа на підвіконні відчиненого вікна багатоповерхівки.