Організовує Фортеця Унг- центр культурних ініціатив та Castrum HUNG early music ensemble.
Ансамбль «Kiev Baroque» – музичний колектив, що працює у напрямі історично поінформованого виконавства, покликаного відтворити, спираючись на історичні дослідження, оригінальне звучання західноєвропейської класичної музики XVI – XVIII століть. До складу ансамблю входять Поліна Захарян (мистецьке керівництво, барокова скрипка, віола да гамба), Олена Захарян (барокова скрипка, віола да гамба) та Олександр Хорольський (віола да гамба).
Ансамбль брав участь у міжнародних фестивалях Francofonia, Brillamment Baroque, Crnogorska Duga, Фестивалі Давньої Музики у Львові, Bach-Fest, Auto Classic Fest, "Діалоги Культур", має записи в фондах Українського Радіо. У 2017-2018 р.р. за сприяння Управління культури КМДА, ВГО ESTA-Україна та НМАУ ім. П. і. Чайковського ансамбль проводив культурно-освітній цикл «Майстерня історично інформованого виконавства» за участі провідних українських та європейських музикантів. Із 2018 р. колектив забезпечує творчий та матеріально-технічний супровід курсу “Ансамблевої музики епохи Бароко”, що викладається у НМАУ ім. П. і. Чайковського.
Сергій Леонтьєв – композитор, музикознавець. Лауреат премії імені Л. М. Ревуцького (2019), член Національної спілки композиторів України (2017) та Асоціації електроакустичної музики України (2016). Навчався у НМАУ імені П. І. Чайковського (композиція – І. Щербаков, Л. В. Дичко, клавесин – О. В. Шадріна), у 2018 закінчив аспірантуру (наук. кер. -канд. м. М. А. Ковалінас). 2016 року стажувався в Музичній академії імені К. Шимановського в м. Катовіце (Польща), клас проф. М. Топоровського. Як клавесиніст та органіст виступав з концертами у Франції, Австрії, Польщі та Україні. Сергій Леонтьєв є автором музики до кінофільмів, а також камерно-інструментальних, хорових та симфонічних творів, що виконуються провідними музичними колективами України та світу.
Bellum omnium contra omnes (лат. «війна всіх проти всіх») – так охарактеризував англійський філософ XVII ст. Томас Гоббс первісний, природній стан людства, що передував, на його думку, громадянському суспільству. Можливо, до такого висновку мислителя підштовхнуло спостереження за сучасними йому політичними процесами у Англії та Європі, на тлі яких розгорталося становлення музичного стилю Бароко.
Особливо нестійкою була ситуація у Східній Європі, де регіональні еліти перебували у стані перманентної зради, балансуючи між імперськими амбіціями Австрії, Швеції, Росії, Туреччини та Речі Посполитої.
Незважаючи на агресивні умови, європейський культурний простір у той час розвивався як єдине ціле, адже дипломат, полонений, перебіжчик чи найманець знайомив свого суперника чи союзника із власною національною музичною культурою, так само переймаючи нову. Італійські сонати лунали у Відні та Варшаві, англійські консорти – у московській Німецькій Слободі, німецькі органні табулатури – у трансильванських монастирях, а українські бандури – при дворах російських та польських аристократів.
У концертній програмі "Pro omnes" ансамбль Kiev Baroque пропонує поринути у дух мультикультуралізму тих часів із допомогою музичних творів Бароко та Класицизму, географічна доля яких ілюструє мінливість національних та релігійних кордонів у музиці.
У концерті прозвучать твори Й. Г. Шмельцера, К. Г. Абеля, Г. І. Бібера, Сен-Коломба, Т. Х’юма, Анни Бон, К.Ф. Абеля та Й. Гайдна.
Вхід за благодійними внесками – 100 грн
11:00 | Вистава "Котик і Півник" Ужгород, Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка" |
13:00 | Вистава "Котик і Півник" Ужгород, Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка" |
14:00 | Фестиваль словацької народної творчості – «Словенска веселіца» (Словацька веселиця) с. Середнє Ужгородського району |
16:00 | "Берчені-фест" Ужгородський замок |
17:30 | Концерт ансамблю “Kiev Baroque” (Київ) Ужгород, "Совине гніздо" |
18:00 | Арт-платформа в рамках Фестивалю меду Ужгород, парк Перемоги |