Міжнародна експертна група завершила роботу над проектом «Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020».
Стратегія розроблена із залученням органів влади та самоврядування, а також партнерських організацій прикордонних регіонів України (Закарпатська область, Івано-Франківська область), Словаччини ( Кошицький та Пряшівський самоврядні краї), Угорщини ( Саболч-Сатмар-Березька область), Румунії (повіт Марамуреш та Сату-Маре). До розробки також були залучені асоційовані партнери: регіони – учасники Карпатського Єврорегіону.
З цієї нагоди з журналістами зустрінуться:
Віктор Мікулін – заступник голови Закарпатської ОДА,
Рената Мойш-Шіман – начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської ОДА,
Василь Маковський – начальник відділу зовнішніх зв’язків, міжнародної технічної опомоги і протоколу виконавчого апарату Закарпатської облради.
Під час заходу також відбудеться презентація друкованої версії проекту Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020.
Проект презентують:
Наталія НОСА, керівник Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку «МАІРР»
Олег ЛУКША, експерт проекту, голова правління Агентства місцевого розвитку та інформаційних ресурсів «Європоліс»
Довідка
Закарпатська обласна державна адміністрація та Закарпатська обласна рада брали активну участь у заходах з розробки Стратегії Карпатського Єврорегіону 2020. Міжнародна Асоціація інституцій регіонального розвитку «МАІРР» виступила основним партнером з боку України. Як результат успішної та висококваліфікованої роботи експертів та консолідації зусиль 5-ти прикордонних регіонів Стратегія Карпатського Єврорегіону 2020 отримала високу оцінку та отримала відзнаку – нагороду Асоціації європейських прикордонних регіонів (AEBR): «За особливі досягнення у сфері транскордонного співробітництва».
Коротка довідка про Карпатський Єврорегіон: Міжрегіональна Асоціація «Карпатський Єврорегіон» утворена у 1993 році та має 23-річні традиції та досвід роботи. До його складу нині входять 19 прикордонних адміністративно-територіальних одиниць (регіонів) 5-ти країн: Угорщини, Словаччини, України, Польщі та Румунії з населенням близько 14,2 млн. чол. та площею 145,00 тис. км2 (найбільший єврорегіон у Європі).