13 жовтня в Ужгороді у будівлі Закарпатського апеляційного суду відбулося засідання у справі, яка тривалий час викликає суспільний резонанс. Йдеться про кримінальне провадження щодо трьох осіб, обвинувачених у сексуальному насильстві над неповнолітньою з села Верхні Ворота. Злочин стався у 2021 році. Після розголосу справа отримала широку суспільну увагу. 7 лютого 2025 року Воловецький районний суд визнав обвинувачених винними за ч. 3 ст. 153 Кримінального кодексу України та призначив кожному по шість років позбавлення волі з негайним взяттям під варту у залі суду.
Згодом захист подав апеляційні скарги, і справа наразі розглядається в апеляційній інстанції. 13 жовтня 2025 року засідання у Закарпатському апеляційному суді було відкладено через неявку одного з адвокатів. Обвинувачені залишаються під вартою.
Процес перебуває під пильною увагою громадськості та стосується дотримання прав потерпілих і здійснення правосуддя.
Іван 14.10.2025 / 11:49:25
Цю справу вже давно продала прокурор Кузан Наталія Миколаївна, а за виручені корупційні кошти купила собі нову автівку з автосалону.