Сьогодні рейди ТЦК відбулися в тренажерних залах Мукачева та Хуста (ВІДЕО)

Сьогодні співробітники Закарпатського ТЦК і СП відвідали тренажерні зали у містах Мукачево та Хуст. Про це повідомляє "Військовий кур'єр"

Сьогодні рейди ТЦК відбулися в тренажерних залах Мукачева та Хуста (ВІДЕО)

Очевидці повідомили, що військові там виписували повістки відвідувачам закладів.

Відповідні відео оприлюднив один з телеграм-каналів. Автори заявляють, що на них знято візит воєнкомів саме до спортзалів у згадані міста.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, вчора у тренажерних залах Ужгорода працівники ТЦК роздали повістки "качкам" і тренерам.

У Закарпатському територіальному центрі комплектування і соціальної підтримки у відповідь на прохання "Радіо Свобода" відмовилися коментувати вчорашні перевірки кількох міських фітнес-центрів, де, за повідомленнями місцевих ЗМІ, вручали повістки відвідувачам.

При цьому власник однієї з мереж спортивних центрів Василь Ябрик підтвердив інформацію ЗМІ: "5 грудня близько 18:00 до нашого фітнес-центру прийшли представники Закарпатського ОТЦК. Це була несподіванка як для гостей фітнес центру, так і для його персоналу".

06 грудня 2023р.

Теги: ТЦК. Мукачево, Хуст

Коментарі

До Закарпатця 2023-12-07 / 21:02:30
Згідний з тобою, хлопці мало грошей добавлять по карманах і покажуть невдоволеним людям, що почали вручати повістки всім, але хто з тих багатих і з зв'язками піде на фронт? Та про це вже ніхто не дізнається і не напише. Такі реалії ....

111 2023-12-07 / 19:52:10
Чому кодові замки не ставлять у спортзалах?

злий 2023-12-07 / 19:46:13
"до злому"
Ну так, у спортзали ходять хворі, старі і хлипаві. І тому їх не можна брати в армію )))))))))))))))))))))

Ківі 2023-12-07 / 19:11:48
Хлопці,ви не там ходите...Зайдіть в білий дім,в кафе та ресторани...

злому 2023-12-07 / 19:01:23
для того щоб ходити у спортзал зовсім необовʼязково бути здоровим, молодим і сильним

злий 2023-12-07 / 18:57:29
----, якщо людина ходить у спортзал, то вона молода, здорова і сильна, а значить - здатна захищати Батьківщину від ворога нарівні з тии, хто вже це робить, або й загинув у боях з окупантами. Хіба не так?

--- 2023-12-07 / 18:44:03
читаю ці коменти перлунів і в шоці знахожусь - тобто якщо людина ходить в спортзал то вона "мажор" і "блатна"? що за йолопи пишуть ці коментарі?!

Іван 2023-12-07 / 14:31:51
Ліпше в ресторані сидіти, пивко пити. В ресторани воєнкоми не ходять бо знають, що там здебільшого судівсько-прокурорсько-мусорська алкашня засідає.

Завітайте і на митницю - вона вкрала за 33 роки від зсу біля 6000 літаків F-16 2023-12-07 / 11:13:25
Непогано було б і до митників завітати. Щорічно протягом 33 років незалежності митники крали собі в кишені ще один річний бюджет країни. Проведено розрахунки: за 33 роки незалежності - це сумарно 1 триліон доларів, або близько 6000 літаків f-16

закарпатець 2023-12-07 / 11:00:05
Такі хлопці на фронті боронять державу і таке бидло качається в тренажерних залах, бухаї в кабаках і нічних клубах, є....баб в санаторіях, і їх по фігу війна. То може пора навести справедливість. Головне тепер треба журналістам та активістам проконтролювати, що буде далі із повістками. Чи косилово бабок із ухилятнів - качків военкомами, суддями та поліцаями, чи дійсно таки хтось із них піде боронити державу. Бо як у тому кіно "Терзают меня смутньІе сомнения".

Старий пенсіонео 2023-12-07 / 10:50:08
Вівчарям та сільським хлопам треба помогти ТЦК у комплектуванні захисників ситого та багатого життя можновладців - загнати як баранів у стадо їх отприсків із теплих готелів, санаторіїв, тренажерних залів та супроводити у навчальні центри і на передову, не приймати до уваги їхні папірці про інвалідність чи дуже цінну броню. Досить вже виїзджати на сільських хлопцях-роботягах та патріотах.

До до дюли 2023-12-07 / 09:51:16
Чекаємо на реакцію орбана? Но та нараз тцк най ся збирать та й в будапешт! Тюлько туй легінів уклоністів, булше ги мадяр ! Лим сись клятий орбан не пущать їх дому.

Окупант/Патріот фіг розбереш 2023-12-07 / 09:50:50


Кремлівські мантри. Коментар видалено. Адмін


віктор 2023-12-07 / 08:34:11
Сплатив за білет в тренажерний зал , і як опція , воєнком приніс довідку про те , що ти інвалід .

??? 2023-12-07 / 08:28:13
Коли вже доберуться до "Золотої гори"?

Дюла 2023-12-07 / 08:24:42


Коментар видалено. Адмін


пенсіонер 2023-12-07 / 08:10:58
Який на х... майдан, гнати качків як маргу в навчальні центри і на фронт. Хіба діди повинні цих молодих, накачаних під.... захищати? Слава Богу дійшло до ТЦК, що не сялен та вівчарів требало ловити, а мажорняк ожирівший і ох.....й. Ще би по саунах та нічних клубах і гральних залах пройшлись.

Читачеві 2023-12-07 / 00:12:20
Ти, не боре, не був ні на першому, ні на другому Майданах, а отже не тобі говорити і про "третій"

Роман 2023-12-07 / 00:01:13
Супер! Правильне рішення, чудове місце для комплектування, маєш біцепси покажи справжню силу! Для чого вони тобі, якщо країни не буде?

Читач 2023-12-06 / 23:53:22
Взяли з собою автомати і спецодяг. Лиш навіщо? Людей бити і стріляти, чи то бояться 3 майдану?

НОВИНИ: Соціо

21:41
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 18
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
» Всі новини