У тренажерних залах Ужгорода працівники ТЦК роздали повістки "качкам" і тренерам (ФОТО, ВІДЕО)

У тренажерних залах Ужгорода відбувся рейд ТЦК. Представники військкомату завітали до фітнес-центрів "Viper Gym" і "Clever Gym", спортивного комплексу "ФАНАТ" та інших.

У тренажерних залах Ужгорода працівники ТЦК роздали повістки "качкам" і тренерам (ФОТО, ВІДЕО)

Повістки видали чоловікам, які тренувалися в залах, а також тренерам закладів.

05 грудня 2023р.

Теги: повістка, військкомат, тренер, качок

Коментарі

Наталка Майстренко 2023-12-07 / 21:34:55
Вітальці Глаголі видали вже нарешті повістку?

містянин 2023-12-07 / 11:04:46
Шановні журналісти лишень візміть будь ласка на контроль цю показуху і опублікуйте скільки із цих качків відкупиться, а скільки таки піде боронити державу, Бо здається мені, що ТЦК розпочали сінокоси. Бо кругом одні афери, прокукурікав, а там світанок хоч не неставай.

До закарпатця 2023-12-07 / 09:57:05


Кремлівські мантри. Коментар видалено. Адмін


закарпатець 2023-12-07 / 08:16:18
Ужгородці
Ти ху....ска борд....а закрий писка. Не тобі відьмо критикувати дії військових та коментарі патріотів. Мабуть синка тримаєшь під юбкою, бо купила йому довідку інваліда, а чоловік спровадила на чехи. Заткни ти свое сви....рило, не трапиться тобі щастя сісти на чеченський ... , бо ЗСУ не допустять орду в Закарпаття, з качками або без них, як і мадярів.

Ужгородка 2023-12-06 / 23:04:36
Придурки, і написати розумно не можете, не те що воювати. Може і добре, що вас на передовій нема, які з вас вояки? Позор. Позатикайтеся і пердіть тихо під ковдру. Чим відрізняєтеся від тих качків, тренерів, микит і ледид? Тоже сидите тут дома як гниди в кожуху, а в зали тренажерні не ходите, бо лінивісьте як пси, або грошей не можете нормально заробити. Так що позатикайтеся і мовчіть на тему війни.

Міліцішта 2023-12-06 / 19:48:07
У мене няньо уніат, а мама православна. А я комуніста. Не беріть нас на пушку. В Закарпатті ми є люди... До войни ми не валовфні, лиш гефефтувати. Най воюють дурні.

Роман Курах 2023-12-06 / 18:54:03
Покайтеся грішники!!!

до нижнього ТЦКакашника 2023-12-06 / 18:15:29


Скоро вам п..*** настане і Микиті і Зеленому кузнєчику і всім хто цим деригує що протизаконно дієте навішають на вас всі статті бо війну не оголошували а тільки військовий стан це різні речі


Генек 2023-12-06 / 18:08:51
На Буковель най би йшли роздавати..

я ТЦКакашник фільтраційний 2023-12-06 / 18:07:18
Ми будемо сортирувати , ті що патріоти будемо на фронт відправляти а ті що ніяк не проявляють патріотизм на будівництво відбудовувати , там і фуріком і з цементними мішками накачаються

Пак айно 2023-12-06 / 17:19:50
закарпатець 2023-12-06 / 16:24:41
Розійшовся... Видно, що сам намилений милом. Отсе -- закарпатець! Не фіглі. Боєць.

хах 2023-12-06 / 17:11:20
ЛГБТ батальйон формують?

закарпатець 2023-12-06 / 16:24:41
Та куди ви ся дінете, Підете воювати, аж бігом. А ці качки підуть зразу у штурмовики, видно вони довго готувалися до фронту, Нівроку які накачані. А тренери будуть їх командирами. А в модьорсаг ви уже не вспіли, треба було раніше індульгенцію купувати, ціни виросли до неба.
А якщо силовики не хочуть іти на "Золоту гору" то хай туди ідуть розумні коментатори, які тут у фіглі бавляться про миколайчиків, про шіковних дидіків, про вручення повісток тренажерам. Я розумію, що ці фігляроші ггтові х... с.... і кадирівцям і бурятам. Але ж не всі дял цього родилися, є ще й битанги, так що хлопчики-качкове рихтуйтеся під Авдіївку, там вам будуть фіглі. Чи думаете там постійно мають сидіти селяни із міжгірщини та воловеччини, прості хлопці із перечина та березного та гуцули рахівські і тячівські.
Млжете із собою навіть тренажери на фронт узяти,там ся будете тренувати.
А синів погорелова, шуфрича, ледиди та балоги будуть на фронт віпдправляти коментатори-правдолюби Вікторр, Яніна, варош і Іван з Миколою.

До нижнього 2023-12-06 / 14:03:25
А тебе та твою родину в окопи !

Андрій 2023-12-06 / 13:09:40
Пропозиція: Перетворити качалки на центри комплектування по всій Україні!

Любов 2023-12-06 / 11:56:36

Маковський 2023-12-06 / 11:18:07
То були миколайчики від контрабандиста Микити з подарунками. Зараз власники спортзалів мають прийти з подарунками до Микити.

Роман 2023-12-06 / 11:08:18
Правильне рішення!

??? 2023-12-06 / 10:04:53


Коментар видалено. Адмін


федака 2023-12-06 / 10:01:37
Ми на фронт ні-ні-ні! Ми цвіт "нації". Верховинці най помирають.

НОВИНИ: Соціо

17:25
Італія виведе зі Словаччини систему ППО, бо потрібна в іншому місці
16:49
У Нересниці на Тячівщині заборонили будівництво міні-ГЕС на Тересві в межах території громади (ДОКУМЕНТ)
13:56
Восьму дитину народила 36-річна мешканка Хустщини в машині "швидкої"
22:33
8 березня балет "Freedom" представить в Ужгороді танцювальну виставу "Шафа"
19:10
"Щасливі діти" запускають курс експрес-підготовки до НМТ для випускників шкіл Ужгорода
15:20
Через реконструкцію в МП "Ужгород-автомобільний" з 4 по 27 березня легковики тимчасово перенаправлятимуть на вантажний напрямок
11:31
/ 1
У Мукачеві попрощаються з 23-річним полеглим Героєм Владиславом Стецикевичем
04:06
/ 7
Освітяни Керецьківської громади також висловили недовіру її очільнику Михайлу Мушці
02:27
Чеський RegioJet здійснив неанонсовану тестову залізничну поїздку за маршрутом Кошиці-Чоп
18:18
/ 1
У Софії Верхньокоропецької громади попрощалися з 22-річним полеглим мукачівцем Миколою Кузнецовим
17:39
/ 1
У Мукачеві попрощалися з 31-річним полеглим Героєм Ростиславом Діусом
15:19
Цього місяця Мукачево вже передало військовим 100 млн грн
10:59
Лише за 28 лютого на Закарпатті вигоріло 4,6 га екосистем
18:06
/ 1
В Ужгороді через оскарження закупівлі вуличне освітлення тимчасово вимикатимуть із 24:00 до 05:30
15:59
/ 1
У четвер у Мукачеві прощатимуться з пролеглим Героєм Ростиславом Діусом
15:22
/ 12
Очільниця соцзахисту Мукачева і радник міського голови пішли добровольцями на війну
15:03
У Мукачеві в останню дорогу провели полеглого Героя Олександра Кравця
13:56
/ 3
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, хоче працювати в апеляційному суді
11:09
/ 2
У бою з московською ордою поліг Іван Сакулич з Кострини
10:41
/ 5
Населення Ужгорода через війну збільшилося на 35%
21:34
/ 2
Сержант "Балу"
20:59
У Бобовищі Івановецької громади провели в останню дорогу полеглого Героя Сергія Логойду
19:51
/ 1
Мукачево очолило ТОП-40 міст за бюджетним відсотком допомоги Силам оборони
19:00
У Мукачеві в середу прощатимуться з полеглим Героєм Олександром Кравцем
18:37
Від важких поранень, отриманих на війні з росією, помер Микола Кузнецов з Софії Верхньокоропецької громади
» Всі новини