Оприлюднено список поіменного голосування депутатів Ужгорода по земельному "дерибану" (ФОТО)

Із 36 депутатів Ужгородської міської ради не голосували депутати Олександр Волосянський та Валентин Штефаньо, Віктор Качур і вся фракція ОПЗЖ.

Оприлюднено список поіменного голосування депутатів Ужгорода по земельному "дерибану" (ФОТО)

Є результати поіменного голосування депутатів Ужгородської міської ради по дерибанних земельних проектам.

Із 36 міських депутатів за дерибанні рішення 30 березня не голосували депутати Олександр Волосянський  та Валентин Штефаньо, Віктор Качур і вся фракція ОПЗЖ.

Всі інші депутати з фракції "Рідне Закарпаття" (у повному складі на чолі з В. Глаголою), "Слуга народу", "Європейської солідарності" (включно із секретарем ради А.Рибою) та "Батьківщиною" дружно підтримали дерибан парків та набережних.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на останній сесії Ужгородської міської ради депутати розглянули десятки скандальних земельних питань, озвучених громадськістю, більшість з яких було знято на довивчення.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор

Однак, не зважаючи на вимоги містобудівного та земельного законодавства, зауваження громадськості, прокуратури та окремих депутатів, всупереч генеральному плану Ужгорода, все ж більшість депутатського корпусу вирішила надати дозволи на виготовлення документації для подальшої передачі в приватні руки наступні землі загального користування:

1) зелена зона, початок Боздоського парку (поворот із Слов'янської набережної до АТП) — Лозюк Р. В. під індивідуальне будівництво 10 соток по вул. Радищєва (пункт 1.41 проєкт № 148)

2)  зелена зона на вул. Ольбрахта, напроти "Спартака" ("РІО-аквапарк"), на березі р. Уж — Іванову В. І. , Ганевич І. О. під індивідуальне будівництво по 9 соток (пункти 1.66, 1.67 проєкт № 148)

3)  землі загального користування із зеленими насадженнями, які прилягають до території ужгородського парка-озера "Кірпічка", що з одного боку межує із багатоповерхівкою по вул. 8-го Березня, 20, а з іншого — з ринком по вул. Минайській (пункт 1.59 доповнення до Проєкту № 148)

4) прибудинкова територія багатоповерхівок по вул. Минайській, 11 та Вузька, 89 (пункт 1.64 доп до проєкту №148) - Куберці І. Й. під індивідуальне будівництво 6 соток по вул. Антона Макаренка, 6 «а». Мешканці захистили в судах дану територію від попереднього забудовника (ексдепутата та ексміліціонера М. Булини), однак цього разу депутати вирішили надати дозвіл іншому "поліцейському піджаку" із селища Середнє.

Враховуючи зазначене, громадськість Ужгорода публічно закликає міського голову Богдана Андріїва не підписувати дані рішення і "ветувати" (зупинити дію) їх через очевидну незаконність, відповідно до ч.4 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Також ужгородці закликають головного прокурора Закарпаття Дмитра Казака та Ужгорода Юрія Домніцького захистити інтереси громади забезпечивши судове оскарження та відповідні заходи забезпечення позовів. Крім того направити в порядку досудового врегулювання листи до міського голови з вимогою накласти "вето" на ці очевидно незаконні рішення. У разі ігнорування мером даного листа, після ухвалення відповідних рішень судів, зареєструвати кримінальное провадження за ознаками зловживання службовим становищем Б.Андріївим в інтересах корупцйних забудовників.

01 квітня 2021р.

Теги: дерибан, земля, депутати, список

Коментарі

Громадi 2021-04-02 / 19:00:24
Нi Глагола не п.дiк,вiн агент пiд прикриттям ,при ньому не можна нiчого робити,говорити !Все записуе.

Олена 2021-04-02 / 12:57:57
Андрiiв,як i Рата органiзовуе питания та показушно утримуеться,а позицiю свою не висловлюе ! Як Гiв.но у прорубi-це не Я, i хата не моя.

Роберт 2021-04-02 / 11:32:36
А Ернест Горват, братело Роберта Дастора? А чеснюшка Камінська? Дєньгі очень нужни? Це просто якесь суцільне ФУУУ.

Брехач 2021-04-02 / 08:31:22
Всі пизд...ть та пизд...ть!

Патріот 2021-04-02 / 04:30:24
Нда Глагола виявився продажною шмарою !

Медведчук 2021-04-01 / 22:21:18
Не розумiю,як цi клоуни- Глаголи ,Мелкумяни,Мiльо,Ковальськi,Андрiiви живуть в цьому мiстi,корчать з себе недоторканих i не думають про кару Божу.А вона настане! Бог палицею не б'е !Кайтесь,повернiть вкрадене.

Вірник 2021-04-01 / 22:09:46
Добре писав Міша Карпенко з Нашої Файти перед виборами: Віталік, йдучи в публічну політику доста РИЗИКУЄШ.

Ім'я або нікнейм 2021-04-01 / 22:07:01
А цей хлопчисько (Глагола мол.) дійсно не має совісті.

Пояснюю.

+/- в районі проведення місцевих виборів 2020 цей "журналіст" казав: пишіть мені про схеми в міськраді - я там всіх "порєшаю".

Виявляється інфа про схеми треба була виключно щоб Богдан не на@обував пацана ?!?!?

ГЛАГОЛА ЗДУВСЯ 2021-04-01 / 22:02:23
Дуже цікаво побачити на одному відомому телеграм-каналі викривальний сюжет від ГЛАГОЛИ про дерибанну сесію 30.03.2021 де в головних ролях..... Глагола & Глагола.

Михайло 2021-04-01 / 21:56:29
Сімейство Глагол - це банальні пе..дуни.На перцій же дерибанній сесії взяли по 800$ за голос. На останній сесії простий штик отримав по 2500$ а голови фракцій по 5000$. Гнати в шию цих підерів! Мелкумян теж чмо. Спалити йому нахрєн його Кілікію! І того бородатого недоноска Міля! Чмо роздавав гроші на виборах! А зараз свої борги перед Хатою (щабудовник Сергій Фаркаш) відробляє

ГЛАГОЛА ЗДУВСЯ 2021-04-01 / 21:08:54
Більше нема чого додати.
Перше випробування для совісті і одразу програний бій

Тромб Глаголi 2021-04-01 / 20:27:49
Або Ти дiйсно пе.ераст в натурi,зi своiм близким родичем,Або спростуй iнформацiю громади,Що за Це голосування отримали ....долларiв.Стукач Хренов!!!

До Ваня 2021-04-01 / 19:53:49


Стойка з правого сектору чи пак "Назар Мудрий" є веселим ****уном а його гнівні меседжі є комічним дитячим лепетом. Ужгородцям ніхто не допоможе адже усі хто має важелі впливу на ситуацію самі зацікавлені у дерибані. Бидлота вибрала нинішню владу то жеріть аж вдавіться


Круку 2021-04-01 / 19:50:00
Чого мовчишь? П.дерасти в натурі обкрадають «твое « місто , а ти через Івана заспокоюешь! Армяни ,що починають красти? Ало..... армянськи пахани заткнить рта свойому злочинцю !

Алі 2021-04-01 / 19:01:14
Куратор дерибану - Арсен Мелкумян! Запроданець!

Дерибанщик 2021-04-01 / 19:00:19
Я за дерибан! А шо? Взяли по 500 гривень - тепер ловіть!

Глаголізатор 2021-04-01 / 18:48:42
А як же самий чесний журналіст - Глагола? Сучонок дорвався до коритця і не париться.

!!! 2021-04-01 / 16:39:04
І НАВІТЬ "Супер чесні активісти" ГЛАГОЛА-РИБА - ЗА??? ГАНЬБА!!!

Закарпатець 2021-04-01 / 16:13:33
Паскуді паршиві

Ваня 2021-04-01 / 16:04:14
Добровольці з батальйону "Сонечко" Назар Мудрий вже пригрозив розправою депутатам, буде веселе, буде горіти щось)))

НОВИНИ: Соціо

21:00
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 30
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 10
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
» Всі новини