В Ужгороді на сесії владна коаліція спробує "віджати" територію, прилеглу до парка-озера "Кірпічка" (ФОТО)

Фактично йдеться про спроби "віджати" частину земель загального користування, які прилягають до території ужгородського парка-озера "Кірпічка", що з одного боку межує із багатоповерхівкою по вул. 8-го Березня, 20, а з іншого — з ринком по вул. Минайській.

В Ужгороді на сесії владна коаліція спробує "віджати" територію, прилеглу до парка-озера "Кірпічка" (ФОТО)

На сесію Ужгородської міськради 30 березня виноситься чергове скандальне земельне питання. Відповідно до доповнення до проєкту рішення №148 (пункт 1.59) Андрію Риган пропонуюється надати під будівництво житлового будинку ділянку площею 10 соток по вул. 8-го Березня.

Про це повідомили Закарпаття онлайн представники громадської ініціативи "Кірпічка"

"Це очевидно суперечить положенням (основному кресленню та пояснювальній записці) містобудівної документації "Детальний план території, обмеженої вулицями 8 Березня, Минайською та Михайла Грушевського" та положенням генерального плану Ужгорода. Оскільки функціональне призначення цієї території чітко визначеного як землі загального користування. На місцевості територія поросла зеленими насадженнями, а згідно із ДПТ там запроєктовано також і прохід/проїзд до озера" – повідомляють ужгородська правниця Наталія Майстренко.

"Такі спроби перекроїти карту проєкту розподілу території навколо парку з озером, які не відповідають ні положенням генплану, ні детальному плану території, свідчать лише про одне — нехтування нормативно-правовими актами владною командою, яку в депутатській земельній комісії міськради очолює коаліція "Рідного Закарпаття" та "Слуг Народу" - з обуренням повідомляють представники громадськості.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на цій же сесії Ужгородської міськради вирішать, чи "віджимати" і інші землі загального користування - зелені зони, озеро та навіть частину лісу.

Фото Віталій Грегор

27 березня 2021р.

Теги: Кірпічка, сесія, парк, озеро, колаліція

Коментарі

Фері 2021-03-29 / 10:44:32
По ділянці біля переїзду: Пікову Даму, до речі , забудовувала цим каркасом фірма , заснована "борцем" Олегом Лукшою, який попер в депутати від тої ж Слуги Народу.... отакі криси.

Адмін 2021-03-28 / 21:54:00


до "Грегору"

Ви читаєте на Закарпатті онлайн тільки те, що хочеться? https://zakarpattya.net.ua/News/210654-V-Uzhhorodi-na-sesii-vyrishat-chy-vidzhymaty-zemli-zahalnoho-korystuvannia---zeleni-zony-ozero-ta-navit-chastynu-lisu


Грегору 2021-03-28 / 21:23:10
А з іншими дерибаном и ти погоджуешься????????? Цікаво знати!

Віталій Грегор 2021-03-28 / 20:16:35
Якщо коротко - земельні ділки, за посередництва владної коаліції "РЗ" та "СН" в Ужгородській міськраді хочуть віджати частину схилу із зеленими насадженнями парка-озера Кірпічка.

Все як завжди по "накатанній" земельно-корупційній схемі під індивідуальне будівництво, всупереч генплану міста і функціональному призначенню , згідно якого це землі загального користування.

Але небайдужа громадськість допоможе міській владі щоб переміг і цього разу здоровий глузд

закарпатець 2021-03-28 / 14:57:04
Нема тупіших за ужгородців. Чужі ними правлять, чужі тут владарюють, а вони смолі лише підтягують. Який нарід, така і влада, кожне стадо заслуговує свого пастуха.

Толя 2021-03-28 / 12:31:01
Бабло побеждает ДОБРО,в ужгородском горсовете.

Читач 2021-03-28 / 10:55:27
Хто знає, де Щадей і що з ним? Щось нич го не чути. Дали дєньжат, та і сидить тихо?

Таня 2021-03-27 / 22:23:43
Т.Буланова-Не плач

Саркісян 2021-03-27 / 20:56:31
Мелкумян, Гаспарян, які чудові закарпатсько-русинські прізвища!

Копча 2021-03-27 / 20:22:11
у тих атошників не вистачає грошей на децу, не те що на будівництво власного будинку. Дешева комедія з алкоґґґаТОшників та місцевих бариг котрі ці участки за безцінь викуплять.

дідо 2021-03-27 / 20:22:10
а ви ще хотіли афериста і покидька кінченого щадея вибрати, тот гукан дірявий з манією влади би всіх переплюнув

Наталка Майстренко 2021-03-27 / 19:25:51
Так, я добре пам'ятаю аферу Мелкумяна-Козака по захопленню газона вздовж вулиці Минайської, біля лабораторії ветмедицини і Інспекції сільського господарства у Закарпатській області під No37, яку тоді очолював Козак, зять Васі-кіловольта. Зараз вони там влупили архітектурний гроб під назвою комерційний об'єкт, нехтуючи і генпланом, і червоними лініями, і лініями регулювання забудови. Захоплювати - то їх все. Вони ж тому так і перли до влади без огляду на прапори і політичні бренди. Ми ж розуміємо, що партійної ідеології в її класичному виді там ніколи й не було. Та й як вона може виникнути за півроку розгону бренду? В Закарпатті взагалі смішно говорити про вірність політичним ідеям, про віру в них і в стратегію партійного об'єднання. Воно й зрозуміло! Досить згадати угоду щодо партійного осередку "Батьківщини". Скільки доль перевернула закарпатська "вигадлива" нехитра мужицька натура! Проклятий "франклін". І так він і надалі володарює в пенатах міського уряду. Ось що ми обрали. Богдан Андріїв зі своєю клептократією зараз просто в тіні. Вітайте нових зодчих-управлінців, які своїми проєктами випробовують суспільство на толерантність. Пане Мелкумян, що Ви там про Вануша Гаспаряна питали? А на сесію йде його питання? Ну, щоб ми мали з чим порівнювати. Ви мене змусили глянути ГП-2004, і будете здивовані, але відведення ділянки на розі вулиць Загорської і Боб'яка НЕ СУПЕРЕЧИТЬ цій містобудівній документації. Вдалого вам reserching або, швидше, exporation містобудівної документації

Степан Крук-Наталії Майстренко 2021-03-27 / 18:55:46
Відношуся до Вас із повагою! Тому кажу Вам - не нервуйтеся і бережіть здоров'я. Ця земельна ділянка залишиться громаді, а не дістанеться якомусь вуйкові

Степан Крук 2021-03-27 / 18:50:21
Спокійно, панове! Ніхто нічого віджимати не буде. Подивитеся у вівторок, тому наберіться терпіння і не миригуйтеся. Все буде так, як треба людям. Зуб даю! За базар відповідаю.

Няньо 2021-03-27 / 18:44:00
Як уже ці «безпредєльщики» достали.

Профессор 2021-03-27 / 17:18:23
Іуди! І керує цим всім дерибанщик від Слуги Народу - Арсен Мелкумян! У якого в Кілікії паряться в бані Андріїв і Петров!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади