У мерії Ужгорода заявляють, що у Закарпатській ОДА збрехали про смерть ужгородця

Інформація, оприлюднена Закарпатською облдержадміністрацією щодо смерті ужгородця, не відповідає дійсності.

У мерії Ужгорода заявляють, що у Закарпатській ОДА збрехали про смерть ужгородця

Про таке повідомляють в Ужгородській міській раді.

Покійний – 1948 року народження, мешканець Ужгородського району. Протягом двох днів перебував на стаціонарному лікуванні в Ужгородській районній лікарні. Рішення про його переведення до Виноградівської районної лікарні приймала адміністрація Ужгородської районної лікарні, яка не підпорядковується  Ужгородській міській раді.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні у Закарпатській ОДА заявили, що звернулися до прокуратури області через саботаж владою Ужгорода рішення комісії ТЕБ та НС.

Тим часом, в Ужгородській міській раді заявили: поки немає відомостей про прийняті зміни на державному рівні, в Ужгороді виконується рішення державної комісії ТЕБ та НС: транспорт не їздить, тільки на умовах спецперевезень сьогодні забезпечили довіз на роботу працівників критичної інфраструктури, не працюють школи, дитсадки тощо.

02 листопада 2020р.

Теги: смерть, мерія

Коментарі

Степан Крук 2020-11-03 / 20:03:39
https://www.0312.ua/news/2927493/cerez-nehtuvanna-miskoi-vladi-rekomendaciami-teb-ta-ns-v-uzgorodi-pomer-pacient?demo=bzZvoUTHFm5Y1bhc%201TopzhlOTQxMTViZDAwNTQ2NzEzMzk4NWYwZWU2MGE4ZmQzYjlhZjkwNTc0OTk5MTE1NTQwNjRmZjFkNjQzYThhMGNiM1Cbv%20Yeyrzql8D8K8L1EqMSKYoDVqJOhBmfWdB6ATUIqZHeWIMepykXRpotLvsGz4zt5w328F9P0dq9osQWBesf%20%20i4mCF3VurGK12vorn%20CGSm8iBjKO5%2F6Hlr9i8eRfpX4%2Fba0WOfrdVfDtlL1tUWXuRAzUAApNRyinJYBQLwgvu6UyClEuKVgoHdfhw%3D&fbclid=IwAR300cuwuzq985UpdAyumCzupWMogHBpcHFAS1KGTBFRoRdGi9DcbGO9M3U

До бацили 2020-11-03 / 11:15:26
Поддержую, реально купа хворих ге зомбі лазають бес толку по городу. Більше і сиптмстмка, треба ся берегти, с такі як Крук не питати муть всяку, реально сись обморок Стьопа все блювоту якусь видумать. Люди бережіть ся і маски на писок всі!!!

Бацила 2020-11-03 / 11:04:54
Дiйсно мiсто переповнено ковiдними хворими що ходять по вулицi, в магазинах,кругом! Культура низька, навiть серед медикiв! Думаю за -3 роки научимось якщо не помремо вiд ковiду!

Иван 2020-11-03 / 11:04:02


Свої "враження", схожі на недолугі конспірологічні теорії сучасності, радимо залишати при собі. Хочете, аби ваші коментарі могли прочитати інші, дотримуйтеся правил коментування. Коментар видалено. Адмін


До бота Крука 2020-11-03 / 09:01:42


Перехі на особистості. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Ода 2020-11-03 / 09:00:05
Ми збісились із за програних виборів зеленими по всій території України, люди нам не вірять)))

Степан Крук 2020-11-03 / 08:24:57
На додаток: брехня Андріїва №2! На час смертного випадку в Ужгородській ЦМКЛ додаткові ліжка для хворих на ковід у ЛОР-відділенні розгорнуті ще не були, а вже діючі ліжко-місця були заповнені вщент! Тобто, Андріїв бреше, що на той час із госпіталізацією хворого проблем не було, бо була достатня кількість вільних ліжок. У любому випадку потрібно провести слідчі дії, щоб подібні смертні випадки із-за ненадання медичної допомоги нашим краянам більше не повторилися

Степан Крук 2020-11-03 / 07:23:04
Неоднозначно все! Хворий дійсно поступив у Ужгородську районну лікарню із підозрою на ковід-19. Згодом у нього коронавірус підтвердився. Хворого намагалися перевести в ковідне відділення Ужгородської ЦМКЛ, але там В ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ ВІДМОВИЛИ!!! Саме тому хворого змушені були везти у Виноградово, але хворий помер. Ужгородська ЦМКЛ - опорна лікарня, котра зобов'язана приймати і лікувати хворих не тільки із Ужгорода, але й Ужгородського району. Однак саме адміністрація цієї лікарні відмовила хворому. То хто бреше: Петров чи Андріїв із Решетарем??? Хворий помер саме із-за відмови Кураха надати йому медичну допомогу... За це треба яйця відірвати і Андріїву, і Решетарю, і Кураху! Слів нема, вбив би...

злий 2020-11-03 / 00:43:02
Маріє, а твій Андріїв - не чужак? З Конюхова. З рестораном у Відні. Сьогодні - тут, а запвтра взяв все накрадене - і вже за кордоном.

Микс 2020-11-02 / 23:43:32
Добре, а вибори не причина такого сплеску? Т

Марія 2020-11-02 / 20:25:51
В тому-то і справа, шо люди самі винуваті в скачку такому, бо недотримуються правил і мер,не буде бігати маски надівати всім. Тим більше, шо він звертався до поліції і муніципальної служби. Тому деяким нічого тут приплітати політику і особисту неприязнь до мера. Тим більше, шо Петров чужак, якому до нас діла нема, прийшов-пішов.

бейло 2020-11-02 / 19:36:46
в ужгороде полное наплевательство на карантин,в магазинах без масок,в ресторанах толпы дебилов - без масок,и т.п. полиция полностью бездействует. ну хотя бы уже заткнулись куски говна которые говорили что коронавируса нет и это заговор.

для овцы марии 2020-11-02 / 19:34:11
посмиховисько це ты и мер-барыга андриев.

Марія до хоми, чи хохми 2020-11-02 / 19:28:38
А де я писала про те шо треба ігнорувати карантин? Шось плутаєш. Треба все в межах адекватності, а у таких як ти і в ода її нема! Бо толку з них нуль, шо вони зробили кроме констатації статистики? Шо неправильно написала? Шо треба вмісто роз'їздів перед виборами, бабло вибивати з центра? У мене особисто близькі хворі і лічилися на БАМІ, так шо не тринди Хома, чи як там Тебе, я знаю шо таке коронавірус, і ще раз кажу обласна влада лиш бла бла бла, а більше нічого! Яка помощ від Губернатора, котрий взяв отпуск і рекламував по області партію? А після виборів вспомнив, шо є епідемія.

Хома 2020-11-02 / 19:09:33
До Марii ,яка схожа на Марiо -коли в тебе почнуть помирать рiднi вiд коронки ,Ти перестанет писати херню.Я не бажаю тобi цього Але припини писати заказу.

Марія 2020-11-02 / 18:07:35
Закарпатська ода, то посміховисько, і тому, треба звертатися в правоохоронні органи із заявою на керівників ОДА, які поширюють неправдиві дані про смертність та сіють паніку серед містян Ужгорода. А саме глане, суд Божий їх чекає, бо, як можна на бідах та смертях гратися і оббріхувати всіх, через політичні амбіції? Ганьба, губернатору, такого в нас ше не було

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:58
У Мукачеві згоріла припаркована на узбіччі занедбана Daewoo Nexia
10:48
В Оріховиці біля Ужгорода згорів дерев'яний дачний будиночок
15:28
У Ясіні на Рахівщині Land Rover травмував 8-річного хлопчика, що вибіг на дорогу
11:16
Під час гасіння пожежі сміттєзвалища в Чопі виявили чоловіка з опіками
11:11
/ 1
В Ужгороді на ходу загорівся старенький УАЗ 452
22:20
/ 2
У Малому Березному Audi врізалася в стовп, водія деблокували
11:28
У понеділок у Чинадійові та Ужгороді горіли закинуті будівлі
11:16
У Виноградові в понеділок вранці згорів Volkswagen Passat
12:33
/ 1
60-річного мешканця Бабичів на Мукачівщині випадково виявили без свідомості в лісі
20:49
В Ужгороді через засмічену вентиляцію вчаділи двоє маленьких діток
20:40
У Тересві на Тячівщині через розтоплену піч згорів дах будинку
11:23
На Закарпатті прикордонники виявили в Тисі тіла двох потопельників
14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
» Всі новини