В ужгородькому СІЗО затримані за стрілянину і рекет відпочивають за накритим столом із віскі, чеським пивом та селфі (ФОТО)

Фото із СІЗО, на яких видно, як затримані за рекет і вимагання випивають, відпочивають і веселяться, оприлюднив журналіст Віталій Глагола.

В ужгородькому СІЗО затримані за стрілянину і рекет відпочивають за накритим столом із віскі, чеським пивом та селфі (ФОТО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, відповідно до рішення уряду, у СІЗО країни, включо із Закарпаттям, тепер можна замовити "Послугу наперед".   Вона передбачає утримання за окрему плату попередньо ув'язненого у камері з поліпшеними умовами. 

Тим часом, в ІТТ на Закарпатті, схоже, за "неофіційну" необліковану плату таку послугу особливо "елітні" затримані могли отримати й раніше. В усякому разі, саме такий висновок можна зробити, виходячи з опублікованих журналістом Віталієм Глаголою на його Телеграм-каналі фото.

Як коментує В. Глагола, "Якщо ви думали, що ті, хто потрапляє в ужгородський слідчий ізолятор, сидять в камерах, сумують і думають про свою погану поведінку, ви помилялись. Ці фото зроблені не десь у квартирі, а у камері затриманих в Ужгороді.

Бачите нари позаду? А головного героя ви впізнали? У центрі Євген Дребітко на прізвисько «Женя Білий». Фігурант справи про наїзд на поліцейського на посту у Нижніх Воротах і вимагання в Ужгороді.

Теоретично - вони вже 5 місяців (із 21 березня) сидять в одиночних камерах, а як на практиці - бачите на фото.

Так от, поки Міністр юстиції Денис Молюска заявляє про платні сертифікати у СІЗО - в Ужгородському слідчому ізоляторі керівництво їх давно продає. Хоч і неофіційно. Бо накрити таку поляну без їх відома, а ще й зібратись усім в одній камері - нереально.

Цікаво, скільки коштує такий комерційний пакет - віскі, коньяк, пиво, вечеря і телефони із інтернетом в Ужгородському СІЗО?".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Євген Дребітко - один із ще раніше затриманих на посту в Нижніх Воротах по справі "мукачівської стрілянини", в якій був поранений помічник екснардепа Михайла Ланя "Блюка" - Артур Пашкуляк.

10 лютого, після затримання на посту в Нижніх Воротах відбувся суд над вома підозрюваними Євгеном Дребітко та Ігорем Смолярем. Судді визначали затриманим заставу 315 000 гривень. На наступний день підозрювані вже вийшли з-під варти. 

А вже у березні Є. Дребітка з подільниками затримали в Ужгороді за вимагання грошей за надумані борги.

27 липня 2020р.

Теги: затримані, віскі, пиво, селфі, Дребітко

Коментарі

Вуву 2020-07-28 / 08:49:16
Ну шоб уже був повний "карнавал" ... Осталось йім лиш туди підігнати дєвок по визову .
Так шо С.творимо І. З.можемо О.рганізувати це не той заклад шо ви собі думали :-))

Вумний 2020-07-28 / 08:25:00
Дорий динь людкове. Я вам вот што помів. Типирішній начальник тюрми то профі вищого класу, коли був у міліції то дуже себе проявив в громадсьій безпеці, аж його попросили піти спочити. Ви вшиткі дивуєтеся фоткам, а хай родаки сидівших напишуть коли,кому,скільки, за што скидують, переводять,заносять. Небожатко Василь разом із іншими міліціштами уже й не знавуть за што брати. Але нич страшного мала заділить єдним другим та й рішать ош то нич страшного. Мала на неборака Женю нагойкають тай позераєме через тиждень вшитко добрі.

vova 2020-07-28 / 08:21:43
А хто біля Білого сидить. Може його в гості запросили?

другий Іван 2020-07-27 / 23:28:30
А мені "дико" інтересно,ци никать ісе все наший новопризначений "губернатор" Петров?Ци може очі му-ся заслезили,ош нич не видит,неборака.Не видить ото,што зараз-зараз потрібно об"являти на нашему золотому Закарпатті "білу стрілу",та й устріляти оту усю кримінальну поє-нь намак. Сісти,на-...уй,айбо устріляти!Буде,хоть завшто сидіти.А не за курицю. Чувствую нутром,ош до того пудходит.Кедь не може отого із злочинцями не учинит держава,то учинимо ми!

Мусора 2020-07-27 / 23:24:37
Моральні уроди,які за гроші матір продадуть!

Інформація 100% 2020-07-27 / 23:21:48
При керуванні Анталовського дівчата або жінки,які потрапляють за грати, піддаються знущанням,ґвалтуванню!!!! з боку «зеків»!
А організовують цей жах працівники СІЗО!!!!
За немалі гроші!!!!
Колись мало це вийти назовні!!!

команда ЗЕ 2020-07-27 / 23:19:40
Голосуйте за нас, в жовтні місцеві вибори

Василь 2020-07-27 / 23:07:12
Повне беззаконня і анархія з моменту призначення керівником СІЗО Анталовського В.В!
Може проблема у цій людині?
Телефони,дівчата,наркота,алкоголь,подогреви,...

Говорить Ужгород: 2020-07-27 / 23:03:46
Де дивиться керівник СІЗО,Анталовський???
Наркотики,алкоголь,тусовки-це виправний заклад?
Для кого?
Всіх,кого свого часу погнали з міліції -зараз «добре почуваються»,охороняючи затриманих!
Поліцейські у цьому випадку,ще гірші ніж ті бариги і вимагачі,хто на нарах!

Демянчук 2020-07-27 / 22:57:20
Братва гуляє

іван 2020-07-27 / 22:44:12
А зарплати то в Сізо у начальства чималі, але і так ім мало, страна чудес

Юсип 2020-07-27 / 22:39:21
Казав Демянчук, що пацанів пора думів пускати, зопються в тому СІЗО, най їх дома жони сокотять

Правда 2020-07-27 / 19:49:45
Внутрішній розпорядок порушив Анталовмький ( пенітенціарна служба) до чого тут поліція і СБУ яка закрила цих жуликів? Анталовського уволити на гражданку!!!!

сорри 2020-07-27 / 18:36:42
Дребітко - кочений. Але маємо чудовий приклад, як закарпатські мусора (ті, що ніби "правоохоронці"), зливаючи це через Глаголу підпрацьовують на наркоторговців Ланя (Блюка) і Пашкуляка, конкурентами яких є Білий

Демянчук 2020-07-27 / 17:58:34
А де ще завобити, коли інші не дають гвоші.

777 2020-07-27 / 16:59:46
Капец держава, одні затримують, а інші заробляють на затриманих, нормальний бізнес.

Демянчук 2020-07-27 / 16:29:19
Гвоші не пахнуть як казав Веспасіан.

Іван 2020-07-27 / 16:12:59
Н-н-но,та типирьісь-ме Європу "опустили" по повнуй програмі.Вот де права людини,вот де демократія!Най-ся вчать уд нас поваги і гуманносте до несщасних затюрмованих,но ні? Айбо,при такому роскладі,видиться-ми,ош треба-би било оту усю СІЗовську псарню перевести на повний госпрозрахунок,а не платити їм зарплати,проводити ремонти а т.д. і т.ін. із наших жебув.

Юсип 2020-07-27 / 15:49:05
У прокуратурі бездіє спеціальний відділ, який ненеглядає за законністю в СІЗО.

Может монтаж? А бутылки были полными? 2020-07-27 / 15:40:46

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
» Всі новини