В Ужгороді затримано групу мукачівців, які займались вимаганням грошей за надумані борги (ФОТО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками управління СБУ та поліцейськими Закарпаття затримано учасників злочинного угруповання за вимагання коштів.

В Ужгороді затримано групу мукачівців, які займались вимаганням грошей за надумані борги (ФОТО)

Наразі встановлено, що мукачівець, разом з трьома співучасниками вимагали від закарпатця 15 тис дол. США за неіснуючі борги. У випадку відмови – погрожували фізичною розправою та вбивством. 

Сьогодні, 19 березня, правоохоронцями задокументовано факт передачі 2,5 тис дол США. Один із затриманих, 40-річний мукачівець, є фігурантом у декількох інших  провадженнях. 

У рамках кримінального провадження з правовою кваліфікацією за ч.2 ст.189 КК України тривають першочергові слідчі дії. 

Чотирьох фігурантів затримано у порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Вирішується питання про повідомлення мукачівцям про підозру та обрання запобіжного заходу, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляє журналіст Віталій Глагола у своєму Телеграм-каналі, затриманий - Євген Дребітко на прізвисько «Білий». Разом з ним затримали усіх, хто був у двох автомобілях. 

Євген Дребітко - один із затриманих на посту в Нижніх Воротах по справі "мукачівської стрілянини", в якій був поранений помічник екснардепа Михайла Ланя "Блюка" - Артур Пашкуляк.

Як повідомляло раніше Закарпаття онлайн, Євген Дребітко "Білий" - зять екс-"регіонала" Василя Швардака, який в часі перебування на посаді голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка претендував на посаду його першого заступника.

31 серпня минулого року разом з сином В.Швардака він вже фігурував у стрілянині в Мукачеві. Згодом в його авто знайшли 2 автомати УЗІ.

19 березня 2020р.

Теги: борги, вимагання

Коментарі

анна 22.03.2020 / 10:56:47
Залиште Ви ментів та правохоронців в спокої.Лежете на ліжках і строчите грязь один на другого.Менти в масках на вулицях стоять і стережуть правопорядок від цих бандюків які є вірусом для простих людей.завидно комусь то вакансій в поліції хватає ідіть і "збирайте" гроші як вам здається що менти збирають.Надоїло читати ті коментрарі ,що пишуть правоохоронці (це ж дурню понятно)що пишуть прокурори бо прокуроську кухню ніхто не знає крім них самих.це Вам честі не робить те що обливайте брудом один одного

Антибиотик 20.03.2020 / 17:50:57
Считаетесь что вы бандиты, а просто позорите блатной мир. Развели как тупорылых.

Петро у ягодах 19.03.2020 / 23:52:33
Біда в тому шо менти злі на нього шо не вдалося закрити тоді та тепер придумали підставу.
Не мож поняти чого у нашій області керують правоохоронними органами та їх департаментами люди за якими тюрма реве????
такими задержанннямм вони дають знак другим шо мож спокійно торгувати наркотою і він їх не буде присікати
Ментам уже останні роки не капає з наркоти бо він присікає бариг

злий 19.03.2020 / 23:22:02
Дебіл мукачівський

Саша 19.03.2020 / 21:16:39
Да підставили круто заплатив заставу застава згоряє срок світить це жадность грошей які добуваються не чесною дорогою грязні гроші на користь не ідуть скупий платить дважды.....Недавно відпустили посиди дома пасуть за тобою куда ти лізеш да мусора розумні оказалися.....

саша 19.03.2020 / 20:16:50
Є дві банди в області найбільші і якщо одних ущемляють оби царювали і платили інші, які недавно були обстріляні, тоді це погано. А якщо на черзі і під прицілом і інша зграя бандюків, тоді треба вітати боротьбу з орг злочинністю. Поживем побачим.

Окей 19.03.2020 / 20:11:23
А де суддя, котрий го випустив під малу заставу, ай прокурор

Окей 19.03.2020 / 20:09:59

12345 19.03.2020 / 18:29:13
Білий не під домашнім арештом ?

..... 19.03.2020 / 18:25:41
Шимон лиш коментарі пише, дулувський умник якый у слові іван три помилки робить. Шимон мерзота уйди в світ оби тя обсикали

Пресслужба прокуратури Закарпатської області 19.03.2020 / 18:11:01
Будуть гроші то буде правда, а ні то ні .

НОВИНИ: Кримінал

17:08
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
» Всі новини