Керівник Закарпаття звільнив із посади свого першого заступника Дурана і призначив замість нього Гетманенка

У Закарпатській ОДА відбулися кадрові зміни.

Керівник Закарпаття звільнив із посади свого першого заступника Дурана і призначив замість нього Гетманенка

Відповідно до статей 6, 10 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.9 статті 36 КЗпП України голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко видав розпорядження № 108-р від 29.11.2019 року про звільнення Івана Дурана з посади першого заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації 3 грудня 2019 року у зв’язку з припиненням повноважень голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

Іншим розпорядженням № 109-р від 29.11.2019 року Ігор Бондаренко призначив Олексія Гетманенка на посаду першого заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації з 4 грудня 2019 року, звільнивши його з посади заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

04 грудня 2019р.

Теги: звільнення, Дкран, Гетманенко

Коментарі

Білий дім 2019-12-07 / 11:07:18
Чомусь так складається,що всі чиновники та керівники дуже хороші люди, але їх хороші справи можливо можна порахувати на одній руці. Здається,що вони більше думають про хороші справи для себе.
Жодний керівник на посаді управлінняв в ОДА та РДА,департаменту в ОДА, та міській раді, керівництво ОДА не живе на зарплату. Вони крадуть кошти з бюджету (наші податки),а підлеглі їм праціники навіть якщо бачать цю корупцію мусять про це мовчати ,хоча відповідно з законом про корупцію мають в обовязковому порядку про це повідомляти. Нажаль наша система така ,що той працівник який повідомить про корупцію сам залишиться без роботи, а його керівник буде надалі процвітати.
Пан Бондаренко! Ви їздете в дитбудинки даруєте дітям виноград та яблука, а діти голодними руками беруть ці яблука. Краще провірте скілько коштів зникають в цих дитбудинках і чому діти голодні?
В області є багато програм з виликим фінансуванням(наші податки), а ці кошти витрачаються на майданчики(яких нема),подаруй троянду,флешмоби,навчання,семінари тренінги,а половина з них крадеться "начальнікамі".

На нижче описане повідомлення про Сопкову, навіть якщо це правда або брехня (підозрюю що це правда). Які дії мають бути Бондаренка? РОЗІБРАТИСЯ!!!Хоча при якомусь розтежені працівники будуть боятися щось говорити.

освітяни 2019-12-05 / 21:34:46
Шановний Бондаренко. Зробіль для освітян новорічний подарунок звільніть з росади Сопкову-піночетку,терана. Ви знаєте в нас нема таких коштів, щоб знову святкувати її день народження нашими продуктами і коштами які з цілої області примусово по списку повинні були забезпечити і подарунки дарувати з золота оздоблені брильянтами по замовленню Ганни Іванівни.

федя 2019-12-05 / 13:57:52
у нас вакансіїї платні, відробить і це він знає, бо не давав би таку сумму

тарас 2019-12-05 / 10:45:19
До Маши.Для Петрушки 100 тис.євро невелика сума.Частково він заробив через відкатів,частково дала мама Ануша та Лунченко який його кришує.Він кожний нівроку нові машини міняє.

Нік 2019-12-05 / 10:44:39
Травіна це Балогівська подстилка політична?Бо колись була в ЄЦ

Маша 2019-12-05 / 07:51:15
Люди звідкіля 100тис.€у Берегівського РДА?цеж дуже багато грошей ця посада коштує стільки?

Освітянин 2019-12-05 / 01:49:40
Так коли вже Сопкову Г.І. відправить Бондаренко на заслужений відпочинок? Невже не видно шо ся творить в освіті??? Особливо останні місяці.

до передостаннього 2019-12-04 / 19:12:19
Де ти бачив людей ЗЕ нормальними і некорупціонерами починаючи з ВРУ і ОП, ти що взагалі новинами нецікавишся?

До першого останнього 2019-12-04 / 18:42:46
Ти шо з ? Травiна порядна Людина? Мразь кончена.Корупцioнерка. шо зiтрёшь правду ?

до останнього 2019-12-04 / 17:44:01
Народ обрав Зе для того щоб на таких посадах були компетентні люди з прозорими статками, а не злодіі і слуги кримілітету. Якщо нормальна людина, то не краде і не кришує нечисть.

До бувшого хустянина 2019-12-04 / 17:10:04
Що ти за його статки хвилюєшся? Тут Грегор і інші говорять, що Дуран непогана людина, а він гроші його рахує, жодному бідному чоловіку така посада не світить, але бути багатим це неозначає бути свиньєю, Дуран нормальна людина.

бувший хустянин 2019-12-04 / 15:26:56

Довідка для В.Грегора:

"І.Дуран впродовж дванадцяти років працював в органах Служби безпеки України.
До 2016 року очолював Федерацію футболу Закарпаття
З січня 2016 року — перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації.
З 11 червня до 5 липня 2019 року — тимчасовий виконувач обов'язків голови Закарпатської обласної державної адміністрації" (Вікіпедія)

Так де і як сбу-шник та держ.службовець І.Дуран встиг заробити такі задекларовані космічні статки, про що пише "Правда 2019-12-04 / 14:40:15"?

Відповідь проста і очевидна: за заслуги перед кримінальним авторитетом Блюком (нардепом М.Ланьом), який зробив з безпекаша Дурана ще й голову федерації футболу. Коли сам перебрався по футболу до Г.Суркіса у Київ(((

Чи я щось вигадаю, "видатний правозахисник" на ЗО Грегоре?

Тобі капнуло бабло від Блюка, щоб відбілити його колишню сбу-шну "кришу" по наркоті та контрабасу, чи не так Грегоре?

Навздогін тому, як ти колись у Хусті відмазував із завезеними з Ужгорода "піджаками" та телекамерами ДІЮЧОГО ФУТБОЛІСТА та голову райради по сумісництву Сашка Пацкана (племінника нардепа В.Пацкана) від скандалу у райраді між двома бандами БПП (Пацкани проти Павлія - Москаля- Лунченка)?
Ех, Грегоре, Грегоре... Боржава звісно Боржавою...
Але так в наглу вімазувати шістку Блюка, маючи читачів ЗО за повних лохів - це вже "жесть", як каже мій онук.

Іван 2019-12-04 / 15:20:49
Мав би бути конкурс,хоть і не зрозуміло чому конкурси виграють не професіонали-прагматики? Куди з "любителями" у наш складний час скотимося?

Боржава 2019-12-04 / 14:51:52
Дуран дійсно був один з найкращих заступників голови ОДА. Хоча статки в нього і незрозумілі звідки що і як.... Але якщо оглядатися на статки - то мало кандидатів залишиться...

Правда 2019-12-04 / 14:40:15
Ті на кого міняють нечим не кращі, якщо не гірші.
Але і у Дурана в деклараціі такі суми фігурують як у великого бізнесмена з зовнішньо-економічною діяльністю, хоча ві працював лише на державній роботі, чи не так? Заідки?

Тибі 2019-12-04 / 13:56:16
Підтримую Дуран простий нормальний хлоп,але Бондаренко потрібно нові обличчя,як Травіна та Гетманенко,з оточення Балог та Трикура,з характерними стародавніми рисами корупція.

Гуцул 2019-12-04 / 13:47:42
Шкода що Бондаренко не зміг оцінити таку людину, як Дурана І.П. це один з найкращих керівників, людяний, доброзичливий, патріот і взагалі хороша позитивна людина.

5555 2019-12-04 / 12:54:03
Дуже шкода ща таких звільняють

Люди 2019-12-04 / 12:43:46
Дійсно вболівав за збереження Боржави, а не за сумнівний енергетичний бізнес, що там хочуть зробити, Добре би,щоб і його наступник продовжив роботу на збереження Боржави

Віталій Грегор 2019-12-04 / 12:28:25
шкода..((
Іван Петрович був одним із форпостів боротьби за Боржаву та одним з тих, хто мав чітку державницьку позицію по суспільно важливим для #Закарпаття питаннях.
Він один із небагатьох чиновників, якому хочу дійсно щиро подякувати за роботу і патріотизм до нашого краю...

P.S.: друзі та однодумці напишіть в коментах власну політичну оцінку чи слова подяки І.Дурану тим, хто вважає так само як і я.

НОВИНИ: Соціо

23:45
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 30
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 10
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня