Циганський барон з Підвиноградова відзначив 60-ліття в розкоші і з "новою" "Чайкою" (ФОТО, ВІДЕО)

Голова циганської громади закарпатського села Підвиноградів, що у Виноградівському районі, і пресвітер тамтешньої церкви Йосип Богар нещодавно масштабно відзначив свій 60-річний ювілей.

Циганський барон з Підвиноградова відзначив 60-ліття в розкоші і з "новою" "Чайкою" (ФОТО, ВІДЕО)

Відео з події 14 квітня опублікував у YouTube Юрій Біланчук.

З опублікованого півторагодинного сюжету видно "індійську" розкіш особняка, в якому мешкає Й.Богар і частина його великої родини, звичаї та традиції циганського побуту.

З інформації, що з'явилася в мережі, на його день народження прийшло близько 400 гостей, а семеро синів ювіляра подарували батькові раритетний автомобіль ГАЗ 13 "Чайка".

загалом у Й.Богара 12 дітей - 7 синів та 5 доньок, 60 онуків та 12 правнуків.

На відео видно і інші розкішні особняки циганського табору в Підвиноградові.

Яким коштом здобуте все це багатство - не повідомляється. Але, судячи з того, що все помешкання Йосипа Богара обставлене цитатами з Біблії, відео супроводжується християнськими піснями, а сам ювіляр постійно дякує Богові, все це йому просто подарував Господь за його віру.

А тим часом, як уже інформувало Закарпаття онлайн, інші закарпатські цигани їздили до Києва робити цукерковий "бізнес" на тамтешніх кладовищах, їх співплемінники змушують дітей з 5 років працювати і їсти на Миколаївському звалищі.

20 квітня 2018р.

Теги: цигани, Богар, барон, Підвиноградів

Коментарі

Адмін 2018-04-22 / 13:01:43


Ужгородка, ви дієте за принципом "чукча нє чітатєль, чукча - пісатєль"?

Спроможіться задати в пошук по сайту Закарпаття онлайн слово "цигани" і ви побачите увесь зріз суспільного життя, пов'язаний з цією меншиною, а не лише те, що вам бачиться при одноразовому заскокові на сайт - http://zakarpattya.net.ua/Search/%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B8

У випадку ж інформації про ювілей циганського барона з Підвиноградова, то завдання ЗМІ - ІНФОРМУВАТИ. І ми дали вам можливість побачити те, що за інших обставин ви, можливо, не побачили б. Тому будьте елементарно вдячною за таку можливість.

Ну і майте почуття гумору, сприйнявши саме через призму іронії наш пасаж про походження статків Й.Богара. Зрештою, маєте розуміти, що ми, на відміну від вас, юридично відповідальні сказані слова.

І бажаючих засудити нас - більш аніж достатньо.

Кінець дискусії.


Ужгородка 2018-04-22 / 12:38:44
Так, реклама і не більше. Про проблеми, повязані з асоціальною поведінкою серед нас цих істот, про джерела їхніх статків ви не присвятили ні одної публікації. А що ви хотіли донести до нас рекламою пишного відзначення роковини циганського пахана із Підвиноградова??? Їх трудолюбивість?
Почитайте,крім свого блогу, рекцію на цих паразитів по Україні.

Адмін 2018-04-22 / 08:38:19
Ужгородка, ви справді вважаєте цей матеріал - рекламою? :)

Ужгородка 2018-04-21 / 23:04:13
Задовбали ви із циганською мерзотою. Майже відстібують циганські барони адміну та перетворили його у ROMA Тoday. То фестиваль культури циганоти, то захмарні багатства барона... Покажіть як по Ужгороду із каналізаційних люків торчать гілки, бо ці істоти викрали зливні решітки та люки, як ця бридота пристає до туристів у центрі міста, як зграї знахабнілих вонючих двоногих скотин шастає по нічних вулицях у пошуку своїх беззахиснгих жертв... А гена фестивальщик ... противно дивитись. Оце вся суть нашого сьогодення!

TURBO 2018-04-21 / 09:16:15
А вчора було 60 років у Петра,він все життя важко працював на тракторі, а ще було у Василя Федоровича,він дітей наукам вчив в школі вчителем вже 30 років, і в Івана Антоновича теж 60 - з них 20 я працює хірургом , співаючи людей, і у Віктора , який пішов добровільно в А ТО і вернувся без ніг ,бо ворожий снаряд відірвав, А ВИ РЕКЛАМУЄТЕ ЦИГАНСЬКОГО БАРОНА ,МОЖЕ ЙОГО ДАЛІ В ДЕПУТАТИ І ГУБЕРНАТОРИ І БУДЕ НАРКОТА ПРОДАВАТИСЯ ПО ВСІЙ ОБЛАСТІ І ВСІ ЦИГАНИ БУДУТЬ НА ЧАЙКАХ ВОЗИТИСЯ, А ПРОСТИЙ БІЛИЙ ЛЮД БУДЕ У НИХ ТАБОР ПІДМІТАТИ.
ПИТАННЯ: ЧИМ ЦЕЙ БАРОН ЗАСЛУЖИВ ТАКОЇ УВАГИ ,ЩОБ ПРО НЬОГО ТРУБІТИ НА ВЕСЬ СВІТ.

Брігітта 2018-04-21 / 08:18:04
Ой, я знаю цю жінку! Лікувались в одній палаті у 2012 році, і лиш тепер узнала, що це жінка барона, нічого собі! Та й не дивуюсь, вона така проста, така добродушна і чесна людина, що я й не думала, що такі є, чесно кажучи! Вона розумна, говорить на 5 мовах, вона віруюча, вчить діток у церкві, співає у хорі з діточками і викладає якісь уроки, вже не памятаю які. Вона мене приємно вразила, коротко кажучи ))) Від тоді я часто згадую про неї))) Коли її виписувала, то залишила мені свій номер телефону і кликала в гості.

Реал 2018-04-21 / 07:35:56
На жаль, ми є свідками існування паралельних світів... Найбагатша влада - найбідніший народ, демократичні закони - авторитарне правління, країна воює - бомонд жирує і т.д. Щодо ромів, то тут страшна також реальність. Більшість із них бідують, не інтегруються в суспільство, хоч грантодавці великі кошти їх керівникам видають. Але там вони і осідають, у кишенях баронів і тих, хто поруч. Ну і плюс позазаконне збагачення... Дві України...

Іван 2018-04-21 / 07:29:12
Ці цигани можуть вбити хоть кого й нич їм за то не буде. Мавуть за шо одкупитися

Гобіка 2018-04-21 / 07:15:20
Цей ціган-наркобарон діагноз державі і її правоохоронній системі. Сомалі ніколи не візьмуть у Європу. За що ж гинуть наші хлопці? За те, щоб такі вихвалялися статками, заробленими на крові? Дуже жаль....

Wasq07 2018-04-21 / 00:22:52
Бабуін

123654 2018-04-20 / 23:48:40
Може адмін і видалить, але коли простому пенсіонеру ледь на хліб зватає це падло циганське жирує із бабла на крові та стражданнях. Статки барона "султана" і його близьких це гроші із збуту наркоти, дохід від жебрацтва, торгівлі людьми, в т.ч. на органи, а також є прибуток із цвітних металів, контрабанди.... Спитаєте де правоохоронці? А поруч, кормляться з рук барона!

Дід Панас 2018-04-20 / 20:27:58
Файні майбутні вояки АТО.....