Москаль повторив дурницю Януковича: вирішив заборонити учасникам масових акцій користуватися балаклавами, масками та шоломами

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль підписав розпорядження "Про заборону носіння балаклав при проведенні масових заходів на території Закарпатської області", яке дублює відповідні положення "диктаторських" законів, прийнятих режимом Віктора Януковича 16 січня 2014 року.

19 січня 2014 р., Ужгород, мобілізаційний збір
19 січня 2014 р., Ужгород, мобілізаційний збір

Про це йдеться в інформації, поширеній в ЗМІ прес-службою Закарпатської ОДА.

Документ рекомендує Головному управлінню Національної поліції України в Закарпатській області вжити додаткових заходів щодо захисту громадян під час проведення масових заходів і забезпечити недопущення участі в них осіб у балаклавах, шоломах або з використанням інших засобів маскування обличчя. Крім того, з профілактичною метою міліції доручено ідентифікувати таких людей із подальшою перевіркою на причетність до скоєння злочинів.

"Це ненормальна ситуація, коли одні українці збираються на масові заходи й ховають свої обличчя від інших українців, прикриваючись при цьому патріотичними гаслами, – коментує розпорядження Г. Москаль. – Для справжніх патріотів немає жодного смислу ховати обличчя, це роблять хіба що злодії чи хулігани. Нормальні люди, тим більше патріоти, збираються на акції й проголошують свої лозунги з відкритими обличчями".

Аналогічна аргументація висловлювалася прибічниками режиму Віктора Януковича при прийнятті Верховною Радою "диктаторських" законів 16 січня 2014 року, які призвели до ескалації протистояння тодішньої влади і народу, що вийшов на протестний Майдан.

Прийняті тоді поправки до законів передбачали, з-поміж іншого, встановлення відповідальністі за участь у мітингах чи зборах в шоломах і масці, або з використанням інших засобів чи способів маскування з метою уникнення ідентифікації особи. За такі дії передбачався штраф у розмірі понад чотири тисячі гривень або арешт на строк до 15 діб.

Тоді ж, як інформувало Закарпаття онлайнВерховний комісар ООН з прав людини закликав українську владу призупинити "диктаторські закони", закарпатський нардеп-"регіонал" Бушко назвав "закони про диктатуру" "європейськими, а "Закарпаття онлайн" перестало називати Януковича президентом.

Тоді вказані "антимайданівські" закони рішуче засудило навіть Товариство угорської культури Закараття, а ужгородці передали "регіоналу" Ковачу вимогу про відкликання голосу за "ручні закони".

Попри заборону рухатися в автоколоні, ужгородці зустрічали АвтоМайдан біля ОДА посмішками, вітальними жестами і миганням фар.

А ужгородці вийшли на протестне віче під гаслом "Диктатурі  НІ!!!".

21 березня 2018р.

Теги: заборона, Москаль, шолом, балаклава

Коментарі

сори 2018-04-14 / 14:32:57
Чітатєлю
Підходити до Москаля нема смислу. Хіба щоби нарватися на матюки. З роботи він ніколи не ходить, а їздить. А ті піар-проходи, на які ведуться такі, як ти, бувають раз на п'ятирічку і під камери.

сорри 2018-04-14 / 14:30:40
Ніякі "намордники" у Львові не забороняли. Не фантазуй.

cvthtrf 2018-04-14 / 12:52:32
повторюю...діалог не має смислу...у Львові давно заборонили ті намордники...
від кого прячетесь...якщо з чистими помислами...

Читатель 2018-04-09 / 17:39:15
Еще раз повторюсь, и по сути:
1) Подойти к Москалю, когда он идет с работы (на работу) слабо?
2) Гарантии, среди "масок", нет: "Не боись! Все свои тут!"

Степан Крук -читателю 2018-04-03 / 12:50:24
А дискусія з Москалем на вулиці, то як? Нв ху...,єба...піз... Мать?! А вам тих дітей, що по вулиці гуляють не жаль???

Читатель 2018-04-03 / 12:44:15
А во-вторых, хочу заметить одну вещь. Может, Москаль неправ, но человек ни от кого не прячется, в частности, ходит на работу и с работы, как все! Без охраны и т.д.

И никому не приходила в голову мысль, выловить Москаля на улице, и спокойно подискуссировать с ним на эту тему. Не укусит! Кстати, и его Фейсбук открыт для всех.

Читатель 2018-04-03 / 12:41:39
Я недоумеваю. В общем, раньше было понятие "человек разумный", которое перетекло в "человек псевдоэмоциональный". А собственно, в чем сыр-бор?

В общем, я понял даже поспать-поесть, в туалет сходить и т.д. отходят на второй план. Главное - в маске ходить, оказывается! И даже коммунальные тарифы, хоть заоблачные будут. ))) Пусть даже без работы остаться. Пусть даже в семье неладно. Главное, ведь, ходить в маске. А всё остальное у настоящего человека должно быть побоку. )))

ворош-до акккк 2018-03-31 / 09:06:55
може тебе легше виловити і сплавити з гівном по каналізаціі-га?

Ужгородець 2018-03-28 / 19:06:34
Карпатська Січ це нормальні люди......

Лев 2018-03-28 / 18:38:51
Я не прихильник Г.Г.Москаля, але вважаю,що на масові заходи громадяни мають ходити з відкритими обличчями, щоб влада бачила, що її вже ніхто не боїться.
Також вважаю, що охоронцям різноманітних недержавних структур має бути заборонено ходити по місту у чорній чи камуфляжній уніформі. Ця форма - це спецодяг і її використання, має бути чітко регламентовано Законом, тільки у межах охоронюваного об'єкту.

Ааккк 2018-03-28 / 09:35:48
Полезно було ще виловити всю Карпатську хреносіч орендувати їм поїзд і отправити за гори додому а то розвелося тут сміття всякого

Степан Крук -.... 2018-03-26 / 12:13:03
Витверезники - зло! За перебування там треба сплачувати. Із кишені дружини та дітей алкаша...

*** 2018-03-26 / 12:08:42
Краще,поліція зайнялась п’яницями, які валяються на тротуарах,щоб діти не бачили!А ще організуйте витверезник,а потім справді за п’янку треба дати по дупі,заставити працювати на будь-яких роботах! Включити економіку,а не п’янку!

БУРЕВІЙ 2018-03-25 / 21:13:22
МЕНІ ЦІКАВО ЧИ РОСПОВСЮДЖУЄТЬСЯ ДАНЕ РОСПОРЯДЖЕННЯ НА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ЯКІ ОДЯГАЮТЬ БАЛАКЛАВИ БЕЗНОМЕРНІ ШОЛОМИ І ГАМСЕЛЯТЬ СВІЙ НАРОД ЯКИЙ ВИКОРИСТАВ СВОЄ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО НА ПРОТЕСТ НА МАЙДАНІ МИ ЦЕ БАЧИЛИ ДЕ ВИНУВАТЦІ А СУДДІ ХТО.

Степан Крук -Вуву 2018-03-25 / 10:02:19
Москаль нехитрий, а примітивний! Просто він вважає закарпатців за дебілів. Зробив недолугий вкид в інформаційний простір, а люди його швидко схавали. І не тільки закарпатці... І ніхто собі не задав питання: чому КС на мирну ходу одіває балаклави, а морди бити псевдоактивістам йде без балаклав???

Вуву 2018-03-24 / 22:56:54
Видається так що після цього "указу маскаля" ... Коли влада (в його особі) так зманіпулювала КС ... Остання
повинна вийти на повторний протесний марш із вимогою відставки самого маскаля. І не інакше.
Ваша думка.?

Вуву 2018-03-24 / 22:47:23
Дивуюсь ... Чесно кажу дивуюсь.
Якщо маскаль такий хитрий і в такий спосіб хоче перевірити реакцію суспільства ... То
То чому деяк настільки "недалекоглядний".?
Або чому ніхто не підсказав КС ... Яким чином вони можуть стати як інструмент до владних маніпуляцій ?

ужгородець 2018-03-24 / 21:48:13

Заклик Ю.Луценка в дію)))

https://www.facebook.com/201017853789759/videos/224286844796193/?id=100012572109437

Степан Крук 2018-03-24 / 19:52:10
О.Д. вірно визначив асиміляцію балаклав у сучасний український протестний рух. Балаклава - це елемент протесту і говорити про те, що за балаклавами обовязково агресивно налаштовані люди, котрі хочуть вчинити зло і сховати обличчя під балаклаву неможно. Це знак: "Я протестую! Я налаштований рішуче!".

О.Д. 2018-03-24 / 19:33:26
Балаклава - це, безумовно, атрибут країни, що перебуває в стані війни. Ми перейняли майданний досвід протистояння з "Беркутом", надивилися картинок спецоперацій і ввібрали в себе реалії АТО.

В пошуках ілюстрацій акцій масового протесту в країнах ЄС я, до речі, не знайшов жодного прикладу використання балаклав тамтешніми поліцейськими. Максимум прозорі забрала захисних шоломів.

І це також показово.

Бо якщо наша влада, упрагненні до власного виживання, вимагає звуження фундаментальних свобод громадян, то тамтешня, навпаки, демонструє перед суспільством власну відкритість. Навіть коли йдеться про силові структури.

Бо там силові структури захищають не владу, як у нас, а ЗАКОН і ПОРЯДОК.

НОВИНИ: Політика

10:34
У січні-березні на Закарпатті збудували на 177,9 млн грн
08:09
/ 7
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 4
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 26
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 48
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні