Голова Закарпатської ОДА Москаль і нардеп Горват заявили готовність взяти на поруки звинуваченого в корупції мера Чопа Самардака (ФОТО)

Відповідні клопотання були оголошені сьогодні в ході засідання Апеляційного суду Закарпатської області.

Голова Закарпатської ОДА Москаль і нардеп Горват заявили готовність взяти на поруки звинуваченого в корупції мера Чопа Самардака (ФОТО)

"Голова Закарпатської ОДА Г.Москаль вніс клопотання про готовність взяття під особисте зобов'язання особи підозрюваної в хабарництві - мера Чопа В.Семардака. Про готовність взяття на поруки вніс клопотання і Народний депутат України Роберт Горват", - повідомляє із зали судових засідань присутній на процесі громадський діяч Віталій Грегор.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні Апеляційний суд Закарпатської області розглядає апеляцію взятого під варту із визначенням розміру застави в 1 млн грн підозрюваного в корупції мера Чопа Валерія Самардака. Окрім голови Закарпатської ОДА, в суд також прийшли нардеп Роберт Горват, голова облради Михайло Рівіс, депутат облради Мирослав Білецький. Всі вони є однопартійцями Валерія Самардака і представниками президентського "Блоку Петра Порошенка".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 31 травня підозрюваного в хабарництві мера Чопа Валерія Самардака суд постановив тримати під вартою із заставою в 1 млн грн.

Згодом, під час зустрічі із псевдоактивістами та псевдожурналістами Г. Москаль у властивий йому спосіб пообіцяв, що мера Чопа готуються брати на поруки і вносити за нього заставу.

13 червня 2017р.

Теги: поруки, Москаль, Горват

Коментарі

констатація 2017-06-21 / 03:25:19
Мудачисько Горват обирався від Чопа, чи від Ужгорода?

Пинзіяш 2017-06-20 / 13:28:29
Йой, а кить я попадуся на взятці, то Гена Генович ай усі чыновники и мене прийдут от суда отбивати ай на порукы брати?

пенсіонер 2017-06-17 / 19:29:24
З такими представниками влади ми побудуємо рай в Закарпатті.
З ними ми йдемо в світле цивилізоване европейське майбутнє.
Лише з такими як Москаль, Самардак та Ступачка нас очікують в Європі. Це наша гордість і надія.

Вуву 2017-06-17 / 07:05:57
Шкода що це не волинь ... Там би йім дали такого перцю ... Що повтікали через задні двері хто куди....
І щось взагалі "карпатсська січ"... Нічого не січе і не просікає ...ну це певно до осені .... Коли прийде сезон
FUCKeльних маршів.

Byby 2017-06-17 / 06:58:14
Якщо злодійі так відверто беруть "на поруки"... Цеж треба... Де таке ... За злочин , за злодійство в кримінальному кодексі є ...
А президент йіх покриває бо вони всі з однойі партійі БПП ... То чому неможна нарешті сказати відкрито що наш президент злодій ?
І чим ця злодійська партія БПП краща за інші злодійські партійі що і по сьогодні засідають у ВР... І батьківщина і опозиційники ...
Потрошенко точно хоче щоб був ще раз майдан ...
Верной дорогой яника ідйотє товарісщі...

Лівий сектор 2017-06-15 / 21:26:28
Чепуха. Самардака пришли защищать те, кто вместе с ним кормится с городского бюджета. Понятно, что жопу рвут. Гена Москаль своим тупым ментовские умом не может догнать, как это его человека посадили. Но скоро, буквально на днях Москаля с области уберут советником президента. И Самбардак все равно будет сидеть.

ЦІЛЬОВІ 2017-06-15 / 13:07:28
Не тільки вовки ситі і вівці цілі. Але й щуку кинули у річку...

корупціонер 2017-06-14 / 23:31:53
Дуже добрі часи настали для нас усіх чиновників -корупціонерів: брати хабарі і ні за що не відповідати! Адже раніше влада та правоохоронні органи висували в суд по таким справам громадських обвинувачів, а суди гатили великі строки, а наразі правоохоронні органі на чолі з прокуратурою та губенатором Москалем офіційно, правда,нібито безкоштовно, нас заповзятливо захищають та беруть ще й на поруки, щоб невмируща корупція серед нас квітла буйнощодня і щоночно!

Олексій 2017-06-14 / 13:26:07
Вже вкотре пропоную провести тестування на поліграфі (детекторі брехні) Самардака В.В. і довести всім його невинуватість. Також можна протестувати і того, хто давав йому хабар. Правду буде встановлено з точністю до 97 відсотків.

Вуйко 2017-06-13 / 20:32:13
Посадити всіх і там хай берут один одного на поруки!

Чоп 2017-06-13 / 18:59:31
Нам не потрібен мер хабарник у нього ніколи не було авторитету у Чопі...лиш прозавсько .. покимон злодюга!!!

Правда 2017-06-13 / 18:47:27
ви дивитесь цирк? ні, я в ньому живу!

гидко 2017-06-13 / 15:31:22
Москаль сподобався цим недоактивістам-недолюдкм, але опустився в очах всіх нормальних людей

Ціля 2017-06-13 / 15:04:16
Москаль опер ! Щоб сподобатись "активістам" виступив у суді . Попередньо домовившись з суд'ями про відмову на його прохання . І вовки ситі і вівці цілі .

RL. 2017-06-13 / 14:44:45
яка пальонка
ну навіть нічого вже й доказувати не потрібно )

????? 2017-06-13 / 14:17:58
Чиновники в робочий час захищають свого колегу-хабарника.
Москаль, Рівіс і компашка, це ваше дно, чи впадете ще нижче?

Робін 2017-06-13 / 13:12:14
Невже такий безпрецедентних можливий в правовій державі щоб посадовці тиснули на суд і визначали хто винен а хто ні . Красти можуть лиш члени БП П позор. . Всі хто там прийшли із Чопа це колишні комуняки,риги контрабандисти, подивіться там і Коля ,,дана'ь контрабандист сигарет чик який мае фінансові труднощі і рішив їх зараз вирішити за рахунок Самардака а хто не знає що у нього робиться у кафе,,Дана' , там треба попрацювати добре службам і все виясняти Ні одна людина із тих гавнюків не була на майдані . ,а тепер вилізли . Побачимо як вистоїть суд , поступити по закону чи піддасться тиску, рижа курка Ступачка рулить.

Опер 2017-06-13 / 13:01:41



Лисому х&ви треба свого міського голову Чопа там зосереджено всі контрабандні потоки , економічна поліція перекриває контробанду . Подивіться за хабарника прийшли всі інші корупціонери та контробандисти Горват контробанда , Рівіс - митник контробандист, Білецький рекетир і їх підстилка генерал міліції , який є зараз на утриманні контробандистів . Москаль мент, який продався криміналітету і виступає проти ментів .

Лунтік 2017-06-13 / 12:55:18
Несостоявшийсся митних-хабарник Рівіс прийшов побратима і брата по духу із тюрьми визволяти, шкода, що в залі суду були відсутні Ланьо з Лунченком, картина була би маслом. Мешканці Закарпаття побачили всю злодійню, яка їх щодня грабує і травить дітей наркотиками.

... 2017-06-13 / 12:45:18
при владі клоуни, вони же злочинці, які відкрито грабують народ

НОВИНИ: Політика

16:42
У генпрокуратурі чекають на текст вироку по "мукачівській справі" для підготовки апеляційної скарги
00:52
У ГПУ не виключають можливості оскарження судового рішення в "мукачівській справі"
18:12
/ 11
Вирок у "мукачівській справі": по 4-х статтях бійців ПС виправдали, покарання засуджені вже відбули в СІЗО
18:00
/ 18
Презентацію книги за участі "батька" закарпатських сепаратизму й українофобії в Ужгороді відмінили
10:09
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ проголошення вироку у "мукачівській справі"
23:08
/ 1
5 епох закарпатської політики
16:00
/ 23
В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі
14:00
/ 2
Апеляційний суд в Ужгороді відхилив скаргу генпрокуратури по справі екс-керівника ПС Закарпаття О. Сачка
17:20
/ 5
Рейтинг "губернаторів". У Москаля ростуть проблеми
22:57
/ 7
Фантоми Великої Угорщини
03:23
/ 2
У Берегові відбулася звітно-виборча конференція об'єднання "угорських" прикордонних органів самоврядування Закарпаття
04:40
/ 9
Угорщина збільшить виплати угорським вчителям Закарпаття на 80%
03:38
/ 4
В умовах блокади від Порошенка Анатолій Гриценко в Ужгороді розповів про "трьох китів" і "Громадянську платформу"
18:04
/ 18
Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі
05:07
/ 8
Ужгородські договірняки. Ч.1
01:51
/ 2
Україна і Росія. Ставка Кремля на русинського "прем’єра" без портфеля
22:44
/ 14
Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків
16:05
Перший почали транслювати на окупований Донецьк
09:53
/ 1
Прокурори не з'явилися на засідання по справі О. Сачка в Ужгороді, апеляційний суд переніс розгляд
19:32
/ 5
За звинуваченого в хабарництві мера Чопа внесли заставу і його випустили з СІЗО
13:42
/ 6
Апеляційний суд залишив мера Чопа під вартою, зменшивши однак заставу до 128 тис грн
12:01
/ 11
Суд відмовив голові Закарпастької ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака
11:05
/ 3
ФОТОФАКТ. В Ужгороді розпочався розгляд апеляції звинуваченого в корупції мера Чопа, на суд прибув Москаль
05:54
У середу відбудеться "апеляційне" судове засідання в справі екс-керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка
12:35
/ 3
Угорські сепаратисти представили "незалежне" Закарпаття в чемпіонаті Європи з футболу серед невизнаних республік
» Всі новини