Угорщина заявила про потребу відмінити санкції проти Росії і не розглядає її як загрозу

Європейські санкції проти Росії неефективні і мають бути скасовані.

Угорщина заявила про потребу відмінити санкції проти Росії і не розглядає її як загрозу

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сіярто в інтерв’ю Reuters.

"Позиція Угорщини щодо санкцій полягає у тому, що вони неефективні", - сказав він, зазначивши, що з 2014 року угорська економіка втратила через санкції експортні можливості на суму $6.5 млрд.

"Чи маємо ми радіти спаду російської економіки? Ні, ми шкодуємо через це" - сказав Сіярто.

Крім того, він зазначив, що не розглядає Російську Федерацію як загрозу.

"Я не бачу Росію як загрозу для Угорщини. Я розумію і поважаю наших польських друзів, у балтійських друзів інша позиція з цього приводу... Росія не нападе на членів НАТО. Не думаю, що це в інтересах Росії", - сказав міністр.

Як відомо, цього тижня Петер Сійярто відвідав Москву в рамках підготовки візиту президента РФ Владіміра Путіна до Угорщини, що запланований на 2 лютого.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнна тлі перемоги Трампа і майбутнього візиту Путіна Угорщина перейшла до активної "антиукраїнської" риторики.

У цьому контексті з подачі керованого з Будапешта Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) у незаконний спосіб було "протиснуто" через облраду відверто лобістське політичне звернення з приводу надуманого звуження конституційних прав нацменшин у проекті закону "Про освіту".

Прийняття цього документу спровокувало відповідну реакцію в середовищі українців Закарпаття.

Як констатувала на міжнародній конференції в Ужгороді кандидат історичних наук, радник при дирекції Національного інституту стратегічних досліджень, заслужений діяч науки і техніки України Світлана Мітряєва, "слід мати на увазі, що зовнішня допомога, стимули в форматі європеїзації - це тільки додатковий фактор у здійсненні демократизації і системних реформ в Україні, результат яких залежить насамперед від громадянської активності українців і політичної волі. Для України це питання може стати найважливішим критерієм розвитку державності, або ж її стагнації. Сьогодні в України є тільки два шляхи: або стати дійсно сильною державою, або зіткнутися з реальною загрозою поглинання. І схоже, що цей процес вже почався, оскільки ми спостерігаємо реалізацію чужих стратегій на нашій території".

ДО ТЕМИ:

В Ужгороді за порушення ПДР поліцейські затримали авто з п'яними угорськими дипломатами (ВІДЕО)

28 січня 2017р.

Теги: санкції, Росія, Угорщина

Коментарі

Олег 2017-01-29 / 11:38:30


Видалено два сьогоднішні коментарі на історичну тематику, яка не має відношення до теми публікації. Надалі видалятимуться і інші. Адмін


Byby 2017-01-29 / 04:19:01
Jie taka narodna legenda chu kazka shcho hynu ishlu cherez verezckuj prervala bylo holod to pvdjagalu bili gynii tak zijshlu v nuzovuny i vid togo gynu( hynu )....chastuna vidkolos* i pishla bokom popru borzhavy v nuz a padalu sul*ni doshchi i bylo boloto vid togo pishlo madjaru ( mad )tbt vsi boloti (jak tusjachy rokiv nazad to bylo prurodnjo) a treti to plemja jake spystulos* iz gir (abo petejshlo goru ) des* v jablynezckomy - rahivs*kogo naprjamky to zci ygru bo zijshlu z goru ......a dali po pevnomy chasi zci tru plemeni sporidnulus* .....ale i do teper tak nazuvajut*sja po riznomy

Byby 2017-01-29 / 04:04:21
Vonu sami sebe nazuvajyt* poriznomy ( ofizcijno ) magyar tbt madjaruna topografichnuh kartah pushyt* hungary tbt hynu...a shche ygramu tbt ygorzci ( jak v ykrajiins*kij movi )........ale .....jakojy movojy iz zcuh trjoh pleminnuh mov stala bazovojy osnovoju.....neznajut* navit* vonu sami.

Byby 2017-01-29 / 03:54:21
Ideja vulukojii hynijii i do teter aktyal*na i jiim hochet*sja znovy do kypu zibratu vsi zemli jaki vonu vtratulu pislja ll- ojii svtovojii.....tomy tak pryt* i tusnyt* jak til*ku mozhyt*iz sul po riznum napjamkam osobluvo po movnomy putannjy

сорри 2017-01-29 / 03:34:25
Олегові

Святослав Ігоревич (або Святослав Хоробрий, Святослав Завойовник) - князь Київський, Руси-України, а не Новгорода.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%86%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Та й Новгород тоді теж до Русі належав і говорив мовою, близькою до української. Поцікавтеся мовою новгородських берестяних грамот.

Пізніші московити, нащадки Московського улуса, потім всіх новгородців вирізали і заселили своїм паскудним насінням.

За Святослава Завойовника держава Русь сягала кордонами аж до Болгарії,

Арпад же був типовим вождем племені диких кочівників. Таких було багато. Його значимість роздула тільки нафантазована угорська "історія".

Byby 2017-01-29 / 01:57:13
Vin naroduvsja tam de kujiiv jaky majie vzhe bil*she 1500 rokiv.....

Олег 2017-01-28 / 22:58:21
До Сорри...пане ви маєте на увазі Святослава Ігоревича княза новгорда?Відколи То Україна?По друге Княз той родився у 942 а Арпад ще 0 907 воював та виграва битви https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B3%D0%B5

сорри 2017-01-28 / 22:06:51
Олегу

1. Україна і українці як держава існують щонайменше з часів Святослава Завойовника. Коли мадярів як народу ще й в помині не було, а була купка розрізнених дикунських племен - фінських і тюркських.

2. Ніхто не має створювати якісь особливі умови для вивчення державної мови. Знання державної мови у всіх країнах ЄС є обов'язковим для всіх держслужбовців і бюджетників, до яких належать і вчителі.

Тому ґвалт, який підняла пані Ілдика, зовсім не європейський, а виключно мадярсько-ревізіоністський. Про що тут вже достатньо сказано. Але це не тема цієї публікації.

Фома 2017-01-28 / 22:03:56


Коментар видалено. Адмін


Byby 2017-01-28 / 21:32:00
Vse byde stvoreno perfektno.....i movy prujdet*sja vchutu.....

Виктор 2017-01-28 / 21:07:21
Если санкции не эффективны, зачем же они просят их отменить?
Если санкции не эффективны, чего же их бояться Не зрозуміло
Если санкции не эффективны. то по логике событий их нужно усилить ? Или как ?

Олег 2017-01-28 / 20:27:51
А про мову хочу сказати створіть умови аби Українська мова зацікавила інших щоб її вчили бо як вже я писав мову бідних та слабких країн не вчать ніде у світі..Від того ніхто не буде вчити мову бо ви чи ще декілька людей так хочуть

Олег 2017-01-28 / 20:25:04
До Биби....Не будемо поглиблюватися в історію,це стаття не про те хто і де був,бо україна існує з 1991 і рівняти хто і дев був недоречне і абсурдне

Byby 2017-01-28 / 20:05:26
I krum i donbas bylu i bydyt* ykrajiins*kumu.....i hynu jakizhuvyt* v zakarpatti bydyt* vchutu ykrajiins*ky movy tak jak i nalezhutt*sja....mozhesh povirutu

Tibor 2017-01-28 / 19:47:58
Давно вже пора домовлятися про мир. Угорщина більше втратила, і живе нормально, не говорячи про те що Крим, Донбас ніколи небули українськими.

Byby 2017-01-28 / 19:28:29
Bil*shist* jievropejs*kuh krajiin zvuklu do " legkuh groshey" jaki nashi i rys*ki zlodijii tydu vuvodulu.....zce davalo kolosal*nuj finansovo ekonomichnuj stumyl......a zce milionu mil*joniv.....teper zce obirvalos* i tomy teper znayshovsja hyns*kuj fermer jakuj nemozhe prodatu svojii jablyka cherez ek. embargoa krajnyojy (jak kozel vidbyvajlo ) zvuchajno ykrajiina

Глог 2017-01-28 / 19:03:37
ЦЮ ЗЛОДІЙСЬКУ ВЛАДУ НАРОД УКРАЇНИ ЗОКРЕМА І ЗАКАРПАТЦІ ОБРАЛИ НА "ДЕМОКРАТИЧНИХ" ВИБОРАХ, КОГО В ОДНОМУ ТУРІ КОГО ОБРАЛИ ЯК ДУЖЕ МОЛОДОГО ТА ПЕРСПЕКТИВНОГО "КАМІКАДЗЕ" З КУЛЕЮ В ГОЛОВІ. І ХТО ГОЛОСУВАВ ЗА ЦИХ ДІЯЧІВ НЕСЕ ПРЯМУ ТА ОПОСЕРЕДКОВАНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.А ЛЮДИ ЩО РОБИЛИ РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ ЦЮ НЕЧИСТЬ НЕ ВИБИРАЛИ, А ПРАГНУЛИ ІНАКШОЇ УКРАЇНИ.
ПЛАКАТИ В РУКИ ТА З КРИКОМ БАНДУ БАРИГ ГЕТЬ! А ЗА НАМИ ЗАТРИМКИ НЕ БУДЕ.

форестер 2017-01-28 / 18:32:48
Ревізіоністські потуги Угорщини в контексті імперських планів путінської Росії - одна тема, діяльність "внутрішнього ворога", що засів у владних кабінетах - зовсім інша.

Разом вони дотикаються, і то - доволі умовно, виключно в обширній темі національної безпеки України.

Тим часом, що внутрішні, що внутрішні вороги намагаються підмінити одне іншим. Кожент зі своєю метою.

читач 2017-01-28 / 18:23:10
Можна погодитися з Олегом, Учасником, Глогом та ін., але потрібно визнати, що за три роки злодійське керівництво України час-від часу тільки тихо пищало по світу , що Росія - агресор, збільшуючи при тому свої офшорні рахунки на незаконних (контрабандних) оборудках із окупованими територіями та расеєй. З агресором підтримують дипломатичні стосунки? З ним торгують стратегічними товарами, ведуть перші особи окупованої держави бізнесові справи, не кажучи про культурні, політичні (депутатські) звязки ??? На тлі брехливих обіцянок про реформи - небувалого розмаху корупція та застій. Все це давно зрозуміли на заході та Америці.І що ми хочемо від них сьогодні?
Очевидно, Європа вже давно махнула на Україну рукою, не вважаючи її за країну, варту своєї уваги, не говорячи про власні економічні втрати.

Глог 2017-01-28 / 17:49:04
Правильно нехай всі знімуть санкції з москальщини і тоді коли укріпиться монстр-варвар він не буде розбирати це то мадяре чи французи чи австрійці і т.д.. Москальщина -це країна загарбник і порятунку від неї немає нікому, в цьому пересвідчилися і Грузини і Молдавани і Україна і Сирія і Афганістан і ще перелічувати та перелічувати. Так задобрювали Гітлера , та отримали другу світову.Хай знімають санкції з маскалів, до третьої світової не далеко.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 18
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"