Остання крапка в "регіональному" реванші: суд повернув Погорєлова в крісло мера Ужгорода

Сьогодні, 25 листопада, рішенням судді Ужгородського міськрайонного суду Алли Сарай в крісло міського Ужгорода повернувся Віктор Погорєлов.

Остання крапка в "регіональному" реванші: суд повернув Погорєлова в крісло мера Ужгорода

Суд визнав, що голосування за відставку В.Погорєлова під час революційних подій в кінці лютого відбулося з порушеннями. Зокрема, депутати були вимушені розгортати й показувати активістам бюлетені для таємного голосування  у підсумку це й стало одним з основних фактів у позові мера до міської ради.

Рішення суду вступає в дію негайно. Воно може бути апельоване, але сподіватися на це не варто: апеляцію мала би подавати Ужгородська міська рада в особі В.Погорєлова.

Сам Погорєлов на суд не з'явився, справу про його поновлення на посаді мера Ужгорода розглядали у присутності громадських активістів та адвокатів.

Таким чином поставлено останню крапку в реванші Партії регіонів у владі обласного центру Закарпаття. При мері В.Погорєлові на посаді першого заступника тепер працює екс-бандит і аферист Івана Волошина, який спільно з мером-"регіоналом" розкрадав майно громади Ужгорода, серетарем міськради  "регіонала" Богдана Андріїва, а керуючою справами виконавчого комітету  Даніелу Геворкян, яка працювала на цій посаді при В.Погорєлові.

В.Погорєлов був членом Партії регіонів, втім заявив про вихід з неї 20 лютого цього року.

В результаті нещодавніх парламентських виборів син Віктора Погорєлова Андрій набрав лише 1,18% голосів виборців.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, В.Погорєлова було знято з посади міського голови Ужгорода в контексті подій Революції Гідності 24 лютого. Тоді за його відставку віддав свої голоси  41 депутат міськради, які обрали в.о. міського голови Віктора Щадея. Після того, як 7 листопада В.Щадея відправили у відставку, обов'язки в.о. мера кілька днів виконував Віталій Семаль. Після його відставки з 20 листопада в.о. мера Ужгорода став Богдан Андріїв.

25 листопада 2014р.

Теги: Віктор Погорєлов, Іван Волошин, Даніела Геворкян

Коментарі

Іван 2014-12-15 / 19:17:01
Суд краще б підняв з архіву кримінальну справу на Погорєлова, який років з 30 тому добряче погорів на отриманні хабара, та поціквився : як хабарник зі стажем, який відбув в колонії посиленого режиму більше вісім років позбавлення волі, маючи заборону займати керівні посади,знову, на цей раз,"всівся" в крісло мера Ужгорода.

ДЛЯ Так званого адвоката:))) 2014-11-26 / 14:52:35
Слухай Ти адвокат! Досягни спочатку того що та суддя а потiм, хто Ти такий щоб давати оцiнку ii професiйним якостям!??? Я наприклад, працюю у цьому судi I поза очI нI про кого з суддiв поганого сказати нiчого не можу i не маю морального права!!!! Бог нам усiм суддя:))

юрист 2014-11-26 / 14:13:13
Для Степана Крука

Рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника підлягає негайному виконанню (Закон України "Про виконавче провадження", ст. 217 цивільного процесуального кодексу України).

Читайте законодавство барани.

Читач 2014-11-26 / 10:12:24
Справа вже не в Погорєлові. Однозначно, що усіх цих продажних Ужгородських депутатів треба переобирати!!! Але проблема в тому, що ці щурі полізуть знову. Чи набудуть нарешті свідомості Ужгородці і не дадуть пролізти знову у депутати цим зрадника-щурам??!!

Антоні 2014-11-26 / 00:21:34
в тій чи іншій іпостасі таке свинство відбувається по всій країні .

Антоні 2014-11-26 / 00:09:03
Риба ,хлопці ,гниє з голови ...тобто від відсутності принципів...

Тоді пора на вулицю. Майданити. 2014-11-25 / 23:23:54

О.Д. 2014-11-25 / 23:21:22
Посада міського голови - виборна, а тому не підпадає під закон про люстрацію.

Він не буде мером. Заспокойтеся. 2014-11-25 / 23:19:29
Він не проходить закон про люстрацію. Все ок.

Не-ужгородець 2014-11-25 / 21:42:03
Ситуація знакова: скоро через суд відновиться Янукович.
За великим рахунком такої ганьби Закарпаття з обласним центром ще не мало.

еміл бандровський 2014-11-25 / 21:36:30
Такого позора Ужгород ще не бачив. Кожен народ має те керівництво на на яке він заслуговує. Так що нічого скиглити.

Генек 2014-11-25 / 21:27:18
2 Віктор, шта?

Віктор 2014-11-25 / 21:20:49
Розігнати всіх , на хер! Ввести пряме президенське правління!

марія 2014-11-25 / 21:19:49
невже всім по... тисячі смертей, просто так... тисячі! ! який кінець світу.?.. ніхто не прийде нас забирати, ми самі один одного з*їмо і не буде нікого, бо навіть останнім вмре з голоду...

чесно 2014-11-25 / 21:05:05
нас чекають цікаві події в раді. Будемо спостерігати за двобоєм Погорєлова, який безмежно скупий на владу й гроші, і депутатським корпусом, який за останні місяці також відчув той неповторний смак тих же грошей і влади!)))

Андреєв 2014-11-25 / 21:03:12
Читаю я ці крменртарі і думаю, які всі розумні. Але на цю авантюру мене Чубірко підбив, в результаті якої я під 150 тис доларів просрав. Хто мені бабло верне? Депутати назад вертати не хочуть. Попровбуйте від жирного Чучки 10 копійок відбити, регоче як кінь і каже що він чесно заробив і судівські рішення його не обходять.

cyd 2014-11-25 / 21:00:48
:-) y нас самий правильний суд' розібрався по закону. У всіх биби так ситуаціях :-)

До "До До деп-т" 2014-11-25 / 20:55:37
Щадей в усіх бідах винуватий)))))) жаль обивателів...

адвокат 2014-11-25 / 20:53:34
я вам всім так скажу Сарайка така тупа що капец( попитайте между прочем юридичну спільноту),робить розумний вигляд на засіданні а тупа, якої напевно в суді ніколи небуло!!!! з неї позаочі самі працівники суду від помічника до прибиральниці ржуть!)))) Воообщем то рішення вона неписала бо невміє, його хтось їй написав))) вона значить невинна)))

До "До деп-т" 2014-11-25 / 20:47:39
Радуйся, що твій мер повернувся))))))))))

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України