Четверо депутатів включно із в.о. мера Ужгорода Семалем таки написали заяви про складання повноважень (ДОКУМЕНТИ)

Копії депутатських заяв за підписами Німчука, Рошка, Костюка та Семаля, усі датовані нинішнім днем, 14 листопада, потрапили у розпорядження Закарпаття онлайн.

Четверо депутатів включно із в.о. мера Ужгорода Семалем таки написали заяви про складання повноважень (ДОКУМЕНТИ)

Як і очікувалось, заяви на складання депутатських повноважень написали ще 4 депутатів Ужгородської міської ради - Віталій Семаль, Степан Німчук, Юрій Костюк та Михайло Рошко. 

За логікою, складання повноважень тиждень як обраним в.о. міського голови Віталієм Семалем автоматично означає і звільнення ним посту виконуючого обов'язки градоначальника міста. 

Крок щодо відставки "за власним бажанням" Віталієм Семалем Закарпаття онлайн анонсувало ще кілька днів тому, спираючись на заяву самого в.о. мера. Втім, за день після появи відповідної публікації у виданні на цю тему, ресурс голослівно звинуватили у брехні, сам Віталій Семаль усіляко зрікався своїх слів, а планована на понеділок сесія так і не була скликана.

Жодних дій у напрямку написання заяв і складання депутатських повноважень не було зроблено і сьогодні під час другого пленарного засідання сесії Ужгородської міської ради, яке закрилось, навіть не розпочавшись через відсутність кворуму. Хоч уже і на той час, і недовгим пізніше у міськраді вже відбувались процеси фактично напіврозпаду із очікуванням підтверджуючих заяв. Аналогічну яким ще вчора, до прикладу, написала депутат міської ради Ярослава Гасинець

Ще трохи раніше заяви про вихід зі складу виконкому міськради оприлюднили керівник СПО "Карпатська Січ" Тарас Деяк та очільник Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаш Лелекач. У всіх трьох випадках йшлося про небажання брати участь у процесах по дерибану міських землі та майна, ініційованих нинішнім складом міськради.

14 листопада 2014р.

Теги: депутати, заяви, Семаль, повноваження

Коментарі

прес 2014-11-17 / 15:27:27
Думаю, це Сарваш залив всім сала під шкіру і розрухав те кубло зміїне. Молодець. Перший, хто посмів те лайно злити. Потім і його з"їли, бо спробував спинити депутатський дерибан. Не все так просто в тому "королівстві". Просто спішать заробити собі бали перед виборами. Хто наївся з того корита - не буде втрачати надії ще звідти посьорбати... моя думка думаю буде підтримана багатьма - жоден із депутатів не мав би балотуватись на наступних виборах. ЖОДЕН!!!

Ольга 2014-11-17 / 10:28:14
Семаль дивлячись на виступи не риба, ні м"ясо(це чисто суб"єктивна думка).
Все повторюється в історії України. Скинути скинуть, а далі, що робити ніхто не знає. А влади хочеться всім, поділити і домовитись вміють лише грабувальники.

чесно 2014-11-16 / 23:37:33
лікувати вже заражених вірусом корупції - неможливо. В сьогоднішній раді - всі інфековані. Тільки повна перезагрузка.

працівник міськради 2014-11-16 / 23:24:57
Приємно працювати з керівниками, які хотять щось зробити! таким керівником є Семаль В.Німчук є професіоналом з питань фінансів)) тому, потрібно подумати добре - чи варто втрачати міській раді керівника, який має бажання зробити хороше для міста??? та депутата, голову комісії з питань бюджету, який тямить у фінансових питаннях, у період коли потрібно формувати бюджет міста на 2015 рік???

депутату 2014-11-16 / 21:57:22
Бідний-бідний Волошин, ну просто ідеалізуйте його ... 12 тис. за 60 соток, а Корона? а аптека його дружку Шевчуку безплатно - це нормально. Вважаєте, що в цьому дусі треба продовжувати???

деп-т 2014-11-16 / 21:37:06
Чому не дають конверти? Якраз дають. Наприклад, за голосування по ділянках біля Унгварського І.Волошин кинув на деребанний общак 12 тис дол. Тому і голосували так активно. А то, що гроші пішли мимо бюджета Ужгорода, фігня, нє?
Ну і питання до вас. Для вас вороги ті, хто принципово вийшов з ради, аби не брати участь в пограбуванні Ужгорода. Правда? Бо ви воюєте проти них, а не проти злодіїів Феєра, Ващука, Волошина і інших

ужгородці 2014-11-16 / 21:35:38
Якраз ті, що склали мандати проявили свою громадянську позицію, а ті, що там сидять і далі із-за кущів чекають на премії від Феєрів, Бобіт, Кручаниць, Волошинів, Андріївих за слухняний дерибан. Тепер все розкладено по поличках)))

деп-ту 2014 2014-11-16 / 21:13:10
Якщо ці депутати свідомо йшли в раду,то нехай борються з дерибаном,а не ховаються в кущі?Що страшно стало,не дають конверти з преміями за слухняність?

деп-т 2014-11-16 / 21:06:56
А хто сказав, що хтось хоче поновити Щадея? І чому за це має бути соромно депутатам, які вирішили не брати участь у цьому деребані?
Не журіться, паніко, у понеділок на сесії деребанна більшість вибере в керівництво антимайданівців Андріїва, волошина і феєра, і ви будете щасливі продовженням розграбування Ужгорода... :-(

ужгородка 2014-11-16 / 20:55:14
На Сході України війна,яка вже відчутна всюди через різке падіння економіки,шалений ріст цін...,а в Ужгороді головна і виявлється що найважливіша для вирішення проблема та,що депутати "скинули" Щадея і його треба поновити.Він має відбити гроші, потрачені на виборчу агітацію,чи не так?Соромно має бути тим депутатам ,які написали заяви про складання депутатських повноважень.Вони обманули своїх виборців,бо таким чином виявилось,що вони в раді засідали-рішали-голосували не за інтереси міської громади,а за інтереси мабуть "грошових мішків", які маніпулюють ними.

Ален Панов 2014-11-16 / 19:56:11


Ви вже навіть лінуєтеся писати нові коментарі і просто тиражуєте раніше написані. Коментар видалено. Адмін


деп-т 2014-11-16 / 18:10:21
Ригам розчищають просто шлях у тюрму. Феєр і Волошин вже мають відповідний досвід, атому знають, куди крокують

знаючий 2014-11-16 / 17:33:17
до того, що ригианали будуть правити бал в м. Ужгороді. Дійсно нормальна жінка і хлопці склали мандати і відійшли в бік, хоча дарма вони дають в руки цим злодіям владу ... схаменіться (Гасинець, Німчук, Семаль) і не здавайте мандати, хоч контролювати їх будете.

точно 2014-11-16 / 16:41:10
Усе це дуже дивно і тривожно. До чого йде?

деп-т 2014-11-16 / 16:23:07
Чим займається Андріїв чудово проговорився Шафари - "випрошує преференції на майбутнє" - http://zakarpattya.net.ua/News/131883-Shafar-zvituie-Brovdiiu-ta-Lunchenku-pro-uspishne-zniattia-ShCHadeia-%E2%80%93-Svoboda

УЖГОРОДЕЦЬ №2 2014-11-16 / 16:16:33
Цікаво Б.АНДРІЇВ і його компанія не збираються писати заяви? Мабуть чекають люстрації.

колега 2014-11-16 / 15:14:40
Не обов"язково працювати в буквальному розумінні. Зі слів працівників фінансового, економічного управлінь та департаменту МГ, вони отримували достатньо кваліфіковані поради і консультації від Німчука, не дарма він був основним кадидатом на секретаря а потім першого заступника.

раз і все 2014-11-16 / 09:31:20
були б перевибори, та всі інші депутати держаться за мандати, бо ще хочуть щось урвати, ще не всі порішали свої питання і т.д. Тому морально підтримую першу здавшу мандат Гасинець:) яка не кидала слів на вітер, а пішла і зробила перший крок:)

громадянка 2014-11-16 / 01:29:07
Єдиний вихід: ПЕРЕВИБОРИ!

чесно 2014-11-16 / 00:20:51
На минулому тижні "лихо закрученый сюжет" , а тепер - "весьма запутались ребята")))

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая