Обраний вчора в.о. міського голови Ужгорода Семаль скликає сесію та йде у відставку

Обраний учора, 7 листопада, виконуючим міського голови обласного центра Закарпаття Віталій Семаль уже сьогодні подає у відставку.

Обраний вчора в.о. міського голови Ужгорода Семаль скликає сесію та йде у відставку

Про це йдеться в короткому ексклюзивному коментарі В.Семаля, що його отримала редакція Закарпаття онлайн.

"У зв'язку з неузгодженністю дій фракції Єдиного Центру в міській раді Ужгорода з обласною партійною організацією по голосуванню за зняття Віктора Щадея з посади в. о. міського голови Ужгорода:

- скликаю позачергову сесію на 10 листопада;
- складаю з себе повноваження секретаря міської ради", - йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 7 листопада на сесії Ужгородської міської ради депутат Тарас Румянцев поза порядком денним озвучив пропозицію проголосувати питання відставки з посади секретаря міськради та в.о. міського голови Віктора Щадея. В кінцевому підсумку, в результаті таємного голосування Щадея "звільнили" з посади в.о. мера Ужгорода 35-а голосами.

У голосуванні брали участь і депутати фракції "Єдиний Центр", які раніше, при попередній спробі зняття В.Щадея, участі в голосуванні не брали.

Пізніше секретарем міської ради та в.о. міського голови одноголосно було обрано Віталія Семаля.

08 листопада 2014р.

Теги: Семаль, Щадей

Коментарі

Русинка 2014-11-09 / 16:44:27
Скатертиною дорога. Вікторе, ми з тобою. Тримайся, друже-майданівцю, перемога буде за нами.А тих падлюк, що пішли за ригом, мають ужгородці викинути на смітник.

Читач 2014-11-09 / 13:11:23
Господи, чому ти прокляв наш Ужгород цими різними мерами-пройдисвітами??? Жодний колишній мер ніколи ще не дбав про місто!!! Жоден!!! Тільки слова, слова!!! Кожна новообрана в мери сволота займалась своїми статками та піарилась на жалюгідних мікросправах, ніби зроблених для Ужгорода та ужгородців!!! Ким вони приходили до керма і з чим покидали крісло? А останнє чмо Щадейське жерло при зарплаті у 2 тис. грн. в Апріорі щоденно... (запитайте любого офіціанта з цього закладу). Головне уся ця депутатсько-мерівська мерзота на людях чубляється, а потім дружньо "вирулюють" разом свої справи... Отаких ми обираємо...!!!

Степан Крук -Семберу 2014-11-08 / 23:08:54
А стосовно "членосос" це правда? Прошу спростувати або підтвердити інформацію. Мабуть за кордоном грішив, коли під дипломата "косив".

Нельсон Манделла 2014-11-08 / 23:04:55
Сама довга липова алея в Європі в Ужгороді. Починаємо: на першій липі завадити феєра, а далі слободенюка, рату, буланов, вухатого волошина (за уха).... на 47- травіну, на одному з останніх - всіх пРогорєлових. Загноїти алею януковичоазаровопшонкогарбузочєчєтошуфричним фаршом!

Сембер 2014-11-08 / 22:42:47
Алену де Панову! Ти " членосос" довбаний, ко ти такий " професор Доуль" шо туйки нам щось вказуєш козле , ти без своєі жонушки вообше НИКО і звати тебе НИКО. На біціглю бись не заробив якби не твоя жоні шо деребанила бабки в ЮСТИЦІІ

Степан Крук 2014-11-08 / 20:47:27
За все друже прикро! Що повинен ще зробити цей народ, щоб не було прикро? Стільки крові пролилося, а виходить все даром!? Де те світло в кінці тунелю?

абсурд 2014-11-08 / 20:39:30
За те, що разом з волошинами-феєрами дерибанили землю - не прикро. За те, що переписали вкрадену корону - не прикро. Не прикро за багато інших неподобств Щадея, Семаля і всього депкорпусу міста."Прикро, що змістили Щадея, прикро що підставили Семаля.")))

Степан Крук 2014-11-08 / 20:25:56
Прикро, що змістили Щадея, прикро що підставили Семаля. Це достойні громадяни. А ЄЦ повинен був раніше розібратися з своїми однопартійцями, а не допускати до цього "катаклізму". Свої бються, вороги тішаться!

ЄЦовка 2014-11-08 / 18:07:39
Но, лиш я попросила - http://zakarpattya.net.ua/News/131629-Z-IEdynoho-TSentru-vykliuchyly-tsilyi-riad-deputativ-Uzhhorodskoi-miskrady

ЄЦовка 2014-11-08 / 18:04:47


Балозі треба повикидати з партії всіх дерибанщиків і повикидати їх з посад.


депутат 2014-11-08 / 17:59:22
Семаль пропав і не відповідає на дзвінки. Почалися феєровсько-чубірковсько-волошинські мутки з переламуванням ситуації. Балога не хоче ужгородських дерибанів під маркою ЄЦу, а цим паскудям, що стояли за зняттям Щадея і призначенням чубіркового Семаля це вигідно. Балога знову вставив дерибанщиків. Інтересно, як вони тепер будуть викручуватися

Ужгород 2014-11-08 / 17:55:10
Депутати Ужгорода взагалі вже сказилися. Як можна було таке паскудстсво витворити? Тільки вибори і тільки люди мають обрати собі мера. А не ці продажні шкури, що зараз. Тьфу скоти тупі і жадні.

ужгородець 2014-11-08 / 17:53:17
Найух всіх разом з Семальом, Феєром, Волошиним, Чубірком і т.д. Всі вже за**али, дерибанщики долбані. То, що було на минулій сесії, то повний позор!!!

Тібі 2014-11-08 / 17:09:41
Цю раду треба було розпустити ще в лютому

народ 2014-11-08 / 17:00:37
ВСІ депутати цієї ради не є патріотами міста. Вони обрані при Януковичі за порочною мажоритарною системою (тобто, купили мандати) і зараз тупо косять "зелень".
ВСІХ ГЕТЬ і ДАЄШ УЖГОРОДУ НОВІ ВИБОРИ!

абсурд 2014-11-08 / 16:13:11
Ну, що, ужгородські депутатики від ЄЦ? Хтось в сусідньому місті проснувся і запитав - А де мій Щадей? І ви ще предентуєте на звання "Депутати УЖГОРОДСЬКОЇ міської ради"?!! Прихвостні без власної думки і позиції!
А у вас, пане Семаль, хочеться запитати:
- а звільнення архітектора погоджено з обласним керівництвом?
- а земельний волошинсько-феєрівський дерибан погоджено з обласним керівництвом?

111 2014-11-08 / 15:19:40
цікаво на що їх всіх нагинають, що одна за другою заяви пішли...

Закарпатець 2014-11-08 / 15:19:19
Єдиний центр не допустить на посаду секретара ради члена партіі. Крапка.
Хто хоче дуже, хай виходить з партіі.))))))

Степан Крук 2014-11-08 / 14:59:39
Мотиви, котрі назвав В. Семаль - абсурдні. Рішення проголосоване, в тому числі й фракцією ЕЦ. Узгодженість рішення - це внутрішньопартійні проблеми. Хлопці, будьте дорослими!!!

Степан Крук -Алену де Панову 2014-11-08 / 14:55:24
А ти, цвіркун, ще й голос подаєш?! Ти вже своє "заспівав", шкура продажна! Щось ужгородці тобі вибачили, чогось не вибачать ніколи! Бережи здоровя, вискочка!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая