Новим в.о. мера Ужгорода одноголосно став Віталій Семаль

Результати таємного голосування за нового секретаря Ужгородської міської ради щойно на сесії оголосив голова лічильної комісії депутат Булина.

Новим в.о. мера Ужгорода одноголосно став Віталій Семаль

Згідно з результатами голосування, за кандидатуру Віталія Семаля на посаді секретаря міської ради, а значить, в.о. мера, проголосував 41 депутат із такої ж кількості голосуючих.

Проти не проголосував жодний з депутатів, так само жоден не утримався від голосування. А отже, Віталія Семаля на посаді в.о. мера депутати підтримали одноголосно.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, Віталій Семаль є в міськраді креатурою чинного голови Закарпатської облради Володимира Чубірка, окремі депутати з групи якого підключилися до процедури зняття В.Щадея.

Після голосування за його кандидатуру, депутати зайнялися питанням зарплати новообраного в.о. мера Ужгорода і, нарахувавши йому 300% надбавок за посаду, підняли її до 10800 гривень.

Отже, В.Семаль буде отримувати 2700 грн, надбавку за ранг 50%, надбавку за виконання особливо важливої роботи 50%, 100% заробітної плати - щомісячну премію, матеріальну допомогу 50% та надбавку за таємність 50%.

07 листопада 2014р.

Теги: Семаль, мер

Коментарі

ужгородець 2014-11-07 / 17:53:24
Степашка, невже ти віриш, що вибори все покажуть ? Не сміши. В Ужгороді вибирали то Рату, то Погорела, і вибирали нібо-то демократично, а місто ці хлопаки розікрали і перетворили в свинарник.

Cтепан Крук 2014-11-07 / 17:19:47
Йдеться тільки про посаду В.О. Вибори покажуть ХУ Є ХУ!!!

О.Д. 2014-11-07 / 17:04:12
2 "До О.Д."

То, може, ви розкажете нам про руку, яка годує вас? Бо я годуюся виключно зі своєї, а тому мені цікаво, як це відбувається в інших. І як це відбивається на їх поведінці.

До О.Д. 2014-11-07 / 16:54:48
Я не казав, що: "Балога - всесвітнє зло", це Ваші зауваження, і тому зачіпати проблему Балог, та їхнє вічне пристосуванство починаючи з 2000 року - не варто, бо Ви і так будете настоювати, дуже грамотно, на своєму, адже так як Ви вправляєтесь словом, мало хто може конкурувати з Вами. Однак: "Але це не означає, що ви праві, а я - ні )", кожен відстоює ту руку, яка його годує.

О.Д. 2014-11-07 / 16:47:18
Таню, я думаю, що для декого з тих, у кого, як ви вважаєте, "все договорено", сьогоднішні події виявляться до певної міри несподіванкою. А значить, (хочеться сподіватися) шансом оцінити дії тих чи інших осіб, активно задіяних у цих процесах...

О.Д. 2014-11-07 / 16:43:39


2 "До О.Д."

Якби я хотів відводити від себе вогонь, я не мав би по собі кримінальних зусиль волошиних-шараничів і іншої наволочі )) Конформізм передбачає дещо іншу схему дій. А те, що я не зорієнтований на вашу парадигму "Балога - всесвітнє зло", це факт. Але це не означає, що ви праві, а я - ні )


Таня 2014-11-07 / 16:43:15
Чого тут списи ламати? Там у них все договорено - Щадей іде з посади і до весняних виборів далі грається в революціонера, потім балотуючись на мера з реноме "борця за права людей". Заступником Семаля стає Феєр, старі схеми у пришвидшеному режимі до місцевих виборів втілюються в життя. Сарваша ж немає. І всім їм добре: Щадей типу не при ділах, місто роздерибанено типу тільки депутатами, а нам, лохам, так і треба

О.Д. 2014-11-07 / 16:38:18
Ідея заводити нових людей на посади заступників - ілюзорна. Стара влада не наступить на горло власній пісні і не дасть себе знищити. Система має інстинкт самозбереження. Тому єдина можливість зараз, це просто відкрито доносити до громади правду про діяльність цієї влади. Тобто, робити те, що зараз робить Закарпаття онлайн. Крапля точить камінь. А вибори мають бути навесні. Ці місяці пролетять швидко. ))

До О.Д. 2014-11-07 / 16:37:05
Так, Щадея нема, Ви правильно зауважили, так потрібно далі працювати і відновити місто, але тим, що Ви, шановний О.Д., намагаєтесь перевести коментування в інше русло, і тим самим відвести від себе вогонь, засвідчує про те, що Ви, шановний редакторе, є прибічником тих керівників Ужгорода та області, які йдуть під знаменом партії Б. (не Порошенка). З повагою до Вас постійний оглядач Вашого ресурсу.

чесно 2014-11-07 / 16:32:12
Депутатський корпус зараз не поміняти. Єдина можливість змін - заводити нових людей на посади заступників. Тільки проблема в тому, що тим людям , які це могли зробити останні півроку - існуюча ситуація цілком влаштовує. Малоімовірно, що вони почнуть перейматися долею міста зараз.

О.Д. 2014-11-07 / 16:22:03
Все, Щадея вже нема. Скінчився. Давайте поговоримо про тих, хто залишився, і продовжує нищити місто.

Чесно 2014-11-07 / 16:17:18
Шановний О.Д.! Зараз все зрозуміло - стара влада грається в старі ігри (проголосували вже всі земельні питання!). Зараз ужгородці чітко бачать , що НІЧОГО не змінилося. Але хоч тепер схеми не прикририваються псевдореволюціонарами. Щадей півроку свідомо створював ілюзію "новоі влади".

До О.Д. 2014-11-07 / 16:16:31
Так як "чесно" опікується за чистоту влади м. Ужгорода, то Ви, пане редакторе, чесно опікуєтеся персоною Віктора Щадея, про це свідчать Ваші дописи та Ваші відписки. Чи не так?

О.Д. 2014-11-07 / 16:07:24


2чесно

Тобто, як і передбачалося, вас цікавило тільки змістити Щадея? "Нова" влада - це призначена сьогодні. Можете називати її хоч просто старою, хоч "старими перевіреними корупційними кадрами". Але очевидним є інше: що пильнувати її так, як пильнували Щадея, ви наміру не маєте. І це ключове ))


чесно до О.Д. 2014-11-07 / 15:59:43
Кого сторожити? Семаля? Де ви бачите нову владу? Тусуть старі перевірені корупційні кадри.
Питання вже до тих, хто ці кадри тусує. Боротьба точиться тільки і виключно за контроль над схемами.

О.Д. 2014-11-07 / 15:54:37
А те, що "корону переписав для волошина, андріівим підняв ціну в маршрутках, мартину злив 1,5 млн., Сарваша звільнив, феєр в раді заправляв всіма земельними питаннями, вода найдорожча в Ужгороді", Закарпаття онлайн писало. І про більшість цих проблем громадськість довідалася саме з нашого ресурсу.

О.Д. 2014-11-07 / 15:52:46
Мій допис до "чесно" свідчив лише про моє сподівання, що "чесно", котрий до тепер активно опікувався особою Щадея, тепер так само ревно опікуватиметься і новою владою. Не більше ))

До чесно 2014-11-07 / 15:42:17
Дякую, я просто не встиг відписати. Ви виклали все, про що З.О., вибачте шановний О.Д., не писав.
А щодо: "А з чого ви взяли, що я когось відстоюю?", про це свідчить Ваш допис: "А я вже подумав, що ви, "чесно", зараз залишите в спокої відставленого Щадея і чесно вхопитеся за особу нового в.о. мера. Не справдилося. Персоніфікована ненависть до Щадея взяла гору ))", який Ви написали після першого коментаря через чотири хвилини.

О.Д. 2014-11-07 / 15:40:55
"Чесно",ваша нелюбов до Щадея відома )) І непереборна. Її б тепер спрямувати на конструктивне "сторожування" нового очільника Ужгорода. Я ж цікавився думкою дописувача під ніком "До О.Д."

чесно 2014-11-07 / 15:39:24
семаль хоч не корчить з себе революціонера. Має шанс щось показати - не більше місяця.
а якщо дивитися трошки ширше. то проблема в тому, що після Революціїї в керівництво містом треба було заводити нових. незаплямованих людей, які за рік без претензій на політичні дивіденти зробили б "брудну" роботу - навели елементарний порядок і поламали б старі схеми.
А коли стару краплену колоду тусуть - шансів небагато.
У кого вся повнота влади в руках сьогодні - до тих і питання.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"