Депутат Ужгородської міськради Ярослава Гасинець достроково склала повноваження

Про це "Закарпаття онлайн" повідомила сама Я.Гасинець, яка водночас передала редакції копію своєї заяви.

Депутат Ужгородської міськради Ярослава Гасинець достроково склала повноваження

«За останній час в Ужгородській міській раді було перейдено всі межі здорового глузду. Не вважаю за можливе, щоби все це проектувалося як на мене особисто, так і на політичну партію «Єдиний Центр», за списком якої я була обрана депутатом. Тому, втративши будь-які можливості конструктивно впливати на ситуацію, змінювати щось на краще в інтересах громади міста, я прийняла для себе єдино можливе рішення – достроково скласти повноваженя депутата міськради. Це не означає, що я відходжу від активної роботи на користь міста. Навпаки, маю намір в оновленій команді долучитися до реалізації нових принципів і підходів у розвитку нашого міста. Ужгород потребує змін і кожен з нас ці зміни має почати з себе», – прокоментувала Я.Гасинець своє рішення.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, днями приблизно з тих же мотивів зі складу виконкому Ужгородської міськради вийшли керівник СПО "Карпатська Січ" Тарас Деяк та очільник Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаш Лелекач.

13 листопада 2014р.

Теги: Гасинець, депутат

Коментарі

Закарпатець 2014-11-14 / 18:04:12
Тоді скажіть, якщо всі складуть повноваженя як буде функціонувати господарська діяльність?
Те , що потрібно міняти то факт, але продумано

чиновник 2014-11-14 / 16:54:48
Закарпатець, якщо все так просто, то най би і всі інші відмовилися. Але ж нездатні відмовитися від бабла, правда?

Закарпатець 2014-11-14 / 15:47:34
Всі забули, що вона відмовилась голосувати за відставку Погі не з’явилась на сесію в часи майдану , коли призначали Щадея. Все дуже просто , вона просто дбає про майбутні вибори, де буде позиціонуватись як опозиціонер і обливати брудом теперішніх депутатів (яким потрібно працювати бо бюджет на 2015 рік ще не прийнятий, місто повинно функціонувати, а громада контролювати)

Васі 2014-11-14 / 10:37:54
Якби хотіла надурити, то знялася би перед виборами, а не за рік до них. А люструвати треба всіх ригів в міськраді - і батьківщинівських, ударівських, народнофронтівських, ратушняківських також...

Вася 2014-11-14 / 09:58:09
Спочатку голосують, а потім каються=) Якщо ніколи вже не буде балатуватися у депутати міськради, тоді виправданий вчинок, а якщо буде, то гріш ціна такій людині.. То все фарс, щоб знову нас надурити на виборах в міськраду.. Пабачимо... І люструємо ЄЦівських Ригів..

ярослав орос 2014-11-13 / 22:32:27
Я спустився з небес і подивився, що такого щирого християнського нАроду, як ви, закарпатці, ніде у світі не є. Благословяю вас закарпатці на блядство.
Ваші діла правильні.
Патриарх Хуил.

Буришин М 2014-11-13 / 21:53:34
молодець справжня патріотка, а в нас в Міжгірю Ярему І В , ніхто неможе викинути з ЕЦ .

нормальний пацан 2014-11-13 / 21:12:32
я все знав, що вона не підведе, аж занадто хороша людина для такого зборища... взагалі не знаю як витримала цих "керовників", а по роботі про неї прекрасні відгуки, крім кількох заздрісників)))

олем 2014-11-13 / 20:55:46
Нормальна жона! Хочеме таку раду? Кить вшиткі депутато так би вчинили мали би сьме красоту!

Адекват 2014-11-13 / 20:46:59
Повністю підтримую біолога... хто скаже, що Гасинець не відповідає займаній посаді??? Відповідь: той кого "жаба давить"..., бо за результатами роботи - все очевидно: людина на свому місці)))

біолог 2014-11-13 / 20:41:26
Наша Україна і ЄЦ - це одне і те саме і це всі знають, тому про перебіжки нічого говорити:) А щодо деканства, то Гасинець на своєму місці, запитайте будь-кого з факультету, хоч викладача, хоч студента.

Так от 2014-11-13 / 20:40:36
Як багато ми дізналися сьогодні про наших депутатів! Дізналися (хоч і підозрювали) який Шафарь примітивний плазун. А Гастнець, хоч і запізніло, але хоч першою серед депутатів позбулася цього бридкого болота.

До свого 2014-11-13 / 20:37:02
Ти бидло ратушняковське і не тобі говорити про пані Гасинець, жінка поступила краще вас презервативів корупційних в раді міській. Славі респект.
Бидлоті з депутатського корпусу шпалю забезпечать дуже скоро.

Свій 2014-11-13 / 20:28:54
Типова тушка. Спочатку була в Нашій Україні, потім перебігла в ЄЦ. Від ЄЦ стала депутатом міської ради, а потім перебігла до ригів,за що Ващук її зробив деканом.

справжній партієць 2014-11-13 / 19:54:57
вона там одна з найкращих була, тягнула завжди Єдиний центр, брала участь у всіх революціях, але Трикур і Чубірко її недолюблювали, бо мала завжди свою думку і правду все говорила, тому з ними і не спрацювалась

чесно 2014-11-13 / 19:52:58
Нічого собі! Трикур написав заяву і тихо сидить. Гасинець відкрито заявила про своє рішення. Несхоже, щоб змусили. Відтак - респект! Агов, депутати! Хто слідуюючий? Памятається, Погорєлов рвався складати мандат.)))

*** 2014-11-13 / 19:28:55
Гідний, чоловічий вчинок жінки. На цьому фоні всі чоловіки в міськраді - баби.

Пішта 2014-11-13 / 19:08:23
Паніко.Та ви вже переболи в ушиткіх партіях за время роботи депутатом.Создайте свою.Та працюйте на благо РОДНОГО ВАРОША,накониць.

Іван 2014-11-13 / 19:05:39
То не вона вийшла з фракції ЄЦу та голосувала синхронно з регіоналами про ректорстві Ващука?

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"