В Ужгороді депутати висловили недовіру меру Погорєлову (ФОТО, ВІДЕО)

За висловлення недовіри депутати проголосували одноголосно - усі 41 депутат.

В Ужгороді депутати висловили недовіру меру Погорєлову (ФОТО, ВІДЕО)

Таким виявився результат голосування за висловлення недовіри міському голові Ужгорода Віктора Погорєлова.

Як заявилв після підрахунку голосів голова лічильної комісії Андрій Баганич, після відкриття скриньки виявлено всі 41 розданий бюлетень, недійних не виявлено.

За висловлення недовіри міському голові Віктору Погорєлову проголосували всі 41 депутат. 

Нагадаємо, що Віктор Погорєлов був членом Партії регіонів і лише 20 лютого заявив про свій вихід з неї. За його відставку голосували і депутати з розпущеної фракції ПР.

Перед тим, як вкинути бюлетень в урну, депутати показували його громаді.

Увесь час, поки тривало засідання, у сесійній залі перебуває портрет Віктора Погорєлова, що його зняли активісти зі стіни коридору, домалювавши поверх скла маркером грати. Якийсь час портрет просто стояв на кріслі за президією, однак, потім хтось його символічно перегорнув вниз головою.

24 лютого 2014р.

Теги: недовіра, Погорєлов, депутати

Коментарі

Radvanka 2014-02-24 / 20:47:41
Do Ivana Kupajla.Pravylno.

іван купайло 2014-02-24 / 16:48:18
Тарасе Табако, треба гордитися місцем, де живеш, а не обгаджувати його і називати "сраною провінцією". Людина, що не поважає себе, не може викликати повагу інших до себе. Закарпаття - найкраще місце на землі.

роби 2014-02-24 / 14:49:05
Немедленно арестовать взяточников касперова, ковача, сабовчика, дурана

тарас табака 2014-02-24 / 14:16:57
Я щасливий від усвідомлення, що в нашій сраній провінції схованій за Карпатами є люди, спроможні адекватно оцінювати ситуацію в країні! Ми маємо не тільки дотиснути, але й встановити верховенство Закону, Права та Порядку незалежного від чинів, звань та інших індулігенцій! Бо саме за це гинули наші діди в Красному полі.

виборець 2014-02-24 / 13:57:15

«Сотник, який переломив хід історії: Треба було дотискати»
Оксана Коваленко, УП _ Понеділок, 24 лютого 2014, 12:00

- Чи ви вважаєте, що вже перемогли?

- Ні.

- А що для вас буде перемогою?

- Режим ми зламали, ми перемогли. Але зараз перед нами стоїть зовсім інше питання, щоб з часом не прийшлось ламати ще інший режим. В країні з’явилося свіже підґрунтя, щоб змінити систему. Люди мають розуміти, що вони мають контроль на всіх рівнях: від сільської ради до Верховної Ради.

Треба робити серйозні реформи в тому плані. Але серйозні реформи можуть зробити тільки люди, які мають нове бачення.

- Але реформи – це довгий час. Скільки ви збираєтесь ще залишатись на Майдані?

- Я розумію. Питання зараз Майдану, наскільки я розумію, щоб сформувався якийсь уряд, потрібно керувати країною, не може бути анархія у нас. Потрібно, щоб були чітко розставленні люди, але люди, яким довіряють, які оправдають сподівання. Завдання людей - контролювати його.

ужгородець 2014-02-24 / 13:55:18
Не забути і про депутата Ковальського гнати в шию захватив Жек №5, №1, будує де попало із тротуарів стоянки робить і взагалі судити з конфіскацією награбованого майна міської громади

Василь 2014-02-24 / 13:38:45
Почиитайте на головній Української правди статтю Офіцинського ЧАС ТИЛОВИХ ЩУРІВ

бейло 2014-02-24 / 13:38:33
Гнати ковачiв, касперових, дурана негайно з мiськради

Олег Диба 2014-02-24 / 13:36:27
ФанМайдан, список буде ))

ужгородець 2014-02-24 / 13:35:33
Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ФанМайдан 2014-02-24 / 13:27:20
Адміну - а можна поіменний список депеутатів, що проголосували за недовіру? Просто цікаво хто з них новий пристосованець, а хто голосував в силу своєї послідовоності.

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"