На автозаправках Закарпаття обмежують продаж палива до 20 літрів (ВІДЕО)

На автозаправках Закарпаття обмежують продаж палива до 20 літрів, повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

На автозаправках Закарпаття обмежують продаж палива до 20 літрів (ВІДЕО)

За його словами, через війну наразі на Закарпатті знизилися поставки палива.

У черзі до заправної станції стоїть водій Михайло Гапак: "Залишилося запасу палива приблизно на 60 км. А я працюю у сфері, де потрібно багато пересуватися на машині, та заробляти кошти на життя. Тому от доводиться стояти чекати в черзі 20-30 хвилин. Стараюся так, що якщо десь з’явилося паливо, то заїхати, заправити на 10 літрів. Буває таке, що заїжджаєш на заправку, а там навіть 10 літрів немає. Є таких багато заправних станцій. Наскільки я розумію, ця ситуація з дефіцитом, тому, мабуть, буде подорожчання".

Водій Юрій Пердук каже: "Залишився на заправках лише бензин преміум-класу, який не всім доступний. Наприклад, 92-го нема. Будемо сподіватися, що будуть поставки".

Залишок паливно-мастильних матеріалів в області перевіряють щодня, каже заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо. За його словами, наразі в області є запаси пального. "Є проблеми у деяких невеликих суб’єктів господарювання, які мають проблеми із закупкою та постачанням палива на свої АЗС. Водночас великі мережеві АЗС паливо мають, але враховуючи, що вони не мають чіткого стабільного розуміння наскільки великі об’єми вони можуть мати найближчими днями, вони обмежують продаж палива", — повідомив заступник голови ОВА.

Одна з основних проблем у постачанні нафтопродуктів наразі – логістика, каже Василь Іванчо. За його словами, впродовж кількох місяців постачання налагодять через Європейський Союз.

Суспільне Закарпаття, Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
29 квітня 2022р.

Теги: паливо, продаж, автозаправки

Коментарі

ужгородець 29.04.2022 / 10:08:09
А не х... за контрабандним товаром їздити за кордон. Паливо потрібно армії. Хоча для комерсів можна продавати за 50 гривень.

Дистанційне навчання запровадили у понад 100 школах Закарпаття, а у 29 дитсадках – карантин
/ 10В Ужгороді на набережній Незалежності встановлять модульний туалет Фото новина
/ 6В Ужгороді попрощалися з істориком Сергієм Федакою Фото новинаВідео новина
На Мукачівщині перекинувся автобус, травмувалась 53-річна жінка
/ 1Заміна МСЕК: на Закарпатті обрали 11 лікарень, у яких працюватимуть експертні команди
В Ужгороді письменник Олександр Гаврош презентував книгу "Фортель і Мімі" Фото новинаВідео новина
/ 12Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
Мультимедійне видання "Королевського Євангелія" презентували в Ужгороді Фото новинаВідео новина
/ 5У Берегові відкрили першу на Закарпатті бочку молодого вина Фото новинаВідео новина
/ 2В Ужгороді оцифрували унікальні фрески Горянської ротонди Фото новинаВідео новина
/ 8"Сукня має бути яскравою і блискучою": як на Закарпатті виготовляють традиційне ромське вбрання Фото новинаВідео новина
/ 6Нетипова для Закарпаття: поблизу Ужгорода фермер Віктор Карабін вирощує гречку
У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
/ 17Новим директором Інституту Центральноєвропейської Стратегії став Андрій Любка
В Ужгороді жінка загинула, випавши з вікна 5-го поверху Фото новина
У селі Буковець жінку, що зникла під час повені, шукають тільки лісники, місцеві, селищна рада та родичі
Північне сяйво спостерігали на Закарпатті Фото новина
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки" Фото новинаВідео новина
/ 7У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста Фото новина
В Ужгороді організували акцію "Фото з Патріотичним Янголом" Фото новинаВідео новина
/ 1Прем'єр Словаччини фіцо зустрінеться з главою українського уряду Шмигалем у середу в Ужгороді
На Закарпатті суд виніс вирок чоловіку за підозрою у зґвалтуванні жінки з інвалідністю
Закарпатці відвідали могили родичів у День пам’яті померлих
В Ужгороді 27 закладів середньої освіти змінили тип та назву Фото новинаВідео новина
/ 1Прототипом 61-ї мініскульптурки в Ужгороді став полеглий на війні екскурсовод Тарас Гайдук Відео новина
» Всі записи