Близько 3 тижнів ремонтуватимуть перила на мосту Масарика в Ужгороді. Роботи ще не почались (ВІДЕО)

Від двох до трьох тижнів часу потрібно, щоб відремонтувати обвалені перила мосту Масарика в Ужгороді. Зараз в міськраді визначають вартість робіт, а також дату їхнього початку.

Близько 3 тижнів ремонтуватимуть перила на мосту Масарика в Ужгороді. Роботи ще не почались (ВІДЕО)

Частина перил транспортного мосту, яка обвалилася 7 травня, досі лежить на березі річки. Там поставили тимчасовий дерев’яний поручень. Директор департаменту міського господарства Ужгородської міськради Володимир Бабидорич розповів: планують зробити ремонт тільки обваленої частини перил.

"Комісія обстежить ще декілька місць у зв’язку з тим, що є деякі металеві конструкції, які мають іржу, і фарбування, — сказав він. — Тобто буде повністю зроблений поточний ремонт, але не реконструкція. У цьому році реконструкція цього моста не буде у зв’язку з тим, що в нас у бюджеті нема таких коштів – це 84, 5 млн. гривень".

За словами Володимира Бабидорича, перила мосту обвалилися через застарілість і корозію металу, з якого вони зроблені. Таку причину називає й архітектор Петро Сарваш.

"Металеві, залізобетонні конструкції швидше старіють, ніж, наприклад, 300-літні кам’яні мости. Мости, різні тунелі, гідротехнічні споруди, стадіони – вони мали би обстежуватися регулярно. Мені здається, раз в рік. Це інструментально-технічне обстеження. Є різні прилади – сканери, різна ультразвукова діагностика – які те, що ми не бачимо, ті невидимі пошкодження, проявляють", — пояснив архітектор.

За словами Володимира Бабидорича, в Ужгороді спеціалісти технагляду щороку проводять перевірка мостів.

Почнуть ремонт перил мосту після того, як визначать вартість робіт.

Суспільне Закарпаття, Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
15 травня 2021р.

Теги: перила, міст

Дистанційне навчання запровадили у понад 100 школах Закарпаття, а у 29 дитсадках – карантин
/ 10В Ужгороді на набережній Незалежності встановлять модульний туалет Фото новина
/ 6В Ужгороді попрощалися з істориком Сергієм Федакою Фото новинаВідео новина
На Мукачівщині перекинувся автобус, травмувалась 53-річна жінка
/ 1Заміна МСЕК: на Закарпатті обрали 11 лікарень, у яких працюватимуть експертні команди
В Ужгороді письменник Олександр Гаврош презентував книгу "Фортель і Мімі" Фото новинаВідео новина
/ 12Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
Мультимедійне видання "Королевського Євангелія" презентували в Ужгороді Фото новинаВідео новина
/ 5У Берегові відкрили першу на Закарпатті бочку молодого вина Фото новинаВідео новина
/ 2В Ужгороді оцифрували унікальні фрески Горянської ротонди Фото новинаВідео новина
/ 8"Сукня має бути яскравою і блискучою": як на Закарпатті виготовляють традиційне ромське вбрання Фото новинаВідео новина
/ 6Нетипова для Закарпаття: поблизу Ужгорода фермер Віктор Карабін вирощує гречку
У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
/ 17Новим директором Інституту Центральноєвропейської Стратегії став Андрій Любка
В Ужгороді жінка загинула, випавши з вікна 5-го поверху Фото новина
У селі Буковець жінку, що зникла під час повені, шукають тільки лісники, місцеві, селищна рада та родичі
Північне сяйво спостерігали на Закарпатті Фото новина
В Ужгороді вдесяте відкрили виставку-конкурс "Світ писанки" Фото новинаВідео новина
/ 7У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста Фото новина
В Ужгороді організували акцію "Фото з Патріотичним Янголом" Фото новинаВідео новина
/ 1Прем'єр Словаччини фіцо зустрінеться з главою українського уряду Шмигалем у середу в Ужгороді
На Закарпатті суд виніс вирок чоловіку за підозрою у зґвалтуванні жінки з інвалідністю
Закарпатці відвідали могили родичів у День пам’яті померлих
В Ужгороді 27 закладів середньої освіти змінили тип та назву Фото новинаВідео новина
/ 1Прототипом 61-ї мініскульптурки в Ужгороді став полеглий на війні екскурсовод Тарас Гайдук Відео новина
» Всі записи