ФК "Ужгород" програє на виїзді у Хмельницькому: команда перериває свою переможну серію

У матчі 6-го туру чемпіонату Другої ліги ФК "Ужгород" зазнав поразки на виїзді проти хмельницького "Поділля".

Закарпатська команда, яка очолює турнірну таблицю, перервала свою переможну п'ятиматчеву серію.

Дубль, який дозволив "Поділлю" святкувати перемогу, оформив канадський ізраїльтянин Фаді Салбак, який приєднався до команди декілька тижнів тому. У складі "Ужгорода" гол у активі капітана Адріана Пуканича. Це 5-ти гол у 6-ти турах для 37-річного футболіста закарпатської команди.

Останні півгодини "Ужгород" догравав вдев'ятьох: арбітр вилучив спочатку Владислава Шкіндера, а ще через десять хвилин — Віктора Ряшка.

Поєдинок завершився з рахунком 2:1. ФК “Ужгород” залишається лідером, але конкуренти, зокрема “Поділля”, скорочують відстання до трьох балів.