2 обласні лікарні Закарпаття отримали по набору побутової техніки за ґрантові гроші (ВІДЕО)

По набору побутової техніки за ґрантові гроші отримали дві лікарні в Ужгороді.

2 обласні лікарні Закарпаття отримали по набору побутової техніки за ґрантові гроші (ВІДЕО)

Керівниця ГО "Відродження України – Закарпатської області" Власта Рейпаші каже: з березня до червня 1 мільйон 610 тисяч гривень спрямували для потреб обласних медзакладів, де лежать хворі з коронавірусною інфекцією.

Третій місяць закарпатська клінічна лікарня ім. Новака приймає пацієнтів, хворих на COVID-19. За словами директора закладу Юрія Яцини, лікарня потребує як засоби індивідуального захисту, так і побутову техніку: "Ми отримуємо кондиціонери, холодильники. Ми отримуємо такі елементи як кавомашину, кулери для води. Це все буде в COVID-центрі, де наші працівники зможуть себе комфортно відчувати. І відповідно комфортно працювати, забезпечувати адекватну допомогу нашим пацієнтам, які зараз лежать, COVID-інфіковані".

Головні лікарі у письмовій формі повідомляють про потреби медзакладів краю. Керівниця громадської організації "Відродження України – Закарпатської області" Власта Рейпаші каже: за минулу п’ятницю вони отримали 52 такі звернення. Нині в Ужгороді два заклади – обласна клінічна лікарня ім. Новака та Центр легеневих хвороб – отримали набори побутової техніки: "3 кондиціонери, кавомашина, пральна машина, холодильник, 2 кулери та мікрохвильова піч. Найбільше ми допомагаємо лікарням першої хвилі. Але вже близько місяця хворі поступають у лікарні 2 та 3 хвилі. Ми передали допомогу в практично всі райони. Це і дезінфікуючі рамки, одноразові та багаторазові комбінезони, маски, кисневі концентратори".

Представник компанії, яка реалізовує ґрантові кошти агенства USAID в Україні, Ігор Вишняк каже: це перша допомога обласним лікарням Закарпаття в межах програми "Українські ініціативи – зміцнення громадської довіри" для боротьби з коронавірусом. Вже за 2 тижні отримати засоби індивідуального захисту мають і районні медзаклади Закарпаття.

"Плануємо також допомогти лікарням 2 та 3 хвилі, тобто це будуть переважно районні лікарні. Без виключення звичайно обласних лікарень, які приймають пацієнтів із коронавірусом. Ми хочемо допомогти засобами індивідуального захисту для того, щоб лікарні на певний час могли бути більше забезпечені, лікарі більш захищені й вони могли більш комфортно і спокійніше працювати".

Наразі такий же набір побутової техніки, як для обласної лікарні, отримав і Центр легеневих хвороб.

Суспільне Закарпаття, Закарпаття онлайн.ЗМІ Закарпаття
23 липня 2020р.

Теги: лікарні, обладнання, техніка

Коментарі

І на кінець 2020-07-24 / 18:32:04
На 1+1 марафон "Лікарю ти не один", проводила Рада Волонтерів України та канал 1+1. А Власта є представником-координатором. Ось, звіт по передачі комбінезонів від 1+1. https://m.facebook.com/groups/512508076099259?view=permalink&id=544990409517692
Та громадська організація "Відродження України-Закарпатської області". Від зміни навіть однієї літери, вже інша назва. ;). Дякуємо ботам! Ми на вірному шляху!

І на кінець 2020-07-23 / 17:25:18
Десь півроку тому на каналі "1+1" проводився благодійний телемарафон у підтримку лікарів, що боролися із ковідом. Ідея була простою - збір коштів на засоби індивідуального захисту медиків. Зразу ж на сторінці ФБ Власти Рейпаші появився пост із закликом долучитися до акції. В ньому вказувалося, що саме її організація ініціювала і проводить цей телемарафон. Тут же Рейпаші публікує банківські реквізити своєї містечкової організації на котрі пропонує перераховувати кошти всім небайдужим. В коментарях якась жіночка зауважила, яке відношення має до телемарафону Власта та її організація на що Власта відповіла, що саме її структура організувала цей масштабний телемарафон. Коли жіночка аргументовано і публічно довела Власті, що акцію організував телеканал "1+1", а гроші людям потрібно перераховувати саме на рахунок вказаний каналом, Власта швидко розчинилася в тумані. Чи не є це шахрайством, панове??! Схоже, що попри псевдоактивістів та псевдожурналістів серед нас є ще багато псевдоблагодійників та псевдоволонтерів. А це не є правильно!!!

Степан Крук 2020-07-23 / 14:19:43
Щось в реєстрі громадських організацій під назвою ГО "Відродження України - Закарпатська область" такої організації нема. Гранти виграють привидам, пані Власта?

Степан Крук 2020-07-23 / 13:58:07
Я ж кажу - талант! А ви впевнені, що саме ваша (обласна філія) організація виграла грант??? Ви впевнені, що саме ви виписували грантові вимоги, а не ті дяді та тьоті, що в Києві??? Але організація вже дійсно ваша і ще у вас буде багато організацій-філій організацій - п'явок, котрі присмокчуться до чужого успіху. А Вам залишиться тільки гучно вигукувати: МИ - виграли, МИ- надали допомогу...ми передали те, до чого не маємо жодного відношення. Варто записатися лише до якоїсь благодійної організації її членом і вже наступного дня можна давати інтерв'ю. Ось приклад: суддя Конституційного Суду Василь Лемак за свої гроші передає медикам велику партію захисних костюмів. В ту ж мить там появляється Власта-благодійниця, котра на камеру передає це добро лікарям. Все дуже ефектно! І таких прикладів дуже багато... Від цього вже починає нудити!

Власта Рейпаші . 2020-07-23 / 12:42:27
Шановний пан Степан ! Наша громадська організація написала грант . Отримала його і передає в рамках проекту на лікарні які заявили в рамках проекту. Ось і все

Свiй 2020-07-23 / 11:23:26
Пiдiть у РЛ у В,Березному: таку НIЩЕТУ не можна бачити навiть у лiкарнях Африки!

Степан Крук 2020-07-23 / 10:56:11
Дуже класно! Питання в наступному: яке відношення до цієї місії має керівниця ГО "Відродження України (та керівниця ще 15 паперових ГО ) – Закарпатської області" Власта Рейпаші . Як завжди - є отримувач матеріальних ресурсів, є той, хто їх постачає. І є Власта Рейпаші, котра там появляється... Талантіще!!!

В Ужгороді оселився представник найбільшого в світі материкового виду сухопутних черепах
60 учнів замість 150 харчуються в шкільній їдальні в Ужгороді під час карантину
Збір яблук триває у відкритому саду в селі Концово на Ужгородщині
Новим маршрутом з Мукачева до Дерцена проїхалися велосипедисти
Соляні кімнати облаштували в дитячих садках Мукачева
Написанню книжок вчили на фестивалі "Книга-фест" в Ужгороді
П’ятий день збирають розмарин семінаристи Ужгородської греко-католицької академії
/ 14 000 літрів вина у рік виробляє закарпатець Владислав Чопак
70% дітей на Закарпатті не робили щеплення через пандемію
/ 3За добу з початку реєстрації жодна партія не зареєструвалася на вибори на Закарпатті
Під час карантину студенти УжНУ відвідуватимуть пари позмінно
/ 4Уроки надворі проводять в Ужгородській школі № 3
Ресторани та кафе в Чопі на Закарпатті запрацювали, школи та садки і далі закриті
/ 109 км доріг відремонтували самотужки власним коштом мешканці Великої Доброні на Ужгородщині
Мінімольберти з пейзажами Ужгорода виготовляє Богдана Бушко
123 гривні коштує одне ІФА-тестування в ужгородській поліклініці
/ 4Жителі Чопа на Закарпатті протестували проти віднесення міста до "червоної зони"
Перший інклюзивний фестиваль провели в Ужгороді
/ 1150 ужгородців долучилися до півгодинної ранкової руханки в Ужгороді
/ 1Першу допомогу вчили надавати на площі Театральній в Ужгороді
/ 2122 голоси набрала петиція щодо створення Шахтинського парку в Ужгороді
/ 2Закарпатський футболіст Ігор Харатін дебютував за збірну України у матчі проти Іспанії
/ 4Акцію "Захист країни – не злочин" провели в Ужгороді
/ 1Вторсировину в ужгородців другий тиждень безкоштовно забирають дівчата з ініціативи "ЕкоЧубака"
Мешканці 5 районів Закарпаття зможуть отримати пенсії з пересувних поштових відділень
» Всі записи