Після Сочі закарпатські «Тяп-ляпи» жартуватимуть про політику

Із Сочі повернулася додому збірна ужгородська команда КВН «Тяп-ляП», якій закарпатський «УДАР» цьогоріч допоміг поїхати на міжнародний фестиваль «Ківін-2012». Для команди «Тяп-ляП» участь у офіційних заходах міжнародного союзу КВН була дебютною. 10 днів хлопці «крутилися» в оточені зірок телебачення, президента КВН Олександра Маслякова, а також побували у закритому клубі «Пісочниця». Туди допускаються лише гравці Вищої Ліги КВН. Заклад є справжньою «свята-святих» КВНу. Про те, як їх сприймали, про що вони жартували і наскільки зміниться їх гумор після сочінської «закалки», капітан команди КВН «Тяп-Ляп» Ігор Кривошеєв розповів у розмові з Алісою Квич.

Після Сочі закарпатські «Тяп-ляпи» жартуватимуть про політику

-    Поїздка «Тяп-ляпу» на фестиваль КіВін - це перший за останні десять років виїзд закарпатської команди КВН на міжнародному рівні. Там ви потрапили в таку-собі концентрацію відбірного гумору. Скажіть, після участі у фестивалі,  відбулася переоцінка КВНу по-закарпатськи?
-    Переоцінка відбулась серйозна. Рівень команд на фестивалі, не дивлячись на їх кількість, високий. Зізнаюся, ми, як, мабуть, і усі новачки,їхали з надією, що вийдемо на сцену, і нас одразу заберуть у Вищу лігу. Виявилось, що ми  досить смішні і веселі, але  таких багато. Подивившись на ситуацію з вершин КВН ми зрозуміли – Закарпатська ліга потребує підпитки. Дається в знаки відсутність нормально-діючої шкільної ліги КВН. Не вистачає кадрів. Студенти приходять неготовими до бурного гумористичного життя і, відповідно, дуже рано здаються і перестають чогось досягати. Хоча, є багато потенціально-хороших акторів і авторів, але їм слід було стартувати ще з шкільної ліги.
-     Ви вже, мабуть, готуєтесь до Закарпатської ліги. Чи змінюватимуться ваш гумор?
-    В принципі, якість гумору трохи зміниться. По-перше, спробуємо жартувати про політику. Останнім часом ми дуже мало писали саме політичного гумору. А він дуже затребуваний і глядачами, і редакторами. По-друге, будемо намагатися відходити від наших містечкових тем. Хочемо, щоб наші жарти були зрозумілими за межами області, і навіть країни.
-    Всім відомо, що у Сочі ви поїхали за підтримки закарпатського «УДАРу». Про Кличка ризикнете жартувати?
-    Звісно! Поки він цікавий персонаж, ми жартуватимемо і над ним. У нас активна громадська позиція, але на сцені ми, перш за все, гумористи. Тож, чому ні?
-    Щось ще суттєво змінилось після вашого повернення з Сочі?
-    Нас почали впізнавати на вулицях, запитуючи, як ми з’їздили. Ми гордимося тим, що віднині, коли нам задають найпопулярніше запитання, чи бачили ми Маслякова, ми із задоволенням відповідатимемо: «Тааааааак!» .
-    Ніхто з діючих закарпатських КВНщиків Олександра Васильовича не бачив?
-    Із команд, по даним Міжнародного союзу КВН, в Ужгороді «щасливчиками» є тільки ми. Ну, іще Президент Закарпатської ліги, Сергій Денисенко.
-    І що по-відчуттям? Як в Сочі оцінили ваш виступ?
-    На фестивалі майже 700 команд. Після виступу редактори фізично не в змозі пояснити, що було добре, а що погано. Кожен виступ тривав три хвилини, включаючи вихід, ухід, сміх і поклони. В нас була можливість показати 4-5 коротких мініатюр. Ми старалися максимально розбити жарти по темам, щоб  продемонструвати багатогранність команди. Вважаю, що нам це вдалося, адже редактори звернули на нас увагу. На цьому фестивалі про якість виступу можна судити тільки по тому, у скільки ліг запрошують команду.
-    І у скільки ліг запросили «Тяп-ляп»?
-    Офіційно, у шість – саме стільки запрошень прийшло на нашу поштову скриньку. Це значить, що нас хочуть бачити у Києві, Сумах, Дніпопетровську, Рівному, Львові та навіть на Тихоокеанській Лізі КВН, у російському місті Хабаровську. Щож, ми вже готуємось до березневої Дніпровської ліги КВН.
-    На фестиваль приїхало близько 700 команд. 50 з них – українські. Які тенденції сучасного гумору ви для себе виділили?
-    Реквізит і додаткові люди – ось що популярно на цьому фестивалі. Команди виводили разом з собою хор із  30 бабць в народних костюмах, чи воєнний оркестр. Одна команда зробила макет танку із фанери в оригінальному розмірі. Також порадував глядачів номер із 50 столових підносів. Відповідно, їх виносили 50 людей. На жаль, привезти 50 людей із Закарпаття - це, м’яко кажучи, серйозний бізнес – проект.
-    Як думаєте, поїдете на «КіВіН – 2013» наступного року?
-    Звісно, є надзвичайно велике бажання поїхати туди наступного року, і ще через рік, і так далі. Фестиваль вразив нас надзвичайно сильно, подарував натхнення на весь наступний творчий рік. Це живе спілкування із зірками і усвідомлення того, що вони - звичайні люди. Такі самі, як і ми. І точно так само вони приїжджають на фестиваль відпочити і повеселитися.

Звичайно, що всі події двотижневого відрядження збірної Ужгорода неможливо викласти у одній статті, саме тому команда КВН «Тяп-ляП» влаштовує вечірку «SOCHI 2012 AFTERPARTY». На вечірці на нас чекає XXXL-порція гумору, будуть розіграні призи з фестивалю та відбудеться презентація відеозвіту про поїздку. Дата вечірки - 19 лютого, про місце буде повідомлено пізніше.
 

Закарпатська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка», Закарпаття онлайн.Політичні партії
03 лютого 2012р.

Теги: КВН, Тяп-Ляп, Кривошеєв

Коментарі

/ 2Рахівчани закупили бронежилети і необхідні закарпатським солдатам речі
Закарпатці вимагають відставку парламенту
Пацкан: Кількість вимушених переселенців в Україні сягнула 34 тисяч
«УДАРна молодь» організує День молоді в Ужгороді
Молодь УДАРу оголосила про старт рейдів по маршрутках
В Берегові обрали голову районної організації УДАРу
/ 1Пацкан: В Ужгороді поки що перезавантаження влади не відбулося
Втікачів потрібно облаштовувати в Україні – Пацкан
Помічники В.Пацкана провели прийом громадян в Рахові
/ 1Хустський УДАР провів Акцію «Не купуй у окупанта» !!!
/ 3Пацкан: Ми повинні якнайшвидше провести дострокові парламентські вибори
В Хусті і Іршаві пройшов прийом громадян помічниками народного депутата Пацкана
Закарпатців закликають вступати в батальйон територіальної оборони
Пристая з УДАРу: Слід дати Порошенку перемогу вже в 1 турі
Пацкан: Конституційна реформа є необхідністю, а не маніпуляцією перед виборами
/ 1Пацкан: Українці отримали шанс вже найближчим часом їздити в країни ЄС без віз
Буланов: Робота міліції буде незадовільною, поки не розкриваються політичні замовлення
Активістка УДАРу взяла участь в молодіжній конференції у Брюсселі
/ 5Пацкан подарував бронежилети народним ополченцям Миколаївщини
Пацкан: Правоохоронці, що склали свої щити, мають нести кримінальну відповідальність
Пацкан: Путінська «Гра м’язами» не допоможе йому знищити Україну
/ 1Закарпатець пройшов курс школи помічника народного депутата в Києві
Пацкан: Україна зробила перший крок до енергетичної незалежності від Кремля
Спостерігачі Посольства США зустрілися з представниками закарпатського УДАРу
/ 4Пацкан: Український паспорт повинен стати пластиковим, як у ЄС
» Всі записи