Він вважає, що цю несправедливість можна усунути, передбачивши у законі, що переоформленням спадщини може займатись не лише нотаріус, але й представник органу місцевого самоврядування, наприклад, сільської ради.
«Кому це вигідно? Усім крім представників нотаріату, які втрачають джерело стабільних прибутків від таких переоформлень та деяких ляльководів, що сидять на цих схемах», - наголосив політик.
Він зазначив, що законопроект, який надавав право сільським радам переоформляти спадщину був проголосований ще в травні 2014 року. Однак після цього ми побачили відвертий саботаж проходження цього закону з боку керівництва ВР.
«7 жовтня 2014 року голова ВР запевняв депутатів про те, що закон був направлений на підпис Президенту України. А 14 жовтня 2014 року всі здивовані побачили ці ж норми без всяких законних на те підстав в порядку денному Верховної Ради», - повідомив Василь Петьовка.
На думку політика причина цього лише одна – існування корупційних схем, які за своїми масштабами не поступаються тендерній мафії.
«Батько у цих схемах – одна і та ж людина, що на цих виборах знову намагається стати депутатом. Інший же фігурант ховається у партійних списках», - наголосив народний депутат України.
Прес-служба Єдиного Центру
Копча 2014-10-17 / 17:04:53
Василю прізвища негідників у студію чого ж їх покривати.