Балога підняв прапор України на найвищій горі масиву Полонина Боржава (ФОТО)

Про це політик повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Свої фото він супроводжував власними коментарями.

Балога підняв прапор України на найвищій горі масиву Полонина Боржава (ФОТО)

Той, хто не був ще на Закарпатті, навіть і не уявляє собі, яке це відчуття, коли піднімаєшся на гору.

Це краєвид з гори Стій. Це найвища вершина масиву Полонина Боржава. ЇЇ висота 1681 метрів, вона знаходиться на південному відрозі масиву у межах Закарпатської області. Саме сюди піднялася наша команда у День Незалежності України, аби підняти Державний прапор нашої Держави.

Я показую особисто те, що, на мою думку, повинні побачити і українці, і іноземці. Ми всі – українці – повинні розповідати про те цікаве і красиве, що можна побачити на українській землі. В даному випадку – це Закарпаття, яке самі іноземці називають "Другою Швейцарією".



Ось цей державний прапор ми і встановимо у День Незалежності України на саму високу гору Свалявщини.

Захід сонця з гори Стій

Ви навіть собі і не уявляєте, яка чиста і смачна вода в потічках, що течуть з вершини гори Стій. Її можна пити прямо з потічка.

Яфина (чорниця - ред.) та брусниця – це дуже корисні закарпатські екологічно чисті ягоди. Коли їх купують на базарі, то мало хто думає, якими зусиллями їх збирають у горах, щоб вони попали на стіл киян, і ті могли поласувати цим багатством Матінки-Природи. Ось такі авто щодня піднімаються і спускаються вниз до підніжжя гори, і вже звідти цей продукт попадає на наші столи.

По дорозі зустріли дівчат, що збирали собі на горі яфину та брусницю. Взимку не буде смачнішого варення до чаю, ніж із цієї замороженої чи засушеної ягоди.

Ось тут я з майбутнім мером Львова після підняття Державного прапору нашої України. Мені дуже приємно, що сюди на гору Стуй, в цей важливий для усіх нас День Незалежності України прийшли українці, що живуть в різних куточках нашої Великої України.

Ще один Державний прапор України ми подарували чотирирічній туристці з Києва, яка, незважаючи на свій вік, йшла із своїми батьками пішки на гору Стій.

26 серпня 2012р.

Теги: Балога, прапор, незалежність, полонина, яфина, брусниця

Коментарі

Один 2012-08-30 / 21:51:49

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Тимур 2012-08-29 / 22:00:58
Чому як починається передвиборча кампанія, то політики "зі шкури рвуться", так сильно хочуть усім допомогти, де ці політики до виборів? чому не виділяються такими діями тоді, коли їх майбутнє не в руках виборців? Наївні люди вірять, не підозрюючи обман та підступ.І вислів "учаться на власних помилках" цілком доцільний, бо проголосувавши один раз за Балогу, висновок приходить сам по собі, і більше за цю людину той виборець не голосує

Юрій Хрипта 2012-08-29 / 21:53:43
Дешевий піар, спочатку встановив прапор, а потім вихвалявся цим на своїй сторінці у Фейсбуці. Ми на таке не ведемося!

Mefistofel 2012-08-28 / 19:41:45
міжгірцю: Ярема має рацію, Балога зустрічався в цей день в Лумшорах зі мною, а я - Президент одного з Товариств...

Faust 2012-08-28 / 19:36:11
Тера та інша недоношена нечисть, у вас є щось за душею, крім заздрощів, злості, ненависті?... Може завтра захочете знати не тільки те, на якій машині Балога піднявся на Стій, але і в яких трусах і як він їх заробив? А ви не пробували подумати про те, що Балога підняв на висоту Наш Український Національний Синьо-жовтий Прапор, Прапон Нашої Незалежної Держави УКРАЇНА!? Попробуйте бути Людьми!...

p***** 2012-08-28 / 17:10:01

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

петя 2012-08-28 / 12:36:34
гнилий піар

гуцул 2012-08-27 / 22:25:07
Молодець Віктор Іванович!!!!!СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!

міжгірець 2012-08-27 / 21:37:24
коли балога ходив по своїй полонині Ярема в Міжгірї казав шо він нібито знаходиться на зустрічі з Президентом. Де правда а де брехня?

мукачівець 2012-08-27 / 19:56:13
щоб ти Балого з тієї полонини не зліз !!

до єцунів 2012-08-27 / 16:43:41

Тролінг. Коментар видалено.

pfr 2012-08-27 / 16:34:13
"Яка гарна наша рідна земля, тільки шкода, що дурням дісталася..." Таке я якось почув у програмі "Парк автомобільного періоду". Ведучий таке сказав, покатавшись на квадроциклі оцими горами і, зокрема острівцем на озері Синевир (нацпарк, найвища охоронна зона, де заборонено має бути все "цивілізаційне"). Десь він таки мав рацію - бо тільки дурні можуть пускати у цю природу автомобілі, розпускаючи ерозію, вирубуючи ліс і викидати сміття у річку... Винести український прапор, пошитий у Польщі з китайської тканини, більшу частину дороги подолавши на німецькому автомобілі, заправленому російським пальним, фоткаючись японським фотоапаратом і розповсюджуючи фотки у американській соцмережі, ще й бухаючи при цьому грецький коньяк - вибачте мене, але тут мало що є патріотичного...

звіздЄЦ ПР 2012-08-27 / 15:11:54
Ходив на гору Стій, щоби звідти плюнути на твого Ледиду і його Золоту гору

знаючий 2012-08-27 / 13:23:15
ходив дивити боржавську полонину бо давно поклав на ню оком, але ледида сякий-такий не віддає безплатно у власність от і ставбовив територія на будущоє

ющенко 2012-08-27 / 11:46:37
як помру то поховайте мене на Говерлі, поруч мене поховайте Луценка й Балогу !!

аналітик 2012-08-27 / 10:17:07

Флуд і тролінг. Коментар видалено. Адмін

grey 2012-08-26 / 23:08:15
Land Rover, возможно Defender, хотя какая разница :)))

Федір 2012-08-26 / 22:28:51
Тера- на фото, де Вітя п"є воду з потока, видко машину - явно не ЗІЛ.
А ци є сесь міністр-опозиціонер вкантактє?

доо терра 2012-08-26 / 22:17:29
які авто на вертольоті він літав мчса

Тера 2012-08-26 / 21:57:39
Все дуже гарно, але цікаво подивитися на авто на якому пан Балога піднявся на дану вершину. Дуже цікаво подивитися!!! На фото така близькість до людей, а що насправді?!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая