З Днем народження, Україно!

В Ужгороді все більше автомобілів їздять з синьо-жовтими прапорцями. Закарпатці одягають вишиванки і чіпляють до одягу синьо-жовті стрічки. Закарпатський сегмент соціальних мереж вибухнув освідченнями в любові до своєї держави і її символів. І хоча в Україні – не українська влада, і українцям в своїй країні нині важче, аніж представникам національних меншин, ми позбуваємося нав'язуваного нам почуття меншовартості і поступово, крок за кроком, здобуваємо національну гордість.

З Днем народження, Україно!

Значить, у нас є майбутнє, якого нас хочуть позбавити. Значить, ми варті цього майбутнього.

Сьогодні – наше свято. 

З Днем незалежності України, друзі!..

24 серпня 2012р.

Теги: незалежність, Україна

Коментарі

mrija 2012-09-10 / 19:58:23
zcja vsim znenavusnila vlada obovovjazkovo povunna obsupatus* jak dohli blohu , golovne golosyvatu za novuh kandutiv a ne za tuh hto tam sudut* rokamu - vikamu . NI partijii regioniv.! NI komybnistam .!

Unicum 2012-08-29 / 00:13:58
"Освічені українці, як правило, трудяться для всіх, тільки не для України і її народу... Вони повинні поклястися собі не кидати українську справу. Вони повинні усвідомити, що кожна людина, яка виїзджає з України, кожна копійка, що витрачається не на досягнення українських цілей, кожне слово, сказане неукраїнською мовою, є марнуванням капіталу українського народу, а за даних обставин кожна втрата є безповоротною". МИХАЙЛО ДРАГОМАНОВ, СТАТТЯ "ПРОПАЩИЙ ЧАС", 19 СТОЛІТТЯ...
Всі українці повинні подякувати за ці емсько-валуєвсько-колесніченко-ківаловсько-януковичівські закони. Адже, загроза обєднує. І є надія на те, що ті хто вважає себе українцем - всупереч всьому висловлять сівй протест - перейдуть на українську. Це єдиний захист і порятунок.

петріот 2012-08-25 / 01:40:53
адмін: який флуд-реальне відзначення свята. якби балога -спонсор-все проходить?

Faust 2012-08-24 / 23:48:03
Вітаю з Великими Святами - Днем національного прапора і Днем незалежності України! Пишаймося синьо-жовтою стрічкою на торбині.. і гербом-тризубцем на лацкані!...

петріот 2012-08-24 / 17:41:00

Флуд. Коментар видалено. Адмін

влад 2012-08-24 / 14:11:45
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

сорри 2012-08-24 / 11:25:01

Звідки сльози - навіть віртуальні, друже мєстний? Чимало країн переживало не найкращі часи. І якби люди не вірили в щось краще, це краще ніколи не настало б.

Наші діди і батьки, які боролися за Україну в умовах повної окупації, було значно важче. Але вони ВІРИЛИ і, головне, ДІЯЛИ!

Цей режим, начебто зміцнюючись, насправді з’їдає себе. Все буде добре!

Вітаю всіх із Днем Незалежності України!

местный 2012-08-24 / 10:26:38
как пелось в одной старой песне (и по другому поводу): "Это Праздник со слезами на глазах". Праздник - да, ну а виртуальные слезы - от существующей ситуации в стране и внутренне-оккупационного режима...

Олег 2012-08-24 / 09:47:03
Ще не вмерла Україна.........

НОВИНИ: Політика

15:47
/ 20
Міністерка освіти зустрілася з представниками угорської громади Закарпаття
12:41
/ 3
Закарпатські нардепи увійшли до новоствореної парламентської групи "Довіра"
03:50
/ 6
Посольство України в Угорщині відреагувало на інформацію про "російський" Крим на державному телеканалі країни
03:07
/ 13
Зеленський призначив головою Виноградівської РДА Василя Кіша, а Ужгородської – Вячеслава Дворського
14:51
/ 4
Головою Свалявської РДА призначено Романа Тарабія
10:23
/ 5
Новим очільником Іршавщини став Віктор Товстий
03:43
/ 13
Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським
03:19
/ 11
Глава МЗС Угорщини звинуватив українські спецслужби в, начебто, тиску на угорців Закарпаття
11:47
/ 3
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні
11:23
У Києві призначено нових керівників митних постів і структурних підрозділів на митниці Закарпаття – журналіст
15:20
/ 17
Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні
22:01
/ 10
МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини за слова про автономію угорців Закарпаття
01:52
/ 18
Депутати Берегова просять створення на Закарпатті окремого "угорського" повіту
21:26
/ 14
Псевдоактивіста Данацка "зарядили" копати кримінал проти "постмайданного" Щадея
18:52
/ 94
Медведчук особисто прибув на Закарпаття, щоби провести конференцію обласного осередку ОПЗЖ
02:52
/ 5
Заступником голови партії "Соціалісти" на позачерговому з’їзді обрано закарпатця
16:13
/ 13
Посол Угорщини Іштван Ійдярто: Ми будемо блокувати Раду Україна-НАТО і далі
17:11
/ 20
Новим головою Тячівської РДА стане Тимур Аверін
11:56
/ 1
У середу відбудеться відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки в Ужгороді
00:19
/ 22
Ракоці на коні хочуть відкрити в Берегові 17 грудня, але Мінкульт ще не погодив
00:07
/ 5
Лідери первинних осередків КМКС поскаржились Зеленському на "утиски" та "нападки"
23:31
/ 2
МЗС засудило заклики Угорської постійної ради до автономії угорських спільнот Карпатського регіону
23:20
/ 1
Найбільшими "прогульниками" у Чопській міськраді виявились 2 депутати ТУКЗ-КМКС з бази "Миротворця"
00:57
/ 5
Вбивство Ярослава Галана: знайомий почерк?
20:57
Мукачівці вшанували пам'ять жертв голодоморів
» Всі новини