Іршавські та міжгірські чиновники підняли Державний прапор на полонині Кук (ФОТО)

Учора, 19 серпня, держслужбовці урочисто підняли державний стяг на найвищій вершині Іршавщини – полонині Кук (1361 м над рівнем моря). Цей захід присвячений двом найвеличнішим святам нашої держави – 21-й річниці незалежності України та Дню Державного Прапора України.

Іршавські та міжгірські чиновники підняли Державний прапор на полонині Кук (ФОТО)

 

Цьогоріч, окрім іршавців, тут зібралися представники із сусіднього району – Міжгірщини.

Голова Іршавської районної ради Станіслав Сухан та голова Міжгірської райдержадміністрації Василь Щур урочисто піднімали державний стяг.

Всі учасники під акомпанемент троїстих музиків заспівали гімн України. Перші керівники районів привітали присутніх із державними святами та підписали договір про співпрацю між районами.

Після всі бажаючі із задоволенням фотографувалися на фоні місцевих краєвидів. Символічно на вершині полонини Кук звучали українські народні композиції та пісня нашого земляка Михайла Машкіна «Верховино, мати моя».

У акції взяла участь делегація Іршавського району у складі близько 60 чоловік, серед яких – працівники райдержадміністрації та районної ради та сільські голови Лисичова, Осою, Білок, Лукова, Лози й депутати районної ради. За безпекою стежили працівники міського пошуково-рятувального загону.

Безпечну поїздку на найвищу вершину Іршавщини – полонину Кук здійснили на авто, за що керівники району висловили щиру вдячність водіям Михайлу Белею та Василю Лемаку, повідомляє Іршавська РДА.

20 серпня 2012р.

Теги: прапор, полонина Кук

Коментарі

ПРоти ПРоклятих! 22.08.2012 / 09:11:00
Шайка РигоАналів! Уявіть собі якого фатла вни пуддержувуть, того Яника ПРоклятого шо й говорити незнат нормально! Я думав шо в Иршавському р-н так воняло у неділю, а уто Риги з май високої гори перділи!

Сашко Шовак, ЧЛЕН ПР. 21.08.2012 / 21:23:13
Йой йой людоньки добрі як деревляного розігнало та якоє то гівно стало староє, як жид сторічний полулисий з білим пейсиком на гири дурній, лиш вітер здув з неї жидівську мармульку, і сись гризун хоче оби я йому забезпечив 90 відсотків голосів по Прохідному за ПР та Ланя Блюка бо я продався ПРдунам та перебіг до Прдурків за посаду заступника начальника відділу держкомзему і хожу опять під жидков больбанков, йой йой який я Прдурок... Любі друзі Прохідняни пробачте мені перебіжчику мою любов до гроши, то всьо через мою жадну до грошей жону, я не такий жадний член - регіонал, а тому я особисто та Щур Василь Михайлович, мій нинішній БОС Просимо всіх Прохіднян голосувати за партію Регіонів та Блюка- Ланя і тогди у ПРОХІДНЕ ми Вам зробимо дорогу, по якій можна бде їздити навіть на автомобілях.

НОВИНИ: Політика

17:34
/ 10
АРМА відмовилося підписати протокол про резонансний продаж 460 га на полонині Боржава Каськіву-Льовочкіну
21:10
/ 3
Пол Магочі не вірить у перспективи "русинської" мови
16:47
/ 15
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика взяли під варту з можливістю застави понад 11,5 млн грн
20:59
/ 6
Обрання запобіжного заходу депутату Маєрчику перенесли: захист не встиг прочитати 10 сторінок
20:40
/ 4
Hromadske дослідило "дитячі" статки "підозрілого" нардепа Лаби, а журналістка Мудра зробила "вітропарківські" акценти Відео новина
19:09
/ 6
726 000 грн з 33-мільйонної суми застави за Тимошенко вніс підприємець з Хустського району
15:15
/ 11
Екснардеп "Партії регіонів" і колишній мер Берегова Гайдош отримав бронь у водоканалі та втік в ЄС
22:47
/ 3
16 млн грн застави за нардепа із Закарпаття Михайла Лабу внесла фірма ексзаступника прокурора Київщини
20:06
/ 20
АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів раніше вкраденої ним з Каськівим землі на полонині Боржава по 2 тис. грн за сотку
15:33
Апеляційний суд дозволив "закарпатцю-держзраднику" Шуфричу вийти під заставу в понад 33 млн грн
15:59
/ 3
Чи був москвофіл Адольф Добрянський прибічником русинського сепаратизму?
10:19
/ 18
САП та НАБУ повідомили про підозру 5 нардепам, зокрема закарпатцю Лабі, через хабарі за голосування у парламенті
18:55
Церковнослов’янська мова в УПЦ МП. Що не так?
09:34
/ 11
Заступницею мера Ужгорода призначили ексначальницю податкової Марію Бадиду
16:33
/ 4
Справа про кнопкодавство Поляка: суд готується до допиту нардепа Фото новина
11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 17
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
» Всі новини