Балога запитує, чи "Корону" продали не за корупційною схемою

Віктор Балога у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук розмістив репліку з приводу сумнівного продажу в Ужгороді міською владою історичного комплексу "Корона".

Балога запитує, чи "Корону" продали не за корупційною схемою

«Цими днями громада Ужгороду була шокована тим, як міська влада провела продаж комплексу «Корона», що розташований у історичному центрі Ужгорода, і є пам’яткою архітектури місцевого значення, – пише політик. – Більшість ужгородців незадоволені тою корупційною схемою, за якою такий цінний об’єкт було вилучений з власності громади Ужгороду.

Як закарпатцю, мені цікава думка щодо оцінки дії міської влади Ужгорода, що вилучила «Корону» з власності ужгородців у такий спосіб, і чи ця схема вилучення має корупційні ознаки?»

А у наступному своєму пості віктор Балога розмістив опитування, в якому пропонує дати відповіді на 6 запитань, дотичних до ситуації з продажем «Корони»:

  • Цю корупційну угоду слід негайно відмінити, а "Корону" повернути ужгородцям

  • Оцінку корупційної схеми при продажі "Корони" повинна дати прокуратура

  • Чиновників, що продали "Корону", бо не можуть керувати нею, краще вигнати

  • Такі об’єкти ніколи не повинні продаватись

  • За продаж "Корони" Погорєлову дати звання "Почесний громадянин Ужгорода"

  • Міський голова Ужгорода Погорєлов правильно зробив, хай усе так продає

11 серпня 2012р.

Теги: Корона, Балога, корупційний, Погорєлов

Коментарі

Ференцу 2012-08-13 / 09:46:18
Тобі дитино скільки років,шо таке дурне постійно пишеш?Конфісковується контрабандний товар і засоби контрабанди,то вартість конфіскату вказують за сигарети + авто.Не перший раз читаю твої коменти-бред височайшого рівня.
А Корона-там при ділах всі.Тільки Ген прокуратура може навести порядок,на нашому рівні все так і прокатить.Не чекайте чуда.

444 2012-08-12 / 22:22:05
У НАС ВСЕ ТАК ПРОДАЄТЬСЯ.ХОЧУ ЗГАДАТИ ПРО ТЯЧІВСЬКУ ГОСТИННИЦЮ ,,КАЛУШ,,І ТЕ ЯК ЧИНОВНИКИ ЇЇ ПРОДАЛИ БЕЗ КОНКУРСА І ЗА СИМВОЛІЧНУ ЦІНУ І НЕ ПОВІДОМИВШИ ТИХ У КОГО СОВЄТИ ЗАБРАЛИ ЦЕ МАЙНО

славік 2012-08-12 / 17:10:05
свого часу Балога тихенько купиа в мукачеві ЦУМ за 70 тисяч доларів і нас усіх свідти вигнали і таких обєктів по Мукачеву Балогами куплено не один десяток, без конкурсу і за символічну ціну. Але то так має бути, бо то собі, а зараз піаритися треба перед виборами і говорити за Ужгород, де мають розібратися правоохоронці. Може колись люди наші прозріють, не будуть куплятись на виборах за сотню - другу гривнів і повернуть громаді вкрадені сотні таких обєктів від людей. Залишається лише надіятись.

славік 2012-08-12 / 15:53:20

Якщо Трикур знав про оборудку Волошина з Короною, тоді повинен був знати і Балога. Трикур ж його ставленик у міській раді, чи нет так. А тепер, насправді, Балога вирішив попіарити себе на цій подій, роблячи вигляд, що він тут ні при чому. Але почитайте попередні коментарі до теми і відразу зрозумієте, як люди довіряють словам Балоги про його не причетність у цій справі.

звіздЄЦ ПР 2012-08-12 / 14:54:58
Для чого тиражувати дебілкуватого балогоненависника Москаля? Про те, як москаль віддав всю область під заправки (30 тис дол за одне місце) поговорити не хочете? А про те, як він всю владну верхівку області пересадив на крадені іномарки?

степан 2012-08-12 / 13:55:59
http://obozrevatel.com/news/2009/4/9/296879.htm - ого! цікаво!

Інкогніта 2012-08-12 / 13:03:39
Афера чистой воды. Волошин ходил и полгода всем врал что есть у него клиент богатый на Корону. Все вранье. Клиента нет. Он сам решил с Погореловым этот обьект проглотить
План такой. Поскольку денег нет совем, берет кредит в банке 10000000 грн под 17 процентов.
Платит в казну. Получив договор купли продажи сразу часть перепродает другим клиентам, долг гасит и оставляет себе самые лакомые кусочки. бесплатно!!!!!!!!!!!!
Ты думаешь сука что все продажные? Хер тебе. Ты этой Короной подавишься сволочь

Ференц 2012-08-12 / 12:22:29
Це на тому рівні василю, що і писали про автомобіль BMW який конфіскували на кордоні через те, що перевозив 81 блок сигарет на суму 350 000 гривень. Це виходить, що один блок сигарет стояв 4320,98 Ну це просто бред!!

деп-т 2012-08-12 / 11:43:50
Треба визнати, що клан Балог жодного відношення до викупу Корони не мав і не має. Регіонали скористалисяформальною приналежністю Волошина до ЄЦу. Але насправді за викупом стоять бандитські (Волошин) гроші і регіональна (мер Ужгорода Погорєлов) жадність. Відкат для Погорєлова за цю оборудку мав би бути не менше 0,5-1 млн. Доларів.
А помилка ЄЦа - це Трикур, який понабирав за бабло у фракцію різної швалі, яка до того в ЄЦі не була, а тепер легко йде геть, бо купила собі цю посаду.
Ну а Балога, ясна річ, знає про ситуацію хіба з інтернету. Петруня - це не його ставленик, Його був Бенца - попередник Петруні. Був би Петруня Балогів, або навіть нічийний, сам по собі, вже би регіонали змінили, Як на телебаченні Шишкова на Мещерякова.

Олена 2012-08-12 / 10:52:51
Вся афера з Короною була провернута Балогою та його ставлениками в міській раді. Правовий безпридел прикрив прокурор області Петруня. Одна шайка.

василь 2012-08-12 / 10:48:37
в інеті гуляла інформація про 1 000 000 долларів США! Це що получається що Бедь платив по 300 000USD в місяць? якась дурня! на кого це розраховано? мені здається що це черговий піар ЄЦунів. розиграли лохів ( нас з вами ), нашугають тих хто купив цю Корону, все закінчиться хабарями та спокоєм.

Ференц 2012-08-12 / 10:03:08
Виявляється Балога знає прекрасно, що є така в центрі будівля під назвою Корона, але тепер почав дурня клеїти і піаритись на цьому та як не скористатись цією ситуацією особливо перед виборами у парламент. Він добре знає за скільки і хто купив Корону а це його підлеглий однопартієць Волошин.

Тера 2012-08-12 / 00:29:18
От Балогу задавила жаба, що не він її купив, що Вітька ти купив все Мукачево, а Ужгород не дуже виходить купити. Можеш Трикура спитати чого все так виходить?!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"