Українська партія висунула проти Балоги Федаку

Сьогодні в Києві відбувся черговий з’їзд Української партії.

Українська партія висунула проти Балоги Федаку

Кандидатом по 69-му одномандатному виборчу округу з центром в Мукачеві висунуто голову управи Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства "Просвіта", фактичного нинішнього в.о. редактора газети "Трибуна" Павла Федаку.

Павло Федака вважається членом "команди" затятого опонента Віктора Балоги, екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка, який зареєструвався самовисуванцем в "ужгородському" 68-му виборчому окрузі.

08 серпня 2012р.

Теги: Федака, Балога, Ратушняк

Коментарі

сусід 2012-08-11 / 17:23:41
Як звідки взяв таку партію? Разом з Конаршею створили у тому році.

Василь 2012-08-09 / 18:00:40
А ВИДКИ ВЗЯВ фЕДАК ТАКУ ПАРТІЮ?

чоловік з Росвигова 2012-08-09 / 17:53:54
Ми би радо голосували проти Балогів. бо задовбало бидло завидівське. Але Федака...! Це ж холоп не тільки Ратушняка, але й балогам продастся , причому за копійки. Він приватизував Просвіту.,живе за рахунок здачі її в оренду між виборами. А як наближаються вибори, починає заробляти. І від якої він партіїї?

Ігор 2012-08-09 / 11:06:15
Це добре, що йде Федака. Вибори будуть цікавішими, буде кому сказати правду за Балогу. Бо задовбав уже той Віктор Іванович

мадяр 2012-08-09 / 07:51:03
Федака це націоналістична пустишка і холоп Рати.

Русин 2012-08-09 / 00:12:32
Федаки то якась напасть на Закарпаття. Мають стыльки недоброъ енергії, що на цілу Угорщину би їх вистачило (для прикладу).
Але яка різниця зрештою, між Федаками, Балогами, Ратушняками, Погореловими і т.д. і т.п.

Прагматик 2012-08-09 / 00:02:43
Чим краще вишиванка-тим більше патріот. Гей-Ви-патріоти?Що ви зробили для(ой вибачте,не України )Закарпаття,Ви,Гей патріоти,крім того що одягнули вишиванку???Купили-продали...Заздрість бере??Самі не можете а так хочеться...Федака...що один що другий...крім,вибачте,пожрати і поговорити,...

Мукачівець 2012-08-08 / 23:56:51
Якщо б Федака був самостійним гравцем я б голосував. Але то людина Ратушняка. Як Ратушняк скаже так Федака і зробить

123456 2012-08-08 / 22:54:24
всі в мукачеві шепчуться коби хтось висунувся не з балогової команди, усе мукчево б проголосувало за нього ,ваша мрія здійснилась ,паша федака йде на вибори! докажіть як ви не любите балогу

ужгородець 2012-08-08 / 22:50:26
Європарламент-це добре:) Особливо, якщо порівнювати з рівнем "надзвичайної ерудиції та ошколованості" деяких українських депутатів, міністрів і президентів.

сусід 2012-08-08 / 21:58:43
Ну це кампец. Федака і в депутати. Ну тепер пропав Балога. Шкода, що це вибори не в Європарламент, оце для пана Павла рівень.

Виноградівець 2012-08-08 / 21:34:11
Дійсно вже краще Ратушняк ніж Балога.

Патріот 2012-08-08 / 20:31:16
А ще до пари треба було видвинути Інну Конар.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ