А на турнір з футболу, який відбувся 4 серпня на селищному стадіоні, приїхав майстер спорту Іван Яремчук, який власноруч вручив переможцям Кубок змагань. Того ж дня перед селищним будинком культури урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик та ринг – у тренажерній залі.
Другий фестиваль “Бичківські голубці” відбувався у селищному парку. Там можна було поласувати головною стравою, а також ознайомитися з виставкою, яку підготували мешканці чотирьох мікрорайонів селища – Великий і Малий Бичків, Завод-Репегів та Крушник. Господарі неповторних імпровізованих садиб запрошували до себе бажаючих ознайомитися з побутом та одягом місцевого населення, творчими доробками народних умільців, які представили на суд глядачів власні картини, вишивки, ліжники, інші вироби декоративно-прикладного мистецтва.
Зі змістовною концертною програмою вдень виступили учасники ансамблю пісні і танцю „Лісоруб”, духовий оркестр з Мукачевого, ВІА „Синьогори”, вокалісти Станна Шепета, Марія Йосипчук, Діонісія Сойма, гурт „Надія”, а увечері – співак і композитор Михайло Мода і заслужений артист України Микола Янченко (з Вінниці).
Для шанувальників голубців місцеві ґаздині приготували більше 20 видів кулінарного виробу, який у Великому Бичкові відрізняється своєю мініатюрністю. Варили їх у малих і великих казанах у різних куточках парку, так що всі бажаючі могли задовольнити свої смаки. До того ж пригощання було безкоштовним. Місцеві ґаздині пропонували гурманам і вегетаріанцям традиційні, гуцульські, угорські, румунські, болгарські, ліниві, солодкі, а також голубці з бурякового і виноградного листу, з чебрецем, пісні… Їли їх холодними, а також гарячими, бо варилися під відкритим небом у котлах та казанках різної ємності. Ґаздині Великого Бичкова – Потоків і Малого Бичкова накрутили відповідно 22 та 17 видів голубців, Репегова – 10, а Крушника найбільше – 23.
Кожен мікрорайон – учасник дійства, став володарем певної номінації. Зокрема, Крушник журі відзначило за «Багатство, різноманітність експозиції та оформлення садиби і колони»; Малий Бичків – за «Найкращі бичківські страви та збереження народних звичаїв і традицій»; Завод-Репегів – за «Вироби народних умільців»; Великий Бичків – Потоки – за «Музично-театралізоване вітання» та автентичну самобутність представлення «Літування на полонині».
Ярослава Пилип'юк