Хто створює галас навколо "розколу" в обласному БЮТі?

Офіційна заява прес-служби обласної організації партії ВО «Батьківщина» з приводу так званих зборів депутатів місцевих рад усіх рівнів в Ужгороді.

Хто створює галас навколо "розколу" в обласному БЮТі?В деяких обласних ЗМІ з’явилася інформація про зібрання 2 червня в Ужгороді частини депутатів місцевих рад, обраних за списками БЮТ, які нібито висловили недовіру керівникам обласної організації партії «ВО «Батьківщина» і відправили листа відповідного змісту Юлії Тимошенко. Конретних прізвищ депутатів під цим зверненням до голови партії не було: чогось засоромилися, мабуть. Щоб з’ясувати ситуацію, ми звернулися за коментарем до прес-служби обласної організації партії «ВО «Батьківщина».

Блок Юлії Тимошенко на сьогодні є єдиною політичною силою, яка намагається послідовно виконувати свої передвиборчі обіцянки і насамперед активно втілювати у життя ті зміни, які за ініціативою БЮТ були внесені до чинного законодавства України.

Так, у зв’язку із прийняттям нової законодавчої норми стосовно депутатів місцевих рад, депутат, що пройшов до місцевої ради (обласної, районної або міської) за списками певної політичної сили, повинен дотримуватись політичної лінії цієї сили. Якщо депутат місцевої ради порушує партійну або фракційну дисципліну, він може бути позбавлений депутатського мандата, а його місце у раді займе більш відповідальна людина.

БЮТ наполягав на впровадженні норми про імперативний мандат саме тому, щоби підвищити відповідальність депутатів перед виборцями. Адже непоодинокими стали випадки, коли депутати, пройшовши у раду під гаслами однієї політичної сили, насправді почали представляти інтереси іншої, перетворивши місцеві ради на комерційні підприємства, а процес голосування на заробіток. І це проблема не лише Закарпаття, а всієї України.

Слід зазначити, що за списками Блоку Юлії Тимошенко до рад усіх рівнів пройшли не лише члени партій „Всеукраїнське об’єднання ”Батьківщина” та „Українська соціал-демократична партія”, які є засновниками блоку, але й позапартійні особи. Та це не означає, що останні можуть не виконувати політичних вимог блоку та порушувати фракційну дисципліну.

На жаль, у Закарпатті склалася ситуація, коли частина депутатів від Блоку Юлії Тимошенко, відчувши, що їх можуть позбавити депутатських мандатів внаслідок неодноразового порушення статутних та фракційних вимог, вибрали найактивніший захист – напад. Створюючи галас навколо неіснуючого розколу в Закарпатському БЮТі, ці депутати намагаються відвернути увагу від справжньої проблеми – вони поставили власні інтереси вище партійних і, що найгірше – вище інтересів тих простих людей, які голосували за БЮТ.

Тривалий час обласна партійна організація „ВО”Батьківщина” намагалася проводити виправну, роз’яснювальну роботу з такими депутатами, та врешті-решт було прийняте рішення про виключення їх із лав партії.

Оскільки таких користолюбних відступників знайшлося чимало, вони навіть стали проводити власні зібрання, де приймають недійсні рішення. Чергове таке зборище відбулося 2 червня. Людей на нього запрошували вибірково, керуючись принципом „свої-чужі”. Не були запрошені ні керівництво обласної партійної організації, ні керівництво блоку. Було прийняте звернення до Юлії Тимошенко, у якому висунуто ряд вимог.

Нагадуємо – це заяви людей, яких виключили з партії за порушення партійної та фракційної дисципліни. Рішення про їх виключення приймалося колегіально, а не одноосібно, обласним бюро партії. Політична рада партії дії обласної організації підтримала. Оскаржувати це рішення можна у контрольно-ревізійній комісії протягом місяця з дня його прийняття.

Рано чи пізно за свої дії доводиться відповідати. З метою уникнення чергових ускладнень пропонуємо оприлюднити результати голосувань депутатів Ужгородської міської ради щодо земельних питань і дати можливість виборцям самостійно вирішити, чиї інтереси насправді представляють їх обранці.

А тим, у кого слова розходяться з ділом, у Блоці Юлії Тимошенко не місце. У них є реальна можливість створити блоки власного імені і на наступних виборах довести, чого вони варті.

Політичні цілі Блоку Юлії Тимошенко є чесними, справедливими і відкритими, тому втілювати їх у життя повинні люди, які здатні своїми вчинками чесно і відкрито довести, що насправді змагаються за справедливість.
11 червня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

17:55
/ 42
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 5
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 14
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5
Офіційний Будапешт і його сателіти на Закарпатті не прокоментували вирок польским екстремістам за підпал офісу ТУКЗ в Ужгороді
01:41
/ 1
Громадян України в Угорщині "в цей особливий період" не будуть штрафувати за протерміновані документи – Сійярто
01:13
/ 2
Сійярто: "Є надія, що в рамках української адмінреформи створять район з центром у Берегові"
11:19
/ 6
Угорський президент позбавив громадянства 8-ох закарпатців
19:57
/ 13
Президент звільнив голову Воловецької РДА Рогову, що лобіювала ВЕС на Боржаві
17:31
/ 2
У Польщі засудили паліїв офісу Товариства угорської культури
01:45
/ 49
У Чомі на Берегівщині КМКС висадив 100 дубів ностальгії за Великою Угорщиною і втратою нею Закарпаття
00:04
/ 10
Ректор Закарпатського угорського інституту Ілдика Орос склала повноваження керівника вишу
19:48
/ 5
Закарпатський нардеп від "Слуги народу" Кривошєєв самоізолювався через контакт із хворим на короновірус нардепом
16:59
/ 9
В Ужгороді ветерани і добровольці попередили владу з приводу капітуляції
00:19
/ 11
У Берегові КМКС створив організацію для захисту фермерів-угорців в умовах земельної реформи
19:56
/ 8
Мер Берегова Бабяк орендує сам у себе елітний джип (ДОКУМЕНТ)
00:28
Спостерігачі ОБСЄ в ОДА з'ясовували ситуацію на Закарпатті
13:54
/ 9
Сійярто летить до Лаврова напередодні українсько-угорських переговорів щодо НАТО
05:07
/ 19
В Ужгороді Нацкорпус і ветерани палили фаєри під стінами ГУ НП
20:22
/ 5
У депутата з Широкого "засвітилися" акції мільярдних компаній (ДЕКЛАРАЦІЯ)
16:03
/ 28
ТОП-5 фейків угорської пропаганди про "утиски" нацменшин в Україні (ДОКУМЕНТ)
04:33
/ 20
"Русинка" Путіна: Тетяна Поп
04:47
/ 8
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
» Всі новини