Екс-ректор УжНУ Вегеш та нейрохірург Смоланка йдуть на вибори самовисуванцями

Колишній ректор Ужгородського національного університету Микола Вегеш, депутат облради зареєструвався у кандидати до Верховної Ради України. Про це стало відомо із постанови ЦВК №147 від 3 серпня.

Екс-ректор УжНУ Вегеш та нейрохірург Смоланка йдуть на вибори самовисуванцями

Микола Вегеш балотуватиметься як самовисуванець на 70 окрузі, куди входить Свалявщина, Міжгірщина, Воловеччина, Березнянщина, Перечинщина, частина Мукачівщини. Раніше прогнозувалося, що Вегеш ітиме як кандидат від Єдиного Центру, однак, як бачимо, екс-ректор пішов шляхом самовисунення, хоча у своїх даних і вказує, що є членом Єдиного Центру.

Від ужгородського округу кандидатом зареєстровано відомого нейрохірурга, депутата облради Володимира Смоланку. Він також іде як самовисуванець, хоча і є членом партії Єдиний Центр.

Згаданою постановою ЦВК зареєструвала кандидатами і депутата міськради Павла Чучку, екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка, а також підприємця Богдана Завійського.

На 71 окрузі (Хустщина, частина Іршавщини та Тячівщини) кандидатом зареєстровано Миколу Шімона, голову правління Міжнародного благодійного фонду «Дзвони життя».

Інф. Бюро «Аналітик-Контент»

05 серпня 2012р.

Теги: вибори, Вегеш, Смоланка, Чучка, Ратушняк

Коментарі

випускник 2012-08-29 / 16:35:39
Агов, пане. Депутатська недоторканість не допоможе. Не так багато допоміг універу в обласній раді, може у верховній пройде?! Уявляю собі в порядку денному питання про рейдерське захоплення УжНУ.

леся 2012-08-29 / 16:32:37
Все, УжНУ розвалив, тепер подався до Ради. Боюся за неї. Але, напевно, як виберуть, то створить там бренд (його фірмове словечко).

анонім 2012-08-29 / 14:22:39
Вегешу за бутилкою у пянушці сидіть треба а не кудить балотуватись. Алкаш він темний

неміжгірець 2 2012-08-11 / 17:28:04
Ті тупі гойчуки готові голосувати за кожного, хто їм у корито насипле.

неміжгірець 2012-08-09 / 07:54:58
міжгірцю за кого закликаєш голосувати ?

міжгірець 2012-08-08 / 22:02:34
ти історику в минулому такий самий як вегеш, два сапоги пара !! за те ти і історик в минулому !! ХА ХА ХА !!!

історик в минулому 2012-08-08 / 20:47:31
Микола Миколайович порядочний чоловік.І шкода,що його втягнули у таке політичне багно.Микола Миколайович,плюйте Ви на всіх ,плюйте,у вас є прикрасна родина та займіться ліпше домівством,а не політикою.

не міжгірець 2012-08-08 / 13:15:15
То тобі Міжгірцю треба йти до психіатра раз таку дурню несеш. Ні один мудак не скаже Вегешу спасибі, що за його каденціїї побудували на БАМі багатоквартирний будинок для викладачів. І нікого не цікавить чому зупинилося будивництво ще одного корпусу, після того як він пішов із посади ректора.

Міжгірець 2012-08-06 / 22:18:50
Вегешу треба іти лікуватись, а не в депутати лізти, до чого він довів УжНу, до банкрутства, а нехай він розкаже про свою квартиру в Ужгороді , і про ( Хатинку ) за які такі копійки він все це придбав ?????????

Полі 2012-08-06 / 22:16:22
У Вегеша не вийшло з УжНУ так він вирішив у ВР податися? Я думаю варіант нульовий, якщо на посаді ректора він не зміг себе реалізувати тоді навіть нічого рухатися далі у "верхи". Там таких як він "живцем зїдять"

міжгірець 2012-08-06 / 20:10:38
Свалявська марга вічно за бандюків голосує. Раньше за Камиша, а тепер за Блюка. Коли людьми станете?

Свалявський 2012-08-06 / 15:28:29
Свалява голосуе за Ланя !!!

не юрист 2012-08-06 / 14:57:09
Панове юрист і неміжгірець, слово "освічений" пишеться без "д" і без "ы", але з "ч".

ецик 2012-08-06 / 13:30:22
вегеш підставний, балога грошей дав камишу

немыжгырець 2012-08-06 / 11:35:24
пане юристе, освыдчений ся пише без ч

виборець 2012-08-06 / 09:36:28
Міжгірцю
Я не казав, що Вегеш менш достойний, а тільки те, що у нього нема шансів на перемогу. Занадто пізній старт, занадто низька впізнаваність. Основна боротьба розгорнеться між Ланьо та Кеменяшем, і, на мою, думку, виграє той, хто не буде зациклюватися на Сваляві і районі, а піде в інші райони округа.

Василь з Міжгіря 2012-08-05 / 22:38:54
За пана Миколу Вегеша зі всіма його недостатками необхідно голосувати, бо він набагато кращий ніж деякі тупиці - його кунтериенти такі як Блюк. досить нам вже одного такого "хворячка" перебіжчика, маю на увазі нинішнього Регіонала (як і Блюк) щура Василя, який є нашою ганьбою, але при Януковичі такі нікчеми на вагу золота. Шановні Верховинці не дайте себе вкотре обманути, не продавайте себе і не принижуйте своїх дітей та внуків, досить щоб нас обкрадали фактично неосвідчені Щурі та Юрики 144 з купленими дипломами, а щурька Наталка з Федірковов Ольков ходять і розказують що вни за наш кошт забезпечили вже своїх правнуків. Час бути людьми, вмикайте розум і не голосуйте за тупих злолдіїв котрі задля власного збагачення нас всіх давно оцінили в ломаний гріш !...

Свідомий 2012-08-05 / 22:12:32
Постає резонне питання:Для чого? Щоб ще раз себе опозорити? Видно в цих людей зовсім нема самоповаги. А тепер питання до виборців: чи дійсно вам потрібні люди, в яких нема самоповаги?

гнепа 2012-08-05 / 21:26:23
Міжгірцю,а в честь чого Прохідняський?

міжгірець 2012-08-05 / 21:08:27

Хамство і тролінг під різними ніками. Автору – попередження. Адмін

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 1
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая