Екс-ректор УжНУ Вегеш та нейрохірург Смоланка йдуть на вибори самовисуванцями

Колишній ректор Ужгородського національного університету Микола Вегеш, депутат облради зареєструвався у кандидати до Верховної Ради України. Про це стало відомо із постанови ЦВК №147 від 3 серпня.

Екс-ректор УжНУ Вегеш та нейрохірург Смоланка йдуть на вибори самовисуванцями

Микола Вегеш балотуватиметься як самовисуванець на 70 окрузі, куди входить Свалявщина, Міжгірщина, Воловеччина, Березнянщина, Перечинщина, частина Мукачівщини. Раніше прогнозувалося, що Вегеш ітиме як кандидат від Єдиного Центру, однак, як бачимо, екс-ректор пішов шляхом самовисунення, хоча у своїх даних і вказує, що є членом Єдиного Центру.

Від ужгородського округу кандидатом зареєстровано відомого нейрохірурга, депутата облради Володимира Смоланку. Він також іде як самовисуванець, хоча і є членом партії Єдиний Центр.

Згаданою постановою ЦВК зареєструвала кандидатами і депутата міськради Павла Чучку, екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка, а також підприємця Богдана Завійського.

На 71 окрузі (Хустщина, частина Іршавщини та Тячівщини) кандидатом зареєстровано Миколу Шімона, голову правління Міжнародного благодійного фонду «Дзвони життя».

Інф. Бюро «Аналітик-Контент»

05 серпня 2012р.

Теги: вибори, Вегеш, Смоланка, Чучка, Ратушняк

Коментарі

випускник 2012-08-29 / 16:35:39
Агов, пане. Депутатська недоторканість не допоможе. Не так багато допоміг універу в обласній раді, може у верховній пройде?! Уявляю собі в порядку денному питання про рейдерське захоплення УжНУ.

леся 2012-08-29 / 16:32:37
Все, УжНУ розвалив, тепер подався до Ради. Боюся за неї. Але, напевно, як виберуть, то створить там бренд (його фірмове словечко).

анонім 2012-08-29 / 14:22:39
Вегешу за бутилкою у пянушці сидіть треба а не кудить балотуватись. Алкаш він темний

неміжгірець 2 2012-08-11 / 17:28:04
Ті тупі гойчуки готові голосувати за кожного, хто їм у корито насипле.

неміжгірець 2012-08-09 / 07:54:58
міжгірцю за кого закликаєш голосувати ?

міжгірець 2012-08-08 / 22:02:34
ти історику в минулому такий самий як вегеш, два сапоги пара !! за те ти і історик в минулому !! ХА ХА ХА !!!

історик в минулому 2012-08-08 / 20:47:31
Микола Миколайович порядочний чоловік.І шкода,що його втягнули у таке політичне багно.Микола Миколайович,плюйте Ви на всіх ,плюйте,у вас є прикрасна родина та займіться ліпше домівством,а не політикою.

не міжгірець 2012-08-08 / 13:15:15
То тобі Міжгірцю треба йти до психіатра раз таку дурню несеш. Ні один мудак не скаже Вегешу спасибі, що за його каденціїї побудували на БАМі багатоквартирний будинок для викладачів. І нікого не цікавить чому зупинилося будивництво ще одного корпусу, після того як він пішов із посади ректора.

Міжгірець 2012-08-06 / 22:18:50
Вегешу треба іти лікуватись, а не в депутати лізти, до чого він довів УжНу, до банкрутства, а нехай він розкаже про свою квартиру в Ужгороді , і про ( Хатинку ) за які такі копійки він все це придбав ?????????

Полі 2012-08-06 / 22:16:22
У Вегеша не вийшло з УжНУ так він вирішив у ВР податися? Я думаю варіант нульовий, якщо на посаді ректора він не зміг себе реалізувати тоді навіть нічого рухатися далі у "верхи". Там таких як він "живцем зїдять"

міжгірець 2012-08-06 / 20:10:38
Свалявська марга вічно за бандюків голосує. Раньше за Камиша, а тепер за Блюка. Коли людьми станете?

Свалявський 2012-08-06 / 15:28:29
Свалява голосуе за Ланя !!!

не юрист 2012-08-06 / 14:57:09
Панове юрист і неміжгірець, слово "освічений" пишеться без "д" і без "ы", але з "ч".

ецик 2012-08-06 / 13:30:22
вегеш підставний, балога грошей дав камишу

немыжгырець 2012-08-06 / 11:35:24
пане юристе, освыдчений ся пише без ч

виборець 2012-08-06 / 09:36:28
Міжгірцю
Я не казав, що Вегеш менш достойний, а тільки те, що у нього нема шансів на перемогу. Занадто пізній старт, занадто низька впізнаваність. Основна боротьба розгорнеться між Ланьо та Кеменяшем, і, на мою, думку, виграє той, хто не буде зациклюватися на Сваляві і районі, а піде в інші райони округа.

Василь з Міжгіря 2012-08-05 / 22:38:54
За пана Миколу Вегеша зі всіма його недостатками необхідно голосувати, бо він набагато кращий ніж деякі тупиці - його кунтериенти такі як Блюк. досить нам вже одного такого "хворячка" перебіжчика, маю на увазі нинішнього Регіонала (як і Блюк) щура Василя, який є нашою ганьбою, але при Януковичі такі нікчеми на вагу золота. Шановні Верховинці не дайте себе вкотре обманути, не продавайте себе і не принижуйте своїх дітей та внуків, досить щоб нас обкрадали фактично неосвідчені Щурі та Юрики 144 з купленими дипломами, а щурька Наталка з Федірковов Ольков ходять і розказують що вни за наш кошт забезпечили вже своїх правнуків. Час бути людьми, вмикайте розум і не голосуйте за тупих злолдіїв котрі задля власного збагачення нас всіх давно оцінили в ломаний гріш !...

Свідомий 2012-08-05 / 22:12:32
Постає резонне питання:Для чого? Щоб ще раз себе опозорити? Видно в цих людей зовсім нема самоповаги. А тепер питання до виборців: чи дійсно вам потрібні люди, в яких нема самоповаги?

гнепа 2012-08-05 / 21:26:23
Міжгірцю,а в честь чого Прохідняський?

міжгірець 2012-08-05 / 21:08:27

Хамство і тролінг під різними ніками. Автору – попередження. Адмін

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5