Закарпатські регіонали затвердили, але не назвали імена двох «списочників» та шести «мажоритарників» (ФОТО)

Завершив роботу другий етап XVII конференції Закарпатської обласної організації Партії регіонів

Закарпатські регіонали затвердили, але не назвали імена двох «списочників» та шести «мажоритарників» (ФОТО)

 

У п’ятницю, 27 липня, в Ужгороді завершив роботу другий етап XVII конференції Закарпатської обласної організації Партії регіонів. Як повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатської обласної організації Партії регіонів, у роботі конференції взяли участь 45 делегатів та близько 15 запрошених членів Партії регіонів із районів області.

На порядок денний винесли два основних питання: висунення кандидатів у народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та в одномандатних виборчих округах.

Імена кандидатів озвучив перед присутніми голова Закарпатської обласної організації Партії регіонів Олександр Ледида. Після його виступу учасники конференції одноголосно затвердили чотирьох кандидатів, котрих закарпатські «регіонали» пропонують для участі у виборах до Верховної Ради України в загальнодержавному виборчому окрузі (так званих «списочників») та імена шести «мажоритарників». Остаточно їхні кандидатури розглянуть та офіційно оприлюднять у понеділок, 30 липня, на XIV з’їзді Партії регіонів.

Нагадаємо, під час першого етапу XVII конференції Закарпатської обласної організації Партії регіонів, котрий відбувся 14 липня цього року, його учасники затвердили список делегатів, які представлятимуть Закарпатську область на з’їзді Партії регіонів у Києві. Від Закарпаття на з’їзд поїде більше 80 представників.

27 липня 2012р.

Теги: Партія регіонів, Ледида

Коментарі

Микола смт.Буштино 28.07.2012 / 20:35:03

Хамство. Коментар видалено. Адмін

до троля (Переживающий за ПР) 28.07.2012 / 11:02:59
Ви б спочатку навчились нормально писати, потім правильно висловлювати свою думку, хоча яка у вас може бути особиста думка, якщо ви тут займаєтесь тільки тролінгом та розповсюджуєте різну дурницю, краще віддайте подарунки своїм босам, які доручили написати вам дану дурницю.

Переживающий за ПР 28.07.2012 / 00:20:33
Чуєте Прдуни а ци ви взяли нащого Циля Деревляного з Волового котрий нас вшитких, а особливо регіоналів виставив повними ідіотами які керують на Закарпатті на каналі ЗІК 07.12.2011 року в передачі "Хто тут живе" до своїх дебільних списків, бо деревляний ходить по Міжгірю та всім обкурений приказує що ун є дуже перспективним політиком який дуже скоро обиздриться у Києві і неумний Ледіда бде йому лічно чистити його бокончі, тобто топанки - до цих списків??? Конче потребую уважаємі Прдурки отвіта на сіє запитаня, бо сильно переживау за долю Януковича, так як я чуву ош деревляний метіт на права і свободи самого Хама, прости Господи, тоість хче паскуда вчинити презідентський переворот Щуряка.

Петро 27.07.2012 / 21:42:26
Хлопці в Ракові переживають. Чи попаде Мошак в прохідну частину.

НОВИНИ: Політика

11:04
/ 8
Родина закарпатського нардепа Івана Крулька будувала елітні готелі з бізнесменом-втікачем Комарницьким Відео новина
09:14
/ 16
Заступник керуючого справами Закарпатської облради Гайдук розповів НАЗК, що отримав у спадок від діда 300 тис. євро
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
15:29
/ 8
НСЖУ підтримала закарпатських журналістів в контексті тиску на їх колег Олену Мудру та Олега Дибу
» Всі новини