Реклама B3

Ужгород таки пив каналізаційні стоки Перечина – екоінспекція

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Комунальник», м. Перечин. Перевірка проводилася на виконання вимоги прокуратури Перечинського району та у зв’язку з публікаціями в засобах масової інформації щодо скиду неочищених стічних вод в р. Уж на території міста Перечин.

Ужгород таки пив каналізаційні стоки Перечина  – екоінспекція

Перевіркою було встановлено, що в районі каналізаційної насосної станції №2 через пошкодження одного та переповнення другого колодязя здійснювався несанкціонований випуск стічних вод через водовідвідну канаву в р. Уж.

Держінспекцією було видано припис начальнику КП «Комунальник» про усунення виявлених під час перевірки порушень та притягнуто до адміністративної відповідальності, а саме накладено штраф на суму 850 гривень. За результатами інструментально-лабораторних досліджень Держекоінспекцією проведено розрахунок збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів. За скид неочищених стічних вод КП «Комунальник», м. Перечин виставлено претензію для добровільного відшкодування. Матеріали перевірки направлено до органів прокуратури.

Держекоінспекцією в ході проведення заходів державного контролю дотримання природоохоронного законодавства КП «Комунальник» проводиться контроль за роботою каналізаційних очисних споруд міста Перечин. Для визначення ефективності їх роботи здійснюються відбори проб зворотних вод КОС та проби поверхневих вод річки Уж в контрольних створах.

За результатами інструментально-лабораторних вимірювань вміст забруднюючих речовин у пробах води, що були відібрані 16 липня поточного року не перевищує показники затверджених граничнодопустимих скидів. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.

 

26 липня 2012р.

Теги: стоки, каналізація, Перечин

Реклама B4

Коментарі

еколог 26.07.2012 / 13:07:50
Жодні очисні споруди області не працюють нормально. А Міжгіря взагалі не має очисних споруд. А ще Верке в Берегові - перлина міста.

водяной 26.07.2012 / 13:01:37
Та частина Ужгорода, де вода подається з дериваційного каналу, пє воду настояну на трупах (їх з цеглою на шиї трохи є в каналі), та приправлену сміттям і побутовими відходами всіх населених пунктів вище по течії.

оператор очисних споруд 26.07.2012 / 12:50:33
А то пив і далі буде пити каналізаційні стоки з всіх міст, райцентрів і селищ Закарпаття???

журік 26.07.2012 / 12:39:13
Якщо хочете щось змінити на краще - не треба вилизувати і ретушувати дійсність. "Назва статті" не "жовтопресова" і чесна.

пийте кока-колу 26.07.2012 / 12:10:15
назву статті не можна було придумати більш естетичну?

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:15
В Ужгороді в дитсадку зафіксували випадок менінгококової інфекції Фото новина
23:09
/ 4
"Таємниці" річки Уж. Що краплина води може розповісти про забудову міста?
15:52
Прокуратура через суд зобов’язала Берегівську міськраду подбати про збереження історичних будівель шкіл Фото новина
23:34
/ 2
"Архів дотику": в Ужгороді покажуть історії відновлення через кераміку
16:14
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Сергієм Москалевичем Фото новина
14:48
На Рахівщині 46-річний чоловік поранився ножем під час «гри» Фото новина
13:56
На КПП «Тиса» у закарпатця знайшли шість упаковок речовини, схожої на канабіс Фото новина
18:06
Туристу з Вінниччини стало зле під час походу Свидовецьким хребтом Фото новина
17:14
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Сергієм Івановим Фото новина
10:07
На Мукачівщині в ДТП травмувався водій легкового автомобіля Фото новина
09:14
/ 2
Шестеро туристів застрягли під час спуску з Говерли Фото новина
17:11
На війні загинув 33-річний захисник із села Осій на Хустщині Юрій Черничко Фото новина
11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 11
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
23:37
На традиційну "Молитву за Україну" ужгородців і гостей міста підвозитимуть додаткові автобуси (РОЗКЛАД)
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
» Всі новини