Ужгородський стадіон "Авангард" не допущено до матчів Прем'єр-ліги

Комісія Федерації Футболу України, яка відвідала стадіон "Авангард" в Ужгороді, прийшла до висновку, що стадіон знаходиться в стадії капітального ремонту, а тому найближчі домашні матчі ужгородський клуб проведе у Львові.

Ужгородський стадіон "Авангард" не допущено до матчів Прем

Про це повідомляє hotsport.ua.

Нагадаємо, перший домашній поєдинок підопічні Олександра Севідова проведуть у другому турі проти донецького "Шахтаря".

14 липня 2012р.

Теги: стадіон, Авангард

Коментарі

!!!!!!!!! 2012-07-15 / 12:31:28
Повний нуль, такої нездалої обласної влади історія Закарпаття не знає. Проведення дрібязкових фестивалів, щоб народ мозга спиртним пудрив і не звертав уваги, що стратегії то в розвитку Закарпаття вже давно не має. Не говориться вже про сільські комунальні дороги, по вашій ідеології за них сільські бирови "відповідають". Так по центральних трасах вже проїхити не можна, про який туризм ви мрієте. Та навіть при Різакові краще було, а Балогові ви хлопці взагалі в слід ступити не можете. Ми за вас проголосуємо й Ідіть на хрен всі в депутати, може Президент кращих знайде. Най уже буде й Донецький, но такого чуда не буде.

НДА 2012-07-15 / 12:27:28
Велика перемога РыГоналов. Такого ще не було, щоб так унизити Закарпаття перед галичанами. Догаздовавісся Ледидо? Тікай гет і не позорь гордий народ Закарпаття! Хто відповідає в області за спорт, не Качур бува? Це вам не бабло відмивати на мінімайданчиках, що одну споруду в області вчасно не можна було до порядку привести? Інші губернатори Євро підготували, позорище!!! Що й в цьому вам Балога мішає?

Місцевий 2012-07-15 / 09:41:48
Фанат прав, ніхто із Закарпаття в Львів на футбол їздити не буде, краще вже в Ніредьгазу чи Кошіце. Галичани молодці в тому що вижали з центральної влади що могли, хоч Януковича ніколи не сприймуть. Який стадіон, який аеропорт, акі транспортні розв"язки і все за кошти центрального б"юджету.А що ж наші поводирі, де в Якуновича рейтинг вищий від Львова, не могли цим зкористатись. Повний нуль, такої нездалої обласної влади історія Закарпаття не знає. Проведення дрібязкових фестивалів, щоб народ мозга спиртним пудрив і не звертав уваги, що стратегії то в розвитку Закарпаття вже давно не має. Не говориться вже про сільські комунальні дороги, по вашій ідеології за них сільські бирови "відповідають". Так по центральних трасах вже проїхити не можна, про який туризм ви мрієте. Та навіть при Різакові краще було, а Балогові ви хлопці взагалі в слід ступити не можете. Ми за вас проголосуємо й Ідіть на хрен всі в депутати, може Президент кращих знайде. Най уже буде й Донецький, но такого чуда не буде.

толік 2012-07-15 / 00:23:56
фанат. будь спокійний. нихто вас перед галичанами не принижує. Сись "гордий народ" уже себе давно так принизив, що ни то що галичанам, а й гітлеру , сталіну , уєдно з наполеоном імакедонським не вдалося б. таку кількість перевертнів, ренегатів, дегенератів дав цей "народ" шо вистачить до кінця світу. останнє голосування це просто показало. і нішо на галичан перстом указовати, як самі НИНАШО КРІМ ЛИЗАННЯ ГУЗИЦІ не валовшні. а говерла най грає хоть і євпаторії, шо на неї ходити, аби шуфричу добрі було??? там хоть один земляк грає?? отож

_ya_ 2012-07-14 / 20:08:39
Фанат..ти не понимаеш ледида грайот в мини футьболь...ему нах твой авангардь...

Олександр 2012-07-14 / 18:58:55
Мда. В Харкові стадіон був у стані реконструкції років десять, як не більше... одну трибуну то строїли то ні...і нічого, грали. а в Ужгороді, "вирізано цензурою", не можна було дати грати. ще в той Львів тепер їхати. Краще б вже в Луцьк, чи в Київ... тьфу ти..

Тера 2012-07-14 / 18:42:48
Як би це не було смутно, але це правильне рішення! Я фанат футболу, але нічого проти цього рішення не маю.

По-перше стадіон тепер зроблять вже нормально. Ви бачили, що минулого тижня він засвітився хто останній раз таке пам'ятає щоб було!
По-друге відремонтують трибуни.
По-третє зроблять нормальне поле про яке вже давно говорилося, що воно "бетон".

У нас таке часто буває доки блискавка не лусне....
А пану фанату раджу не звинувачувати владу, а під час матчу не залишати на стадіоні порожні пляшки і лузати насіння під сидіння.

Фанат 2012-07-14 / 17:48:26
Велика перемога РыГоналов. Такого ще не було, щоб так унизити Закарпаття перед галичанами. Догаздовавісся Ледидо? Тікай гет і не позорь гордий народ Закарпаття! Хто відповідає в області за спорт, не Качур бува? Це вам не бабло відмивати на мінімайданчиках, що одну споруду в області вчасно не можна було до порядку привести? Інші губернатори Євро підготували, позорище!!! Що й в цьому вам Балога мішає?

НОВИНИ: Спорт

13:28
/ 2
Відбулися матчі 1 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
10:33
На Ужгородщині затримали наркоторговців
20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)
21:07