"Губернатор" і головний податківець Закарпаття в робочий час вселяли мукачівських "регіоналів" в нове приміщення (ФОТО)

Учора, 12 липня, у Мукачеві відбулося урочисте відкриття нового штабу Мукачівської міської організації Партії регіонів. Перерізати символічну стрічку приїхали «губернатор» та головний «регіонал» області Олександр Ледида, а також голова ДПА у Закарпатській області Василь Іванчо.

"Губернатор" і головний податківець Закарпаття в робочий час вселяли мукачівських "регіоналів" в нове приміщення (ФОТО)

Як повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатської обласної організації Партії регіонів, гостей тприймав нещодавно обраний голова мукачівської міської партійки В’ячеслав Шутко.   

Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, побажавши своїм мукачівським однопартійцям «з новим офісом, з новими натхненням підтримати програму Президента України Віктора Януковича». 

Оновлений штаб «переїхав» у центр міста, на вулицю Пушкіна (№13).

За інформацією Закарпаття онлайн, аби відкривали партійний офіс в Мукачеві закарпатські чиновники витратили робочий час.

 

13 липня 2012р.

Теги: Партія регіонів, Ледида, Василь Іванчо

Коментарі

Ветеран 128 дивізії 2012-07-14 / 10:27:45
Взагалі зранку Ледила мав зустіч з командуванням ЗСУ та 128 бригади поздоровивши їх з святом
Це і була офіційна поїздка в Мукачево, а ось голова обради Балога вважав що поздоровити воїнів які спасали Закарпаття від фашизму та повеней з 90 річчям не треба

Дуже жаль з такої позиції голови обради та голови Мукачівської райдержадміністрації та райради які також не поздоровили воїнів хоча двох останніх Міністерство оборони України нагородило медалями

Адмін 2012-07-13 / 18:37:42

Ця подія була зранку. А йдеться про 17.00-18.00. Зараз за активного сприяння окремих  недолугих "відмазувачів" з’ясується, що "губернатор" і податківець незаконно витратили не годину, а цілий день вирішували в Мукачеві свої партійні справи. ))

Ужг 2012-07-13 / 18:24:45
http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/6256.htm читайте неуки

спостерігач 2012-07-13 / 17:03:51
Ледида очевидно відкриваючи офіс реалізовував свої депутатські повноваження, а відповідно до закону це дозволено,
автору статті "двійка"

Бундій 2012-07-13 / 16:50:06
ударівцю
Давай фотку авать бдеш брехачом

ударівець 2012-07-13 / 15:46:27
вишлю вам фотку як в робочий час службовці міжгірської районної ради в робочий час роздают пердвиборні буклетики в партійних палатках

юдашкін 2012-07-13 / 15:41:27
який несмак в одязі на останньому фото-світлий ремінь одягають до світлих штанів, а до темних- темний ремінь. А так схожий на гаішника аба постового міліцішту.

Дмитро 2012-07-13 / 15:38:58

Коментар видалено. Буде що сказати по суті - пишіть. Адмін

Адмін 2012-07-13 / 15:23:21

Олег, напишіть, будь ласка, про які конкретно фестивалі йдеться, в який час там перебуував Балога, підтвердіть, чи не перебував він в цей час у відпустці, чи був він там як міністр, чи, може, як депутат облради (що дозволено законом) і ми чітко скажемо вам, було це порушенням, на нашу думку, чи ні.

++++ 2012-07-13 / 15:18:41
балога ще ы обласний депутат, та маэ право приймати участь у обласних зборах...

олег 2012-07-13 / 15:06:39
Адмін, прошу висловіть свою думку. Чи вважаєте ви, ЩО БАЛОГА ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ НА ФЕСТИВАЛЯХ У ЗАКАРПАТТІ НЕ ВИТРАЧАЄ СВІЙ РОБОЧИЙ ЧАС У КИЄВІ ????)))))

Адмін 2012-07-13 / 14:58:07
Ну чисто як діти малі...)) А чого ти, мамо, Петрика не покарала, якщо він колись зробив те-то, але ти про це не знала... )))

ПОВТОРЮЄМО: Ми пишемо про конкретні факти, якими володіємо. Якщо ви знаєте щось про порушення пана Балоги, ніхто не забороняє вам про це написати. Якщо ми володітимемо відповідною інформацією, ми також про це напишемо.

Заперечення по суті сказаного саме у цій інформації і щодо цих конкретних чиновників є?

Дмитро 2012-07-13 / 14:51:34
А тепер на чисту воду - постійно в цьому плані обливаєте брудом регіоналів. Я памятаю ще подію з лижами тоді ви теж на це так реагували.

Покажіть мені хоч одну статтю де ви так опустили Балогу! Пане Адмін якщо ви настільки переконані в тому що ви праві. Чи можливо Балога ангел?! Всі прекрасно розуміють до чого ви ведете!

олег 2012-07-13 / 14:45:31
Ну якщо ви такі вже принципові і пишете тільки про "факти". Тоді все-таки поясніть, як чому ви так не написали про Балогу, він також, повторюю, у робочий час їздить на фестивалі та дарує коней, але ваш сайт це подає у позитивному огляді, а губернатор у вас виходить завжди не правий.
Якщо ви можете, дайте відповідь на таке питання прямо - Чи вважаєте ви, що Балога під час перебування на фестивалях не витрачає свій робочий час у Києві, а отже і гроші платників податків??????

Адмін 2012-07-13 / 14:30:21
олег 2012-07-13 / 14:25:56
Адмін, мене просто цікавить чому ви жодного разу так не написали про пана Балогу, який часто буває серед робочого дня у Закарпатті на різних фестивалях ( а це ще потрібно приїхати з Києва ), а пишете подібне тільки про губернатора. (с)

Тому що ми пишемо про факти, якими достеменно володіємо, а не про домисли, зумовлені чиїмись антипатіями.

Адмін 2012-07-13 / 14:27:41
Олег, ми не публікуємо фантазії та домисли. Якби пан Ледида мав того дня робочу поїздку до Мукачева, ми про це написали б. Ніякі робочі поїздки того дня не анонсував сайт Закарпатської ОДА, а прес-служба ОДА не звітувала про візити. Тому ваші з "знаючим" фантазії не можуть бути ні предметом обговорення. ні, тим більше, виправданням порушенням, допущеним чиновниками.

олег 2012-07-13 / 14:25:56
Адмін, мене просто цікавить чому ви жодного разу так не написали про пана Балогу, який часто буває серед робочого дня у Закарпатті на різних фестивалях ( а це ще потрібно приїхати з Києва ), а пишете подібне тільки про губернатора.

ужгородець 2012-07-13 / 14:19:01
Регіонали облажалися. ХА-ХА-ХА!!!

Адмін 2012-07-13 / 14:18:02
Олег, ніхто не перешкоджає вам вказувати на порушення, допущені іншими посадовцями. Ми ж написали про конкретний факт і зараз обговорюється він. Заперечення по суті сказаного є?

Знаючий 2012-07-13 / 14:17:37
Ще скажіть, що ви стояли біля входу і засікали час. Смішно, їй-Богу. Хотіли зробити сенсаційну новину, ну визнайте, що не зовсім вдалося. Ну не складається мозаїка ніяк.

НОВИНИ: Політика

00:01
У ПП "Тиса" у вантажівці серед меблевої фурнітури виявили 1500 кг сирів та 153 кг консервів
16:54
/ 3
Угорщина: особливості ведення гібридної війни РФ
08:17
/ 22
Піти, щоб повернутись: ректор угорського інституту Ілдика Орос після відставки керує вузом у новому статусі (ДОКУМЕНТ)
12:49
/ 37
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 12
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 2
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5